Mecze Na Żywo Legalne Meczyki
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
W Totolotku doskonała oferta na piłkę nożna, wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, oraz atrakcyjne bonusy dla graczy
RejestracjaLegalny Bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy i ofertę na zakłady sportowe.
Rejestracja
- Yangon Galacticos - Team Freedom World Dota Series Opus League
- Arkadiusz Mugowski - Michal Krzyzanowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Yingsha Sun - Linda Bergstrom Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel kobiet
- Karol Wisniewski - Szymon Sporek Międzynarodowe TT Elite Series
- Mateusz Czernik - Michal Krzyzanowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Felix Lebrun - Dimitrij Ovtcharov Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Alikhan Aktobe - Burevesniek Alma Ata Kazachstan 1 Liga
- Cathay Life - Taiwan Power Tajwan 1 Liga kobiet
- Jaipur Futsal - Brothers United Fc Indie Rajasthan League A Division
- South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs Rugby League NRL
- North Melbourne Kangaroos - Carlton Blues Australia ABL
- Szymon Radlo - Szymon Sporek Międzynarodowe TT Elite Series
- Yidi Wang - Elizabeta Samara Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel kobiet
- Arkadiusz Mugowski - Karol Wisniewski Międzynarodowe TT Elite Series
- Adrian Spychala - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Brooks M / Chong E W - Bhosale R / Raina A ITF Kobiety Kofu, debel
- North Wellington AFC - Waterside Karori Nowa Zelandia Central League
- Adelaide United - Newcastle Jets Australia 1 Liga, Kobiety
- Rydalmere Lions FC - Hakoah Sydney City East FC Australia U20 Nsw League One
- Nekemte Ketema - Oromia Police Etiopia Higher League
- Sydney FC - St George City Australia U20 NSW Premier League
- Crusaders - Chiefs Rugby Union Super Rugby
- Piotr Chodorski - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Malygina E / Osborne A - Hayashi E / Imamura S ITF Kobiety Kofu, debel
- Simon Gauzy - Sangsu Lee Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Bartosz Czerwinski - Miroslav Sklensky Międzynarodowe TT Elite Series
- Nowa Zelandia - Malezja Międzynarodowe Puchar Azji
- Addis Ketema - Omedla Etiopia Higher League
- Adrian Wiecek - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Jakub Kosowski - Grzegorz Felkel Międzynarodowe TT Elite Series
- Mongolia - Sri Lanka Międzynarodowe Puchar Azji
- Bernadette Cynthia Szocs - Adriana Diaz Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel kobiet
- Team Trust - Ardour World Dota Series Opus League
- Rodrigo Hidalgo - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Ondrej Baly - Jiri Svec Czechy Czech Liga Pro
- Radek Limbursky - Petr Jakes Czechy Czech Liga Pro
- Taiyuan - Chunghwa Telecom Tajwan 1 Liga kobiet
- Adrian Spychala - Bartosz Czerwinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Chiny - Tajwan Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers Australia Nbl1 Central Kobiety
- Zhendong Fan - Patrick Franziska Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Tobias Slanina - Oliver Both Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Jiri Ruzicka - Jiri Louda Czechy Czech Liga Pro
- Zhaiyk - Zhetysu Zhastar Kazachstan 1 Liga
- Luca Udvardy - Ksenia Laskutova ITF Kobiety Antalya, singiel
- Niels Visker - Deney Wassermann ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Nicolai Budkov Kjaer - Jiri Barnat ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Kamilla Bartone - Carolin Raschdorf ITF Kobiety Antalya, singiel
- Barry Berben - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- Mongolia - Malezja Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- Jakub Folwarski - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Jakub Kosowski - Miroslav Sklensky Międzynarodowe TT Elite Series
- Armia Tbilisi - Mfc Iliauni Gruzja League Cup
- Jan Mecl Jr - Jiri Ruzicka Czechy Czech Liga Pro
- Petr Jakes - Jiri Vesely Senior Czechy Czech Liga Pro
- Katar - Malezja Międzynarodowe Puchar Azji
- Chungang University - Sungkyunkwan University Korea Południowa College
- Salma Drugdova - Renata Jamrichova ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Marek Gengel - Lorenzo Lorusso ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Ioana Zvonaru - Karola Patricia Bejenaru ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Millen Hurrion - Vadym Ursu ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Ioannis Xilas - Edas Butvilas ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Weronika Ewald - Elena Teodora Cadar ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Giles Hussey - Koray Kirci ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Alexandr Binda - Amr Elsayed ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Hakoah Amidar Ramat Gan - Inter Alyaa Tel Aviv Izrael 4 Liga
- Beitar Tel Aviv Ramla - Beitar Petah Tikva Izrael 4 Liga
- Rydalmere Lions - Hakoah Sydney Australia NSW Premier League 2
- Diego Piguave - Liang Qiu Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Miroslav Horejsi - Boguslaw Koszyk Czechy TT Star Series (M)
- Bartosz Czerwinski - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Fremantle Dockers - Adelaide Crows Australia ABL
- Chiny - Singapore Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- Jiri Louda - Ondrej Svacha Czechy Czech Liga Pro
- Daniel Vrbecky - Ondrej Baly Czechy Czech Liga Pro
- Gabriele Pennaforti - Max Houkes ITF Mężczyźni Santa Margherita Di Pula, singiel
- Nicholas David Ionel - Nino Serdarusic ITF Mężczyźni Santa Margherita Di Pula, singiel
- Ergi Kirkin - Marcello Serafini ITF Mężczyźni Santa Margherita Di Pula, singiel
- Anne Schaefer - Alice Rame ITF Kobiety Santa Margherita Di Pula, singiel
- Catini N / Reitano S - Caruso S / Chirala S R ITF Mężczyźni Santa Margherita Di Pula, debel
- Gabriele Piraino - Valentin Royer ITF Mężczyźni Santa Margherita Di Pula, singiel
- DK Pharma - PIFA FC Indie Mumbai Elite League
- Box Hill United - Preston Lions Australia Victoria Premier League, Kobiety
- Arba Minch Ketema - Batu Ketema Fc Etiopia Higher League
- Waratahs - Rebels Rugby Union Super Rugby
- Jeromy Loffler - David Reitspies Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Adelaide United - Western United Fc Australia Hyundai A-League
- Roman Rezetka - Radim Bako Czechy TT Star Series (M)
- Bnei Qalansawe - Hapoel Qalansawe Izrael 4 Liga
- HJK Helsinki - Pk-35 Helsinki Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Nikoloz Basilaszwili - Corentin Moutet Challenger Neapol, singiel
- Federico Coria - Filip Krajinovic Challenger Neapol, singiel
- Andreozzi G / Reyes-varela M A - Jebavy R / Oswald P Challenger Neapol, debel
- Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawk Japonia NPB
- Yakult Swallows - Chunichi Dragons Japonia NPB
- Rakuten Golden Eagles - Seibu Lions Japonia NPB
- Radek Limbursky - Jiri Vesely Senior Czechy Czech Liga Pro
- Hanam City - Chungnam Sports Council Korea Południowa Handball Korea League
- Ondrej Baly - Matej Perny Czechy Czech Liga Pro
- Taiwan Beer - Bank Of Taiwan Tajwan Tajwan 1 Liga
- Cyril Vandermeersch - Simon Beaupain ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Arabella Koller - Elena Milovanovic ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Chantal Sauvant - Beatrice Ricci ITF Kobiety Antalya, singiel
- Selina Dal - Arlinda Rushiti ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Eero Vasa - Evgenii Tiurnev ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Johanna Silva - Evialina Laskevich ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Katy Dunne - Viktoria Hruncakova ITF Kobiety Murska Sobota, singiel
- Gina Feistel - Noelia Bouzo Zanotti ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Daria Egorova - Helena Buchwald ITF Kobiety Antalya, singiel
- Lara Schmidt - Nigina Abduraimova ITF Kobiety Murska Sobota, singiel
- Jakub Nicod - Mirza Basic ITF Mężczyźni Trnava, singiel
- Henri Squire - Robin Bertrand ITF Mężczyźni Trnava, singiel
- Stijn Slump - Atakan Karahan ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- FK Olympie Brezova - SK Hrebec Czechy 4 Liga
- FC Slovan Liberec U19 - FC Fastav Zlin U19 Czechy Liga U19
- FC Maccabi Kiryat Gat Dudu - Hapoel Shimshon Ashkelon Izrael 4 Liga
- Beitar Ramat Gan - Sporting Tel Aviv Izrael 4 Liga
- Ute U19 - Fonix Gold Fc U19 Węgry Liga U19
- Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys Rugby League NRL
- Grzegorz Felkel - Miroslav Sklensky Międzynarodowe TT Elite Series
- Finn Luu - Liang Qiu Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Rodrigo Hidalgo - Barry Berben Czechy TT Star Series (M)
- Yomiuri Giants - Hanshin Tigers Japonia NPB
- Mohammedan Dhaka - Fortis FC Limited Bangladesz 1 Liga
- Sheikh Jamal - Sheikh Russel Bangladesz 1 Liga
- Chittagong Abahani - Bangladesh Police Football Club Bangladesz 1 Liga
- Sk Ujezd Praha 4 - SK Steti Czechy 4 Liga
- FC Vratimov - Mfk Havirov Czechy 4 Liga
- Fk Neratovice Byskovice - FC Chomutov Czechy 4 Liga
- FK Admira Praha - FK Loko Vltavin Czechy 3 Liga CFL
- Lotte Giants - NC Dinos Korea Południowa KBO
- Yokohama Baystars - Hiroshima Carp Japonia NPB
- Nexen Heroes - LG Twins Korea Południowa KBO
- Chiba Lotte Marines - Nippon Ham Fighters Japonia NPB
- Doosan Bears - KIA Tigers Korea Południowa KBO
- Hanwha Eagles - KT Wiz Korea Południowa KBO
- Samsung Lions - SK Wyverns Korea Południowa KBO
- Jan Mecl Jr - Jiri Louda Czechy Czech Liga Pro
- Petr Jakes - Ondrej Mista Czechy Czech Liga Pro
- Hanne Vandewinkel - Nahia Berecoechea ITF Kobiety Terrassa, singiel
- Marko Topo - Martin Krumich ITF Mężczyźni Tarragona, singiel
- Alena Kovackova - Julie Belgraver ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Drugdova S / Kuczer D - Belgraver J / Stresnakova K ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Despina Papamichail - Lois Boisson ITF Kobiety Terrassa, singiel
- Ignacio Buse - Miguel Damas ITF Mężczyźni Tarragona, singiel
- Jacob Bradshaw - Aleksandre Bakshi ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Binda A / Philippov E - Beloborodko I / Uzhylovskyi V ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Ewald W / Karunaratne A - Smolenova M / Zvonaru I ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Houghton G / Little D - Bajurko A / Lakshmanan A ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Dynamo Ceske Budejovice B - FK Kraluv Dvur Czechy 3 Liga CFL
- FK Dobrovice - FK Caslav Czechy 4 Liga
- TJ Spoje Praha - FK Velke Hamry Czechy 4 Liga
- FK Kolin - FK Baumit Jablonec B Czechy 3 Liga CFL
- FC Slavicin - SK Batov 1930 Czechy 4 Liga
- Slovan Bratislava II - 1. FC Tatran Presov Słowacja 2.Liga
- Jamshedpur Fc U21 - East Bengal Fc U21 Indie U21 Reliance Foundation Development League
- Miroslav Horejsi - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- Akito Itagaki - Diego Piguave Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Adrian Spychala - Grzegorz Felkel Międzynarodowe TT Elite Series
- Mag.indonesia - Me Parb World Dota Series Opus League
- Tokyo Verdy - Kyoto Sanga Japonia Japonia 1 Liga
- Javier Barranco Cosano - Radu Albot Challenger Girona, singiel
- Mima Ito - Jihee Jeon Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel kobiet
- Vecsesi SE - Budai Farkasok Nkft Węgry 2 Dywizja
- Incheon Korean Air Jumbos - Ansan OK Rush Cash Korea Południowa 1 Liga
- Yesil Petropavlovsk - VC Atyrau Kazachstan 1 Liga
- Shonan United BC - Gifu Swoops Japonia 3 Liga
- Tokyo Hachioji Trains - Tokyo United Japonia 3 Liga
- CSU Asesoft Ploiesti - CS Politehnica National Iasi Rumunia 2 Liga
- Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus Korea Południowa 1 Liga
- Ehime Orange Vikings - Fukuoka Rizing Japonia 2 Liga
- Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ashkelon Izrael 2 Liga
- Southern City FC - Thimphu Raven Bhutan Bhutan Premier League
- Ironi Modiin - A.S. Nordia Jerusalem Izrael 3 Liga
- Fsk Mariupol - Prykarpattya Ivano-Frankivsk Ukraina 2 Liga
- Bishoftu Fc Ketema - Boditi Ketema Etiopia Higher League
- Ancona-matelica 1905 - AZ Picerno Włochy Campionato Primavera 4
- Piotr Chodorski - Jakub Folwarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Radim Bako - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Hapoel Rishon Lezion - Hc Holon Israel Israel Cup kobiety
- Miroslav Sklensky - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Matteo Gigante - Samuel Vincent Ruggeri Challenger Neapol, singiel
- Matteo Martineau - Luca Nardi Challenger Neapol, singiel
- Nouza P / Rikl P - Guinard M / Jacq G Challenger Neapol, debel
- Tobias Slanina - Finn Luu Międzynarodowe Challenger Series (M)
- New Vision Georgians - Fc Seu Gruzja League Cup
- Mongolia - Filipiny Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- Valeria Savinykh - Nikola Bartunkova ITF Kobiety Murska Sobota, singiel
- Massimo Giunta - Alexandre Aubriot ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Martyn Pawelski - Sebastian Fanselow ITF Mężczyźni Trnava, singiel
- Dominika Salkova - Barbora Palicova ITF Kobiety Murska Sobota, singiel
- Max Hans Rehberg - Mikalai Haliak ITF Mężczyźni Trnava, singiel
- Constantin Bittoun Kouzmine - Sven Corbinais ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Nicolas Ifi - Tauheed Browning ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Silver inning fc - Kalina Rangers CFF Indie Mumbai Elite League
- Olimpik Mobiuz - Mash'al Mubarek Uzbekistan 2 Liga
- UD Castellonense - CD Castellon B Hiszpania 4 Liga
- Nkwazi - Indeni FC Zambia Puchar
- SC Bengaluru - United Sports Club Indie I-League 2
- Leixoes U23 - Academico Viseu U23 Portugalia Liga U23
- Junsung Oh - Tomokazu Harimoto Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Adrian Wiecek - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Bartosz Czerwinski - Grzegorz Felkel Międzynarodowe TT Elite Series
- Roman Rezetka - Boguslaw Koszyk Czechy TT Star Series (M)
- Maccabi Ironi Ashdod F.C. - Maccabi Yavne Izrael 3 Liga
- UE Tona - UE Castelldefels Hiszpania 4 Liga
- Tajwan - Singapore Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- Jeromy Loffler - Oliver Both Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Nextup - Midas Club SGL Esports Winline Insight
- Polina Kudermetova - Jessica Bouzas Maneiro Turcja WTA Antalya 125K Series
- Simona Waltert - Olga Danilovic Turcja WTA Antalya 125K Series
- Feijo/Metaseguros - Scu Torreense Portugalia Cup, Women
- Tomas Turek - Rostyslav Kliuchuk Czechy Czech Liga Pro
- Komang Ayu Cahya Dewi - Pornpicha Choeikeewong Międzynarodowe Spain Masters (K)
- Chen C K / Hsu Y-H - Rivaldy R / Mentari P H Międzynarodowe Spain Masters mikst
- Chang K-C / Lee C C - Cheng X / Zhang C Międzynarodowe Spain Masters mikst
- Sk Sugargliders - Gyeongnam Development Korea Południowa Korea Handball League, Kobiety
- Yulon Dinos - Changhua Bailili Tajwan Tajwan 1 Liga
- Cluj Napoca - CS Municipal Targu Mures Rumunia 1 Liga Kobiet
- Lorenzo Giustino - Svyatoslav Gulin ITF Mężczyźni Tarragona, singiel
- Michiel De Krom - Daniel Merida ITF Mężczyźni Tarragona, singiel
- Ryuki Matsuda - Demetris Azoides ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- FK Zaqatala - MOIK Baku Azerbejdżan 2 Liga
- Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Tzur Shalom Izrael 3 Liga
- Maccabi Ahi Iksal - Beitar Haifa FC Izrael 4 Liga
- Hapoel Kaukab - Tzeirey Umm al-Fahm Izrael 3 Liga
- Gala - University of Macau Macau 1 Liga
- Fk Raca Bratislava - FK Podkonice Słowacja 3 Liga
- EIF - KaPa Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- PEPO - Jippo Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- AE Prat - Olot Hiszpania 4 Liga
- Pogon Ii Szczecin - Blekitni Stargard Polska 3 Liga,I
- U.d. Fuente De Cantos - Cd Azuaga Hiszpania 4 Liga,4
- Minera - Ucam Murcia II Hiszpania 4 Liga,3
- CDF Tres Cantos - AD Parla Hiszpania 4 Liga
- CF Os Belenenses - Feirense Portugalia Portugalia 2 liga
- Jagiellonia Ii Bialystok - Unia Skierniewice Polska 3 Liga
- FK Slavoj Trebisov - Petrzalka 1898 Słowacja 2.Liga
- Yirga Chefe Bunna - Halaba Ketema Etiopia Higher League
- Pan African FC - Ruvu Shooting Tanzania 2 Liga
- Jakub Kosowski - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Rodrigo Hidalgo - Miroslav Horejsi Czechy TT Star Series (M)
- Bnei Kufr Qasim - Anda Ramat Hasharon Izrael 2 Liga
- Maccabi Nujeidat Ahmed - MS Tira Izrael 3 Liga
- Bavarians FC - Khovd FC Mongolia Premier League
- Kusharjanto R N / Kusumawati L A - Reddy B S / Reddy S Międzynarodowe Spain Masters mikst
- Ratchanok Intanon - Chochuwong Pornpawee Międzynarodowe Spain Masters (K)
- Kantaphon Wangcharoen - Toma Junior Popov Międzynarodowe Spain Masters (M)
- Mongolia - Tajlandia Międzynarodowe Puchar Azji
- Jan Kanera - Tomas Postelt Czechy Czech Liga Pro
- Inner Mongolia Bc - Shandong Hi-Speed Kirin Chiny 1 Liga kobiet
- Sichuan Jinqiang Blue Whale - Shanxi Xing Rui Flame Chiny 1 Liga kobiet
- Cbk Mersin Yenisehir Bld - Besiktas JK Turcja 1 Liga, Kobiety
- Alibek Kachmazov - Tim Handel ITF Mężczyźni Saint Dizier, singiel
- MS Hapoel Lod - Hapoel Herzliya Izrael 3 Liga
- Maccabi Ironi Kiryat Malakhi - Hapoel Marmorek Izrael 3 Liga
- Beijing Jinyu Ducks - Jilin Northeast Tigers Chiny 1 Liga
- Nanjing Tongxi Monkey King - Shanxi Zhongyu Brave Dragons Chiny 1 Liga
- Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Guangsha Lions Chiny 1 Liga
- Tianjin Ronggang Golden Lions - Guangzhou Longlions Chiny 1 Liga
- Sichuan Jiuniu FC - Cangzhou Mighty Lions Chiny Chiny 1 Liga
- Arthur Gea - Pierre Hugues Herbert Challenger Neapol, singiel
- Mairs G / Mairs J - Gicquel T / Delrue D Międzynarodowe Spain Masters mikst
- Lee C H / Teng C H - Crasto T / Ponnappa A Międzynarodowe Spain Masters (K) debel
- Ester Nurumi Tri Wardoyo - GA Eun Kim Międzynarodowe Spain Masters (K)
- Barry Berben - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Yun-Ju Lin - Woojin Jang Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Nowa Zelandia - Katar Międzynarodowe Puchar Azji
- IFK Karlshamn - IFK Hassleholm Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Viggbyholms IK FF - IFK Osteraker Szwecja 4 Liga
- Enskede IK - Nykopings BIS Szwecja 4 Liga
- Lunds BK - FC Rosengard Szwecja 3 Liga
- Jesper De Jong - Pedro Martinez Challenger Girona, singiel
- Eysseric J / Olivetti A - Cabral F / Patten H Challenger Girona, debel
- Carolina Alves - Madison Sieg ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Noelia Zeballos Melgar - Kaylah Mcphee ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Liutarevich I / Manafov V - Arneodo R / Weissborn T-S Challenger Neapol, debel
- Radek Fnukal - Filip Dusil Czechy Czech Liga Pro
- Supanida Katethong - Venkata Sindhu Pusarla Międzynarodowe Spain Masters (K)
- Gutama S K / Isfahani M R P - Geiss B / Volker J C Międzynarodowe Spain Masters (M) debel
- Tien Chen Chou - Jun Hao Leong Międzynarodowe Spain Masters (M)
- VK Lvi Praha - VK Euro Sitex Pribram Czechy 1 Liga
- Maciej Podsiadlo - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Lukas Jindrak - Jan Kanera Czechy Czech Liga Pro
- Al Yarmook - Ashrafieh Syria 1 Liga kobiet
- Al Thawra - Al Sahel Syria 1 Liga kobiet
- CS Agronomia Bucuresti - CSS VSK Gheorgheni Rumunia 2 Liga
- Mil-Mugan FK - Keshla Baku Azerbejdżan 2 Liga
- Pirin Blagoevgrad - FC Etar Veliko Tarnovo Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- Crystal Palace U21 - Tottenham Hotspur U21 Anglia Premier League 2 Division 1
- Hertha BSC II - 1. FC Lok Leipzig Niemcy Regionalliga Nordost
- Hapoel Azur - Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva Izrael 4 Liga
- Gornik II Zabrze - MKS Kluczbork Polska 3 Liga,II
- BTS Neustadt - ESC Geestemunde Niemcy Oberliga (Bremen)
- Hajduk Split - Znk Dinamo Chorwacja 1 Liga, Kobiety
- Malezja - Filipiny Międzynarodowe Puchar Azji, kobiety
- Roman Rezetka - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- AL Tadamon Sour - Tripolis SC Liban 1 Liga
- I-Ching Cheng - Manyu Wang Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel kobiet
- Mads Christophersen - Kean Yew Loh Międzynarodowe Spain Masters (M)
- Hsu Y C / Lin W C - Kusuma F D / Pratiwi A C Międzynarodowe Spain Masters (K) debel
- Iwanaga R / Nakanishi K - Stoeva G / Stoeva S Międzynarodowe Spain Masters (K) debel
- Gap Connahs Quay - Newtown AFC Walia 1 Liga
- Colwyn Bay - Aberystwyth Town Walia 1 Liga
- Bristol City - Leicester City Anglia Championship
- Pontypridd Town - Haverfordwest County Walia 1 Liga
- Barry Town - Penybont FC Walia 1 Liga
- Fc Kuressaare - Jk Tallinna Kalev Estonia 1 Liga
- Zeynep Sonmez - Moyuka Uchijima Turcja WTA Antalya 125K Series
- Angelica Moratelli / Camilla Rosatello - Luksika Kumkhum / Peangtarn Plipuech Turcja WTA Antalya 125K Series, debel
- Hull Kingston Rovers - Hull FC Rugby League Super League
- Tomas Postelt - Erik Mares Czechy Czech Liga Pro
- Nikolas Kriz - Josef Vanek Czechy Czech Liga Pro
- Taraz - Pavlodar Kazachstan 1 Liga
- Bornova Belediye - Cayirova Belediyesi Turcja Turcja 2 Liga
- Martin Klizan - Filip Peliwo ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- FK Qabala - Neftchi Baku Azerbejdżan 1 Liga
- Dragon Club de Yaounde - Eding Sport de Lekie Kamerun 2 Liga
- Maccabi Neve Shaanan - Hapoel Bnei Musmus Izrael 4 Liga
- Tajlandia - Sri Lanka Międzynarodowe Puchar Azji
- Boe W K / Kjaer C F - Chen Z Y / Smith P Międzynarodowe Spain Masters (M) debel
- Tzu Wei Wang - Yushi Tanaka Międzynarodowe Spain Masters (M)
- Keng S L / Zhang C - Chang C H / Yang C T Międzynarodowe Spain Masters (K) debel
- Radim Bako - Boguslaw Koszyk Czechy TT Star Series (M)
- Hapoel Rishon Lezion - HC Ramhat Hashron Israel Israel Cup
- HNK Cibalia - Zrinski Jurjevac Chorwacja 2 Liga
- Jonghoon Lim - Long MA Międzynarodowe WTT Champions Incheon, singiel mężczyzn
- Marsbet Team - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Enkopings SK - FC Gute Szwecja 4 Liga
- Torns IF - Torslanda IK Szwecja 3 Liga
- Vasalunds IF - Karlbergs BK Szwecja 3 Liga
- Millwall - West Bromwich Albion Anglia Championship
- FC RP - Maskun Palloseura Finlandia Puchar Finlandii
- Francesco Passaro - Ugo Blanchet Challenger Neapol, singiel
- Koevermans A / Vedder E - Ruggeri J / Vlasselaer C ITF Kobiety Santa Margherita Di Pula, debel
- Alicia Mead - Sarah-jane Perry Międzynarodowe London Classic, kobiety
- Hk Tyrold - Lidingo SK Szwecja 1 Dywizja, Norra
- Huang D / Liu Yi - Popov C / Popov T J Międzynarodowe Spain Masters (M) debel
- Arjun M R / Kapila D - Arif J / Yap R K Międzynarodowe Spain Masters (M) debel
- Ales Berbr - David Szotek Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Turek - Jan Blazek Czechy Czech Liga Pro
- ACS Ralph Brasov - CSU Stiinta Bucuresti Rumunia 2 Liga
- Kutaisi U22 - Sokhumis Kolkha U22 Gruzja Mistrzostwa U22
- Sascha Gueymard Wayenburg - Gauthier Onclin ITF Mężczyźni Saint Dizier, singiel
- FK Igman Konjic - FK Sloga Doboj Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Gloucester City - Brackley Town Anglia National League, północ
- Burnley U21 - Crewe Alexandra U21 Anglia Development League U21
- Charlton Athletic U21 - Bournemouth U21 Anglia Development League U21
- Adama City FC - Saint-George FC Etiopia 1 Liga
- Valur Reykjavik - Breidablik Islandia Puchar Ligi A, Kobiety
- Hapoel Nazareth Illit - Bnei Yehuda Izrael 2 Liga
- Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm Izrael 2 Liga
- Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Bnei Fureidis FC Izrael 4 Liga
- Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias Izrael 2 Liga
- Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona Izrael 2 Liga
- Hapoel Afula - Hapoel Ironi Rishon LeZion Izrael 2 Liga
- Windsor Arch Ka I - Hang Sai SC Macau 1 Liga
- IK Gauthiod - Vanersborgs FK Szwecja 4 Liga
- Herrestads AIF - IFK Kumla Szwecja 4 Liga
- BK Forward - Grebbestads IF Szwecja 4 Liga
- Ahlafors IF - Lidkopings FK Szwecja 4 Liga
- FK Cukaricki - FK Novi Pazar Serbia Serbia 1 Liga
- CS Universitatea Craiova II - Stiinta Turceni Rumunia 3 Liga,pa 10.
- Airtel Kitara FC - BUL FC Uganda 1 Liga
- Wakiso Giants FC - NEC FC Uganda 1 Liga
- KS Unia Solec Kujawski - Swit Skolwin Szczecin Polska 3 Liga,I
- Cosmopolitan - Mbeya Kwanza FC Tanzania 2 Liga
- Copco Veteran FC - Fga Talents FC Tanzania 2 Liga
- Amagaju - Marines FC Gisenyi Rwanda 1 Liga
- Jimma Aba Jifar - Jimma Aba Bunna Etiopia Higher League
- CF Sparta - Csct Saksan Mołdawia 2 Liga
- Power Dynamos - Mwaimwena Strikers Zambia Puchar
- Greg Ritchie - Michael Burgoine Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Barry Berben - Miroslav Horejsi Czechy TT Star Series (M)
- Maciej Podsiadlo - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Jarred Cole - Ashley Coleman Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Amirreza Abbasi - Adrian Wiecek Międzynarodowe TT Elite Series
- Michaela Bayerlova - Ekaterina Makarova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Oana Gavrila - Maria Sara Popa ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Lukas Jindrak - Tomas Postelt Czechy Czech Liga Pro
- Madura United FC - PSS Sleman Indonezja 1 Liga
- Barito Putera - Psis Semarang Indonezja 1 Liga
- PSM Makassar - Pusamania Borneo Indonezja 1 Liga
- ASD Campodarsego - Clodiense Chioggia Sottomarina Włochy 4 Liga
- Spal 2013 U19 - Vicenza U19 Włochy Campionato Primavera 2
- Salernitana U19 - SS Monopoli U19 Włochy Campionato Primavera 2
- Max De Jong - Michael Warburton Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Lukasz Jarocki - David Marek Międzynarodowe TT Elite Series
- Rodrigo Hidalgo - Roman Rezetka Czechy TT Star Series (M)
- Declan James - Baptiste Masotti Międzynarodowe London Classic
- Adam Dosz - Josef Braun Międzynarodowe TT Elite Series
- Ashley Coleman - Greg Ritchie Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- MHC Jas Batyr - Barys Astana Kazachstan MHL
- Falkenbergs FF - FC Trollhattan Szwecja 3 Liga
- Kristianstads FC - IFK Simrishamn Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Team TG FF - IFK Lulea Szwecja 4 Liga
- Night Pulse - Partizan SGL Esports Winline Insight
- Polona Hercog - Irina-Camelia Begu Turcja WTA Antalya 125K Series
- Vera Zvonareva / Timea Babos - Bibiane Schoofs / Katarzyna Kawa Turcja WTA Antalya 125K Series, debel
- Escobar G / Nedovyesov A - Arends S / Middelkoop M Challenger Girona, debel
- Sao Jose Dos Campos SP - V&M Minas Brazylia 1 Liga
- Novasemente - S.L Benfica Portugalia Cup, Women
- Frydek-Mistek - Pilzno Czechy 1 Liga
- Ttu - Rae Spordikool/Viaston Estonia 1 Liga, Kobiety
- Pogradeci - Partizani Tirana Albania 1 Liga kobiet
- Sl Benfica U21 - Ala Nun Alvares Gondomar U21 Portugalia U21 Campeonato, Kobiety
- Balikesir Belediye Spor - Final Spor Turcja Turcja 2 Liga
- BC Pereiaslav - Veneto-Cherkasy Ukraina Vyscha Liga, Kobiety
- Vimpelin Veto - PeKa Finlandia 1 Liga, Kobiety
- Fernanda Labrana - Kylie Mckenzie ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Miriana Tona - Valeriya Strakhova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Amandine Hesse - Daria Lodikova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Julieta Estable - Raluca Serban ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- San Lorenzo De Almagro - CA Independiente Argentyna 1 Liga, Kobiety
- Sokol Hostoun - Povltavska FA Czechy 3 Liga CFL
- Fk Banik Most - FK Mlada Boleslav B Czechy 3 Liga CFL
- FK Jelgava - FS Metta/Lu Łotwa 1 Liga
- Ilirija - Triglav Kranj Słowenia 2 Liga
- Rogaska - Bravo Słowenia Słowenia 1 Liga
- Jedinstvo UB - Fk Metalac Gornji Milanovac Serbia 2 Liga
- Radnicki Novi Beograd - FK Sloboda Uzice Serbia 2 Liga
- Carmarthen Town - Cwmbran Celtic Walia 2 Liga (południe)
- Baglan Dragons - Llantwit Major FC Walia 2 Liga (południe)
- Olmaliq FK - Bunyodkor Uzbekistan 1 Liga
- Ferreira - UD Oliveirense Portugalia Portugalia 2 liga
- Egnatia Rrogozhine - FK Kukesi Albania Albania 1 Liga
- Brescia U19 - US Albinoleffe U19 Włochy Campionato Primavera 2
- FK Puchov - Mfk Dolny Kubin Słowacja 2.Liga
- Masitaoka FC - Orapa United Botswana 1 Liga
- KF Dinamo Ferizaj - Fc Suhareka Kosowo 2 Liga
- Pro Patria Busto Arsizio - Calcio Lecco 1912 Włochy Campionato Nazionale Dante Berretti
- Asd Trastevere Calcio U19 - Us Follonica Gavorrano U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Arribage T / Cornea V V - Kadhe A / Nedunchezhiyan J Challenger Neapol, debel
- Miroslav Sklensky - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Michael Burgoine - Michael Warburton Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Boguslaw Koszyk - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Grzegorz Felkel - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Qizilqum Zarafshon - Lokomotiv Tashkent Uzbekistan 1 Liga
- Jarred Cole - Max De Jong Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Juan Pablo Varillas - Goncalo Oliveira Challenger Sao Leopoldo, singiel
- Benjamin Hassan - Cristian Garin Challenger Girona, singiel
- Piotr Maruszak - Michal Minda Międzynarodowe TT Elite Series
- Yurydychna Akademiya Kharkiv - VK Dnipro Ukraina 1 Liga
- Hazem Naw - Buvaysar Gadamauri ITF Mężczyźni Saint Dizier, singiel
- Arda FK - Levski Krumovgrad Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- NK Solin - Nk Jarun Chorwacja 2 Liga
- Jadran Dekani - Tabor Sezana Słowenia 2 Liga
- Porthmadog - Airbus UK Walia 2 Liga (północ)
- Trefelin - Goytre United Walia 2 Liga (południe)
- Ammanford AFC - Caerau Ely Walia 2 Liga (południe)
- HJK Helsinki II (Klubi-04) - Salon Palloilijat Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Afan Lido - Abergavenny Town Walia 2 Liga (południe)
- Bjelovar - Grobnican Chorwacja Druga Nl
- KTS-K Luzino - Notec Czarnkow Polska 3 Liga,I
- NK Hrvatski Dragovoljac - Dugo Selo Chorwacja Druga Nl
- Sammaurese U19 - Forli U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Kustosija - NK Jadran LP Chorwacja Druga Nl
- NK Opatija - Mladost Zdralovi Chorwacja Druga Nl
- Vigor Senigallia U19 - Atletico Ascoli U19 Włochy U19 Campionato Nazionale
- Fezzanese U19 - Aquila Montevarchi Włochy U19 Campionato Nazionale
- Radim Bako - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- Nouran Gohar - Hollie Naughton Międzynarodowe London Classic, kobiety
- Michael Warburton - Ashley Coleman Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Maciej Podsiadlo - Miroslav Sklensky Międzynarodowe TT Elite Series
- Istra 1961 - NK Lokomotiva Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- Grin Esports - Yellow Submarine Relog Media RES Regional Series, EU
- FBK Karlstad - Taby FK Szwecja 3 Liga
- Stevenage - Bolton Wanderers Anglia Anglia 3 Liga
- Port Vale - Bristol Rovers Anglia Anglia 3 Liga
- Wigan Athletic - Burton Albion Anglia Anglia 3 Liga
- Wycombe Wanderers - Portsmouth Anglia Anglia 3 Liga
- Shrewsbury Town - Oxford United Anglia Anglia 3 Liga
- Reading - Northampton Town Anglia Anglia 3 Liga
- Peterborough United - Carlisle United Anglia Anglia 3 Liga
- Lincoln City - Leyton Orient Anglia Anglia 3 Liga
- Fleetwood Town - Cheltenham Town Anglia Anglia 3 Liga
- Exeter City - Charlton Athletic Anglia Anglia 3 Liga
- Southampton - Middlesbrough Anglia Championship
- Barnsley - Cambridge United Anglia Anglia 3 Liga
- Derby County - Blackpool Anglia Anglia 3 Liga
- Cardiff City - Sunderland Anglia Championship
- Preston North End - Rotherham United Anglia Championship
- Norwich City - Plymouth Argyle Anglia Championship
- Sheffield Wednesday - Swansea City Anglia Championship
- Queens Park Rangers - Birmingham City Anglia Championship
- Huddersfield Town - Coventry City Anglia Championship
- Hull City - Stoke City Anglia Championship
- St Helens - Wigan Warriors Rugby League Super League
- Pumas - Eastern Province Kings Rugby Union NPC Cup
- Brno - Karwina Czechy 1 Liga
- LP Kangasala - Vampula Finlandia 1 Liga, Kobiety
- Pollky Kuusamo - Puijo Wolley Finlandia 1 Liga, Kobiety
- Teuta - Barleti Volley Albania 1 Liga kobiet
- Martin Biolek - Rene Kowal Czechy Czech Liga Pro
- Ginasio Clube Vilacondense - Leixoes SC Portugalia 1 Liga, Kobiety
- Panathinaikos Athens - AONS Milon Grecja Puchar
- Vilnius University - Ltu U20 Litwa 1 Liga kobiet
- AA Sao Mamede - Vitoria Sc Portugalia 1 Liga
- BC Nokia - Puhuttaret Finlandia 1 Division, Kobiety
- BK Ventspils - Tu/Rock Międzynarodowe Liga Łotewsko-Estońska
- Quinta Dos Lombos U22 - Clip Portugalia Dywizja 1, Kobiety
- Buyukcekmece - Samsunspor Turcja Turcja 1 Liga
- Cagdas Bodrum Spor - Galatasaray Turcja Turcja 1 Liga
- CS Universitatea Cluj - CSA Steaua Bukareszt Rumunia 2 Liga
- FC Kapaz - FK Qarabag Azerbejdżan 1 Liga
- FK Tuzla City - FK Sarajevo Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Slovan Velvary - FK Teplice B Czechy 3 Liga CFL
- Forest Green Rovers - Stockport County Anglia Anglia 4 Liga
- Gillingham - Crewe Alexandra Anglia Anglia 4 Liga
- Bradford City - Tranmere Rovers Anglia Anglia 4 Liga
- Barrow - Grimsby Town Anglia Anglia 4 Liga
- Accrington Stanley - Morecambe Anglia Anglia 4 Liga
- AFC Wimbledon - Harrogate Town Anglia Anglia 4 Liga
- Crawley Town - Doncaster Rovers Anglia Anglia 4 Liga
- Ebbsfleet United - Southend United Anglia Anglia 5 Liga
- Boreham Wood - Dagenham & Redbridge Anglia Anglia 5 Liga
- Dorking Wanderers FC - Bromley Anglia Anglia 5 Liga
- Swindon Town - Notts County Anglia Anglia 4 Liga
- Colchester United - Newport County Anglia Anglia 4 Liga
- Salford City - Sutton United Anglia Anglia 4 Liga
- Wrexham - Mansfield Town Anglia Anglia 4 Liga
- Kidderminster Harriers - Altrincham FC Anglia Anglia 5 Liga
- Maidenhead United - Aldershot Town Anglia Anglia 5 Liga
- Oxford City - Wealdstone Anglia Anglia 5 Liga
- York City - Chesterfield Anglia Anglia 5 Liga
- Milton Keynes Dons - Walsall Anglia Anglia 4 Liga
- Hartlepool United - FC Halifax Town Anglia Anglia 5 Liga
- Oldham Athletic - AFC Fylde Anglia Anglia 5 Liga
- Gateshead - Rochdale Anglia Anglia 5 Liga
- Buxton - Chester FC Anglia National League, północ
- Boston United - Peterborough Sports Anglia National League, północ
- Woking - Eastleigh Anglia Anglia 5 Liga
- Darlington - Chorley Anglia National League, północ
- Solihull Moors - Barnet Anglia Anglia 5 Liga
- Blyth Spartans - Curzon Ashton Anglia National League, północ
- Banbury United - Hereford United Anglia National League, północ
- Alfreton Town - Rushall Olympic Anglia National League, północ
- Bath City - Weymouth Anglia National League, południe
- Farnborough - Chippenham Town Anglia National League, południe
- Eastbourne Borough - Maidstone United Anglia National League, południe
- Tamworth - Bishop's Stortford Anglia National League, północ
- Scarborough Athletic - Warrington Town Anglia National League, północ
- Farsley Celtic FC - Southport Anglia National League, północ
- Scunthorpe United - King's Lynn Town Anglia National League, północ
- South Shields - Spennymoor Town Anglia National League, północ
- Hemel Hempstead Town - Aveley Anglia National League, południe
- Weston-super-Mare - Taunton Town Anglia National League, południe
- Havant & Waterlooville - Worthing Anglia National League, południe
- Chelmsford City - Dartford Anglia National League, południe
- St Albans City - Braintree Town Anglia National League, południe
- Hampton & Richmond - Tonbridge Angels Anglia National League, południe
- Welling United - Dover Athletic Anglia National League, południe
- Yeovil Town - Torquay United Anglia National League, południe
- IK Kongahalla - Motala AIF Szwecja 4 Liga
- FK Radnik Surdulica - Vojvodina Serbia Serbia 1 Liga
- Ilves - AC Oulu Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- FC Dila Gori - Saburtalo Tbilisi Gruzja 1 Liga
- UE Rapitenca - Cfj Mollerussa Hiszpania 4 Liga
- CDC Montalegre - AD Limianos Portugalia 3 Liga
- Greg Ritchie - Jarred Cole Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Lukasz Jarocki - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Max De Jong - Michael Burgoine Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Dosz - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Cerro Largo FC - Racing Club de Montevideo Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Karim Abdel Gawad - Eain Yow NG Międzynarodowe London Classic
- Lukas Tonar - Jaroslav Bresky Czechy Czech Liga Pro
- LSU Aistes - Ruta Siauliai Litwa 1 Liga kobiet
- Giorgia Pedone - Maria Kozyreva ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B Czechy 3 Liga CFL
- TJ Sokol Zivanice - FC Hradec Kralove B Czechy 3 Liga CFL
- FC Nordsjaelland - AGF Aarhus Dania Puchar Danii
- Gil Vicente - Famalicao Portugalia Portugalia 1 Liga
- Fc Voluntari - FC Hermannstadt Rumunia Rumunia 1 Liga
- Tondela - Lank FC Vilaverdense Portugalia Portugalia 2 liga
- Universidad San Antonio Abad - Deportivo Municipal Peru 1 Liga kobiet
- Greg Ritchie - Michael Warburton Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adrian Spychala - Miroslav Sklensky Międzynarodowe TT Elite Series
- Adrian Wiecek - Grzegorz Felkel Międzynarodowe TT Elite Series
- Entropiq - Team Unity Hitpoint Hitpoint Masters
- Eternal Fire - Natus Vincere PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Ashley Coleman - Max De Jong Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- FC Porto - Aguas Santas Milaneza Portugalia Puchar
- Liberty Seguros Abc/Uminho - Sport Lisboa Benfica Portugalia Puchar
- Lucrezia Stefanini - Nadia Podoroska Meksyk WTA San Luis Potosi Open
- Jiri Pozarsky - Lukas Tonar Czechy Czech Liga Pro
- Jan Kabelka - Ladislav Svanda Czechy Czech Liga Pro
- Porto Volei - Vitoria Sc Portugalia 1 Liga, Kobiety
- Leixoes SC U21 - SC Espinho U21 Portugalia U21 Campeonato, Kobiety
- Esmoriz GC U21 - Sporting Clube de Arcozelo-Gaia U21 Portugalia U21 Campeonato, Kobiety
- Colegio S. Joao Brito U21 - Gdc Gueifaes U21 Portugalia U21 Campeonato, Kobiety
- Omladinac Novi Banovci - Jedinstvo Stara Pazova Serbia 1 Liga kobiet
- Kcca Leopards - Jkl Dolphins Uganda 1 Liga kobiet
- Khai Kharkiv Region - Bc Poltava Ukraina Vyscha Liga, Kobiety
- KK Mladost Zemun - KK Zdravlje Leskovac Serbia 1 Liga
- CSM 2007 Focsani - ABC Laguna Bukareszt Rumunia 1 Liga
- CSM CSU Oradea - SC Dinamo Bukareszt Rumunia 1 Liga
- SCM Timisoara - CS Valcea 1924 Rumunia 1 Liga
- Maia Basket - ABC Santo Andre Portugalia 2 Liga
- Cs Universitatea Cluj Napoca - CSM Constanta Rumunia 1 Liga
- SCMU Craiova - Csm Targu Jiu Rumunia 1 Liga
- Csm Galati - CSM Ploiesti Rumunia 1 Liga
- KK Dubrovnik - KK Split Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- Yuriko Lily Miyazaki - Amarni Banks ITF Kobiety Croissy-Beaubourg, singiel
- Sk Hranice - Tj Tatran Bohunice Czechy 3 Liga MSFL
- Hadiah Hosanna FC - Hambaricho Durame Etiopia 1 Liga
- Correcaminos de la UAT II - Atletico Saltillo Meksyk 3 Liga
- Mazatlan U23 - Club Tijuana U23 Meksyk Liga U23
- FK Pohronie - Komarno Słowacja 2.Liga
- CD Utiel - Ontinyent CF Hiszpania 4 Liga
- Kolkheti 1913 Poti - FC Telavi Gruzja 1 Liga
- Rebecca Marino / Maria Fernanda Navarro Oliva - Katarzyna Piter / Laura Pigossi Meksyk WTA San Luis Potosi Open Doubles
- Lukasz Pietraszko - Piotr Maruszak Międzynarodowe TT Elite Series
- Jarred Cole - Michael Burgoine Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Twarde Pierniki Torun - Dabrowa Gornicza Polska Orlen Basket Liga
- Milan Vrabec - Josef Pelikan Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Vladislav Hampejs Czechy Czech Liga Pro
- AZS Stal Nysa - Projekt Warszawa Polska Polska Liga Siatkówki
- Simecq - Ad Vagos Portugalia Dywizja 1, Kobiety
- Acs Total Sport Bucuresti - Rba Getica 95 Rumunia 2 Liga
- Sepsi SIC - FCC ICIM Arad Rumunia 1 Liga Kobiet
- Torpan Pojat - Raiders Basket Finlandia 2 Liga
- Maribor - Radomlje Słowenia Słowenia 1 Liga
- MFK Ruzomberok - DAC Dunajska Streda Słowacja 1 Liga
- CD Laredo - CF Vimenor Hiszpania 4 Liga
- Max De Jong - Greg Ritchie Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Patrik Klos - Josef Braun Międzynarodowe TT Elite Series
- Michael Warburton - Jarred Cole Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Michal Minda - Wojciech Gluszek Międzynarodowe TT Elite Series
- Team Wkwkwk - Nextup Relog Media RES Regional Series, EU
- Bernard Tomic - Denis Kudla Challenger San Luis Potosi, singiel
- Bethanie Mattek-Sands / Sofia Kenin - Sara Errani / Jasmine Paolini WTA Miami, debel
- AZS AWF Mickiewicz Katowice - GKS Tychy Polska 1 Liga
- Leoes Porto Salvo - Sporting Portugalia Puchar
- Teuta - Studenti Tirana Albania 1 Liga
- Ftc-pler - Cyeb Budakalasz Węgry 1 Liga
- Hc Zubri - Lovosice Czechy 1 Liga
- HBC Jicin - HBC Strakonice 1921 Czechy 1 Liga
- Sporting Lizbona - Nazare Andebol Clube Portugalia Puchar
- Selver Tallinn - Voru VK Estonia 1 Liga
- ZOK Gacko - OK Kula-Gradacac Bośnia i Hercegowina Premijer Liga, kobiety
- Martin Biolek - Petr Vicherek Czechy Czech Liga Pro
- Josef Pelikan - Milan Chalupnicek Czechy Czech Liga Pro
- VKP Bratislava - Spartak Myjava Słowacja 1 Liga
- VK Nowe Miasto nad Wagiem - VK Eperia Preszow Słowacja 1 Liga, Kobiety
- AAS Mamede - Cn Ginastica Portugalia 2 Liga, Kobiety
- Sl Benfica U21 - SC Espinho U21 Portugalia U21 Campeonato Nacional
- Minyor 2015 - Levski Lukoil Bułgaria 1 Liga
- Pole France - AB Berck RF Francja 3 Liga
- Torpan Pojat II - Turun Nkmy Finlandia 1 Division, Kobiety
- KK Zlatibor Cajetina - OKK Novi Pazar Serbia 1 Liga
- Phoenix Constanta - CSM Targoviste Rumunia 1 Liga Kobiet
- FK Suduva - Kretingos Kretinga Litwa 2 Liga
- Tarptautinis Universitetas - Klaipedos Neptunas Międzynarodowe LMKL, Kobiety
- BC Kalev/Cramo - Parnu Sadam Międzynarodowe Liga Łotewsko-Estońska
- Levski Sofia - Slavia Sofia Bułgaria Bułgaria 1 Liga
- NK Slaven Belupo - NK Osijek Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- Doxa Katokopia - Othellos Athienou Cypr 1 Liga
- Apollon Limassol - AEZ Zakakiou Cypr 1 Liga
- FC Pisek - FK Dukla Praha B Czechy 3 Liga CFL
- Usti nad Labem - FK Chlumec Czechy 3 Liga CFL
- Truro City - Slough Town Anglia National League, południe
- FC Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi Gruzja 1 Liga
- FK Banga Gargzdai - FK Dziugas Litwa 1 Liga
- Valle de Xico F.C. - FC Politecnico Meksyk Liga TDP
- FK IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo Serbia Serbia 1 Liga
- Tsc Backa Topola - FK Vozdovac Serbia Serbia 1 Liga
- FC Vysocina Jihlava - FK Dukla Praga Czechy Czechy 2 Liga
- SFC Opava - Slavia Kromeriz Czechy Czechy 2 Liga
- Pribram - Vlasim Czechy Czechy 2 Liga
- FC Zbrojovka Brno - Ac Sparta Praga B Czechy Czechy 2 Liga
- Nk Karlovac - Hrvace Chorwacja Druga Nl
- Camilo UGO Carabelli - Enzo Couacaud Challenger Sao Leopoldo, singiel
- Asia Muhammad / Alycia Parks - Gabriela Dabrowski / Erin Routliffe WTA Miami, debel
- Michael Burgoine - Ashley Coleman Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- DSV Leoben - Kapfenberger SV Austria 2 Liga
- St Polten - SKU Amstetten Austria 2 Liga
- Lukasz Pietraszko - Krzysztof Kapik Międzynarodowe TT Elite Series
- Blackburn Rovers - Ipswich Town Anglia Championship
- OK Kitro Varazdin - Ok Veli Vrh Chorwacja 2 Liga, Kobiety
- Levski Volley - Pirin Razlog Bułgaria 1 Liga
- Jan Kabelka - Pavel Zdarsa Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Pozarsky - Jaroslav Bresky Czechy Czech Liga Pro
- Epitsentr-Podolyani Gorodok - VC Zhytychi Ukraina 1 Liga
- AS Batajnica - Zok Novi Sad Serbia Prva Liga, kobiety
- Tk Kaunas-Vdu - Tk Ausrine Kksc Litwa 1 Liga kobiet
- Bursaspor Durmazlar - Tofas Turcja Turcja 1 Liga
- FC Arges Pitesti - CSO Voluntari Rumunia 1 Liga
- Sokol Hradec Kralove - Slavia Praha Czechy 1 Liga, Kobiety
- Inter - AS Roma Włochy Serie A, Kobiety
- Krka - Fuzinar Słowenia 2 Liga
- Rudar Velenje - Tolmin Słowenia 2 Liga
- Maciej Podsiadlo - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- New York Mets - Milwaukee Brewers USA MLB
- Fenerbahce Stambul - Alba Berlin Międzynarodowe Euroliga
- Amirreza Abbasi - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Besiktas - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse Międzynarodowe Eurocup
- Bidasoa Irun - Anaitasuna Hiszpania 1 Liga
- Dsyre - Macko Esports PG Esports PG Nationals
- GTK Gliwice - Legia Warszawa Polska Orlen Basket Liga
- Varbergs GIF - Savedalens IF Szwecja 4 Liga
- Guillermo Brown - Talleres de Remedios de Escalada Argentyna Primera B Nacional
- Polpharma Starogard Gdanski - Decka Pelplin Polska 1 Liga
- Costa C / Oliveira M L - Da Cruz Mendonca S / Fullana L ITF Kobiety Sao Paulo, debel
- Bains N / Mateas M - Hesse A / Serban R G ITF Kobiety Sao Paulo, debel
- Capurro Taborda M / Janicijevic S - Candiotto A / Tona M ITF Kobiety Sao Paulo, debel
- Bonardi B / Zeballos Melgar N - Estable J L / Labrana F ITF Kobiety Sao Paulo, debel
- Fayrouz Aboelkheir - Emily Whitlock Międzynarodowe London Classic, kobiety
- Gd Arvore - Futsal Campo Portugalia 2 Liga Kobiet
- KS Sosnica Gliwice - FC Torun Polska Ekstraklasa
- Agrofeed Eto-Szese - Mezokovesdi KC Węgry 2 Dywizja
- Rk Proleter Zrenjanin - Partizan Serbia 1 Liga
- HSG Graz - Voslauer HC Austria 1 Liga
- Gc Santo Tirso - AA Avanca Portugalia Puchar
- Aek Larnaca - Ethnikos Latsion Women Cypr A-Kategoria (K), baraże
- Pafiakos Pafos - Nea Salamina Famagusta Cypr Puchar
- TJ Slavia Hradec Kralove - TJ Sokol Dobrichovice Czechy 1 Liga
- Al Gharafa - Al Wakrah Katar Emir Cup
- Zok Ub - Crvena Zvezda Belgrad Serbia 1 Liga kobiet
- Eaton Srem Tempo Mitrovica - Zeleznicar Lajkovac Serbia 1 Liga kobiet
- Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Helvia Recina Macerata Włochy 2 Liga kobiet
- VoCASA Volleybal Nijmegen - VV Huizen Holandia 1 Liga
- Klosterneuburg Dukes - WBC Raiffeisen Wels Austria 1 Liga
- AO Foinikas Agias Sofias - Xan Nikaias Grecja Eska-Eskana A3
- Artemis Loutsas - AO Ekalis Grecja Eska-Eskana A3
- Aetos Kallitheas AO - Kronos Agiou Dimitriou U23 Grecja Eska-Eskana A3
- KK Ipros Vrhnika - Jance Słowenia 2 Liga
- KD Ilirija - Kk Rogaska Słowenia 1 Liga
- DSK Levhartice Chomutov - Valosun KP Brno Czechy 1 Liga, Kobiety
- KK Zabok - KK Skrljevo Chorwacja Chorwacja 1 Liga
- Simba SC - Al Ahly Afryka CAF Liga Mistrzów
- Margaux Rouvroy - Mona Barthel ITF Kobiety Croissy-Beaubourg, singiel
- Boca Juniors - Platense Argentyna 1 Liga, Kobiety
- Nautico Hacoaj - Social Atletico Television Argentyna Campeonato Promocional
- Silkeborg IF - FC Fredericia Dania Puchar Danii
- Deportivo Gladiadores FC - Caja Oblatos C.FD Meksyk 3 Liga
- Benfica - GD Chaves Portugalia Portugalia 1 Liga
- FK Dubocica - FK Macva Sabac Serbia 2 Liga
- Hatta U21 - Al-Nasr U21 ZEA Liga U21
- Bani Yas FC U21 - Emirates Club U21 ZEA Liga U21
- Al Wahda Abu Dhabi - Shabab Al-Ahli Dubai FC USA 1 Liga
- Al-Ittihad Kalba - Ajman USA 1 Liga
- KF Tirana - KS Teuta Durres Albania Albania 1 Liga
- KF Vllaznia - KF Erzeni Albania Albania 1 Liga
- Seggerman R / Trhac P - Bollipalli R C / Kaliyanda Poonacha N Challenger San Luis Potosi, debel
- Daniel Murawski - Michal Minda Międzynarodowe TT Elite Series
- Francesca Jones - Robin Montgomery Meksyk WTA San Luis Potosi Open
- Michal Krzyzanowski - Michal Olbrycht Międzynarodowe TT Elite Series
- Olympiakos Pireus - PAOK Grecja Puchar
- Thiago Agustin Tirante - Nicolas Mejia Challenger San Luis Potosi, singiel
- Adolfo Daniel Vallejo - Orlando Luz Challenger Sao Leopoldo, singiel
- Bron Radom - Lechia Tomaszow Polska 3 Liga
- Helas Brno - International FC Kadan Czechy 1 Liga
- Dukla Praga - Koprivnice Czechy 1 Liga
- Koper - RK Olimpija Słowenia 1B Division, Women
- Veseli - Hranice Czechy 1 Liga
- Bmc/Sss - RECO Holandia 1 Liga
- Al Ahli Manama - Al Muharraq Bahrajn Puchar
- Degla AL Jameaa - Al Kahrabaa Irak Perseverance Cup
- Ikaros Neas Smyrnhs - Peiraikos Syndesmos Grecja Eska-Eskana A3
- Notre Dame Fighting Irish - Oregon State Beavers USA Final Tournament, kobiety
- Riviera Lakers - Union Neuchatel Basket Szwajcaria 1 Liga
- Club Social y Deportivo Camioneros - Belgrano de Zarate Argentyna Campeonato Promocional
- Cholet - Red Star FC 93 Francja 3 Liga
- LB Chateauroux - Martigues Francja 3 Liga
- Dijon Fco - Nimes Olympique Francja 3 Liga
- Le Mans FC - SAS Epinal Francja 3 Liga
- Marignane Gignac Cote Bleue FC - FC Versailles 78 Francja 3 Liga
- Al Fehaiheel - Qadsia SC Kuwejt Kuwejt 1 Liga
- Al-shamal - Al Ahli Katar 1 Liga
- Sepsi Sfantu Gheorghe - CFR Cluj Rumunia Rumunia 1 Liga
- Umm-Salal - Al-Mu'aidar Katar 1 Liga
- AL Adalh - Al Taraji Arabia Saudyjska 2 Liga
- FC Stade Nyonnais - Sion Szwajcaria 2 Liga
- Austria Wieden - BW Linz Austria Austria 1 Liga
- Neuchatel Xamax - Schaffhausen Szwajcaria 2 Liga
- Mateusz Czernik - Szymon Sporek Międzynarodowe TT Elite Series
- Nick Wall - Mostafa Asal Międzynarodowe London Classic
- Wojciech Iwasyszyn - Kacper Slawinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Pak Halandri - Neoi Ao Amynta Grecja Eska-Eskana A3
- Al-Faisaly Harmah - Al-Kholood Club Arabia Saudyjska 2 Liga
- AL Qaisoma - Al Safa Arabia Saudyjska 2 Liga
- Chambery Savoie Mont Blanc Handball - Limoges Francja 1 Liga
- USM Saran HB - Nimes Francja 1 Liga
- Aix - Nantes Francja 1 Liga
- Champagne Basketball - Fos Ouest Provence Basket Francja 2 Liga
- Hermine Nantes Atlantique - Orleans Francja 2 Liga
- Stade Rochelais - Lille Mbc Francja 2 Liga
- Angers BC 49 - JA Vichy-Clermont Francja 2 Liga
- G2 - MOUZ PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- CA Penarol - Club Nacional Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Stockton Heat - San Jose Barracuda USA AHL
- Manitoba Moose - Toronto Marlies USA AHL
- Daniil Miedwiediew - Jannik Sinner WTA Miami
- Istres Provence Handball - Billere HB Pau Pyrenees Francja 2 Liga
- Al Talaba Sc - Al Shorta Iraq Premier League
- Al Arabi - Al Fahaheel Kuwejt 1 Liga
- Zrk Ptuj - Izola Słowenia 1 Liga kobiet
- Martin Huk - Rostyslav Kliuchuk Czechy Czech Liga Pro
- Josef Rossler - Karel Hons Czechy Czech Liga Pro
- Ok Mladenovac - Ok Dubocica Leskovac Serbia Prva Liga
- Jedinstvo Bemax Bijelo Polje - Budvanska Rivijera Budva Czarnogóra Cup
- El Tayaran - Al Ittihad Alexandria Egipt 1 Liga
- Smouha - Zamalek Sc Egipt 1 Liga
- Blancaneaux G / Couacaud E - Draxl L / Weis A Challenger Sao Leopoldo, debel
- Portes du Soleil - Nyon Basket Szwajcaria LNAF League, Kobiety
- C.D Estela - Union Financiera Baloncesto Oviedo Hiszpania 2 Liga
- Andrezieux Boutheon ALS Basket - UTB Metropole Francja 3 Liga
- BC Orchies - Rueil Athletic Club Francja 3 Liga
- So Pont De Cheruy Charvieu Chavanoz Basketball - Vendee Challans Basket Francja 3 Liga
- Enfants Du Forez Feurs - Poissy Basket Francja 3 Liga
- FC Mulhouse Basket - Toulouse Basket Francja 3 Liga
- STB Le Havre - Union Rennes Basket 35 Francja 3 Liga
- Union Tarbes Lourdes Pyrenees Basket - Caen Basket Calvados Francja 3 Liga
- Boulogne-sur-Mer - Vitre Aurore Francja 3 Liga
- Union Sportive Avignon Pontet - Ujap Quimper 29 Francja 3 Liga
- New Heroes Den Bosch - Limburg United Międzynarodowe BNXT League
- Ferroviaria Araraquara - Cruzeiro Brazylia 1 Liga kobiet
- FK Zeljeznicar - FK Velez Mostar Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1 Liga
- Beerschot AC - Racing Genk B Belgia Belgia 2 Liga
- Sint-Truidense U21 - RFC de Liege U21 Belgia Liga Rezerw
- Club Brugge B - FCV Dender EH Belgia Belgia 2 Liga
- Puskas Akademia FC - Videoton FC Węgry 1 Liga
- SC Telstar - Jong FC Utrecht Holandia Holandia 2 Liga
- NAC Breda - MVV Maastricht Holandia Holandia 2 Liga
- FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden Holandia Holandia 2 Liga
- De Graafschap - Jong AZ Alkmaar Holandia Holandia 2 Liga
- Helmond Sport - Willem II Holandia Holandia 2 Liga
- FC Emmen - Jong Ajax Holandia Holandia 2 Liga
- Al-Arabi Al-Saudi - Al Qadisiyah Arabia Saudyjska 2 Liga
- Al Jabalain - Ohod Madinah Arabia Saudyjska 2 Liga
- Al-Ittihad Jeddah - Al Feiha Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Taawoun Buraidah - Al Hazm Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Akhdoud - Al-Raed Buraidah Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Al-Ettifaq - Al Ahli Jeddah Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- Dhamk - Al-Khaleej Saihat Arabia Saudyjska Saudi Pro League
- FC Jeunesse Canach - FC Mamer 32 Luksemburg 2 Liga
- Philadelphia Phillies - Atlanta Braves USA MLB
- Mariusz Koczyba - Yurij Fomin Międzynarodowe TT Elite Series
- Mnk Crnica - MNK Futsal Pula Chorwacja 1.HMNL
- Pokka AE Karava - Omonia Nicosia Cypr Puchar
- Esperance Sportive Pully - BCF Elfic Fribourg Szwajcaria LNAF League, Kobiety
- Hyeres Toulon Var Basket - UB Chartres Metropole Francja 3 Liga
- Domzale - Mura Słowenia Słowenia 1 Liga
- Ac Bellinzona - Aarau Szwajcaria 2 Liga
- Bellier A / Huesler M-A - Lock B / Statham R Challenger San Luis Potosi, debel
- Fenix Toulouse Handball - Us Creteil Handball Francja 1 Liga
- Virtus Bologna - Panathinaikos Ateny Międzynarodowe Euroliga
- Real Madryt - KK Crvena Zvezda Belgrad Międzynarodowe Euroliga
- Dijon Bourgogne - Dunkerque Francja 1 Liga
- St. Chamond - ALM Evreux Basket Francja 2 Liga
- Pau-Lacq-Orthez - Aix Maurienne SB Francja 2 Liga
- Antibes Sharks - AS Alsace Gries-Souffel Francja 2 Liga
- Burgos CF - Espanyol Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Napoli - Feldi Eboli Włochy 1 Liga
- L84 - Active Network Włochy 1 Liga
- Frontignan Thau Handball - Angers HB Francja 2 Liga
- Valence Handball - Cournon D Auvergne Francja 2 Liga
- Selestat Alsace HB - Massy Essonne Handball Francja 2 Liga
- Esbm Besancon - JS Cherbourg Manche HB Francja 2 Liga
- Pontault Combault - Tremblay Francja 2 Liga
- Prefaxis Menen - VBC Waremme Belgia 1 Liga
- Volley Haasrode Leuven - Knack Roeselare Belgia 1 Liga
- VDK Gent - Avoc Achel Belgia 1 Liga
- Lindemans Aalst - Noliko Maaseik Belgia 1 Liga
- Miroslav Janca - Radek Benes Czechy Czech Liga Pro
- Al Ahli - Al Sadd Katar Emir Cup
- Partizan Beograd - Tent Obrenovac Serbia 1 Liga kobiet
- ZAKSA Kedzierzyn Kozle - Slepsk Suwalki Polska Polska Liga Siatkówki
- Ae Athina 2004 - Asp Iones Grecja 3 Liga kobiet
- Ao Koukouvaounon - Aski Haravgiakos Grecja Eska-Eskana A3
- London Lions - Paris Basketball Międzynarodowe Eurocup
- Thria Aspropirgou - Xan Nikaias Grecja Eska-Eskana A3
- Men Iliou - Ao Karea Grecja Eska-Eskana A3
- ZKK Duga Sabac - Zkk Partizan Beograd Serbia 1 Liga, Kobiety
- Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix Anglia 1 Liga
- Gaop - Atromitos Peiraia Esi Grecja Eska-Eskana A3
- Caledonia Pride - BA London Lions Wielka Brytania 1 Liga, Kobiety
- Saint Vallier Basket Drome - AS Loon Plage Francja 3 Liga
- KRC Genk - RSC Anderlecht Belgia Super League, Kobiety
- White Star Woluwe - Zulte-Waregem Belgia Super League, Kobiety
- Al-Salt SC - Sahab SC Jordania 1 Liga
- Cambrian & Clydach Vale - Abertillery Bluebirds FC Walia 2 Liga (południe)
- SV Ried - Grazer AK Austria 2 Liga
- Wadi Degla - AL Maadi Egipt Premier League, kobiety
- Newport Gwent Dragons - Zebre Rugby Union Pro 14
- Leinster - Vodacom Blue Bulls Rugby Union Pro 14
- Matheus Pucinelli De Almeida - Felipe Meligeni Alves Challenger Sao Leopoldo, singiel
- Ayr United - Airdrieonians Szkocja 2 Liga
- Waterford United - Sligo Rovers Irlandia Irlandia 1 Liga
- Bray Wanderers - Cobh Ramblers FC Irlandia 2 Liga
- Drogheda United - St Patricks Athletic Irlandia Irlandia 1 Liga
- Treaty United - Finn Harps Irlandia 2 Liga
- Shamrock Rovers - Bohemians Irlandia Irlandia 1 Liga
- Shelbourne FC - Dundalk Irlandia Irlandia 1 Liga
- Cork City FC - Athlone Town Irlandia 2 Liga
- Longford Town - UCD Irlandia 2 Liga
- Kerry FC - Wexford FC Irlandia 2 Liga
- Derry City - Galway United Irlandia Irlandia 1 Liga
- Satomi Watanabe - Hania EL Hammamy Międzynarodowe London Classic, kobiety
- Ao Ilisiakos - Ae Athina 2004 Grecja 3 Liga
- Eao Spaton - Ae Ampelokipon Grecja 3 Liga
- Neoi Vironos - Ope Halkidas Grecja 3 Liga
- AS Papagou - AO Vouliagmenis Grecja 3 Liga kobiet
- Asp Glyfada - S.e Trapeza Pireos Grecja 3 Liga kobiet
- Panionios U23 - Aris Glifadas Grecja Eska-Eskana A3
- Apollon Pirea/ao Moschatou - Ae Kallitheas Grecja Eska-Eskana A3
- Melas Ag Eleftherios - AS Ktisifon Peanias Grecja Eska-Eskana A3
- Sheffield Sharks - Leicester Riders Anglia 1 Liga
- HLA Alicante - Real Betis Energia Plus Hiszpania 2 Liga
- APU GSA Udine - Remer Treviglio Włochy 2 Liga
- KAA Gent - Standard de Liege Belgia Belgia 1 Liga
- Glebe North - Wayside Celtic Irlandia FAI Intermediate Cup
- Krzysztof Kotyl - Daniel Murawski Międzynarodowe TT Elite Series
- Mariusz Koczyba - Kacper Slawinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Cadiz - Granada CF Hiszpania LaLiga
- Watford - Leeds United Anglia Championship
- Lille OSC - RC Lens Francja Ligue 1
- Caxinas Poca Barca - SC Braga/Aaum Portugalia Puchar
- Antonin Baros - Miroslav Janca Czechy Czech Liga Pro
- BBC Croonen Lommel - Guco Lier Belgia 2 Liga
- Olimpiada Petroupolis - Eolos Tavros 2006 Grecja Eska-Eskana A3
- Aos Telamonas - GS Megara Grecja Eska-Eskana A3
- Leon Moshatou - Profitis Ilias AO Grecja Eska-Eskana A3
- Enosi Amfialis Aps - Ok Elefsinas Grecja Eska-Eskana A3
- Kiriarxoi Palia Kokkinias Ao - Pao Dafni Grecja Eska-Eskana A3
- Montakit Fuenlabrada - Rio Ourense Termal Hiszpania 2 Liga
- FC Porto Ferpinta - Vitoria Sc Portugalia Puchar Ligi
- Zamora FC - FC Angostura Wenezuela 1 Liga
- Paris FC - HSC Montpellier Francja 1 Liga, Kobiety
- Julia Riera - Suzan Lamens Meksyk WTA San Luis Potosi Open
- Aly Abou Eleinen - Nathan Lake Międzynarodowe London Classic
- Ebs Beni Khiar - Club Sportif Sakiet Ezzit Tunezja Championnat Elite
- Us Temimienne - El Makarem de Mahdia Tunezja Championnat Elite
- TS Setif - CF Boumerdes Algieria 1 Liga kobiet
- Radek Benes - Ondrej Paril Czechy Czech Liga Pro
- Usm Alger - Nb Staoueli Algieria Nationale 1, Kobiety
- Rc Bordj Bouarreiridj - SB Bejaia Algieria Nationale 1, Kobiety
- Club Football Estrela - Sporting CP Portugalia Portugalia 1 Liga
- Mateusz Czernik - Michal Olbrycht Międzynarodowe TT Elite Series
- Wojciech Iwasyszyn - Mariusz Koczyba Międzynarodowe TT Elite Series
- Tigre - Belgrano Argentyna Superliga Cup
- Defensa y Justicia - Estudiantes de La Plata Argentyna Superliga Cup
- Club Sportivo Estudiantes - Sportivo y Biblioteca Atenas Argentyna Torneo Federal A
- Hbc El Biar - Chb Badjarah Algieria 1 Liga kobiet
- Wc Oued Sly - Jsm Relizane Algieria National 1
- Castor - Nrf Constantine Algieria 1 Liga kobiet
- MC Alger - Cr Didouch Mourad Algieria 1 Liga kobiet
- Mouloudia Sig - Rc Arbaa Algieria National 1
- Josef Rossler - Tomas Pelikan Czechy Czech Liga Pro
- Martin Huk - Tomas Turek Czechy Czech Liga Pro
- Bv Bejaia - Nc Bejaia Algieria Championnat Nationale Deux
- Sporting - AL Ahli SC Egipt 1 Liga
- Mb Bejaia - Nc Bejaia Algieria Puchar, Kobiety
- MC Alger - Rc Bejaia Algieria Puchar, Kobiety
- Fairleigh Dickinson Knights - D'Youville Saints USA College
- Crb Chlef - Mcb Laghouat Algieria Championnat Nationale Deux
- ES El Eulma - O Ain Mlila Algieria Super Division
- South Carolina Gamecocks - Indiana Hoosiers USA Final Tournament, kobiety
- ES Mostaganem - NA Hussein Dey Algieria Puchar
- CR Belouizdad - Olympique Akbou Algieria Puchar
- USM Annaba - CS Constantine Algieria Puchar
- Club Atletico Mineiro - Cr Flamengo Brazylia 1 Liga kobiet
- Union San Felipe - Deportes Limache Chile 2 Liga
- Matias Soto - Marcelo Tomas Barrios Vera Challenger San Luis Potosi, singiel
- Romboli F / Zormann M - Demoliner M / Luz O Challenger Sao Leopoldo, debel
- Przemyslaw Korzec - Kacper Slawinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Lukasz Pietraszko - Szymon Sporek Międzynarodowe TT Elite Series
- Anna Bondar / Tamara Zidansek - Yuliana Lizarazo / Andrea Gamiz Meksyk WTA San Luis Potosi Open Doubles
- Laura Pigossi - Elisabetta Cocciaretto Meksyk WTA San Luis Potosi Open
- Rede Cuca - Maringa/Unifamma/Amavolei Brazylia 2 Liga
- Sesi Volei Bauru - Dentil/Praia Clube Brazylia 1 Liga, Kobiety
- Rostyslav Kliuchuk - Matous Klimenta Czechy Czech Liga Pro
- Mateusz Czernik - Lukasz Jarocki Międzynarodowe TT Elite Series
- Cruz Azul - America Meksyk 1 Liga, Kobiety
- Przemyslaw Korzec - Mariusz Koczyba Międzynarodowe TT Elite Series
- Wo Rouiba - Na Hussein Dey Algieria Championnat Nationale Deux
- Njit Highlanders - Charleston Golden Eagles USA College
- CD Espanol Osorno - CD Atletico PTO. Varas Chile 1 Liga
- Gs Cosider - MC Alger Algieria Nationale 1, Kobiety
- Vermont Catamounts University - Colgate Raiders University USA NIT Tournament
- Santos FC - Red Bull Bragantino Brazylia 1 Liga kobiet
- Fluminense RJ - Sao Paulo Brazylia 1 Liga kobiet
- Alianza Petrolera - Deportes Tolima Kolumbia 1 Liga
- Arietes FC - Deportivo Independiente Mexiquense Meksyk Liga TDP
- Olympique Khouribga - Difaa El Jadida Maroko Puchar
- SCCM Chabab Mohamedia - CAYB Berrechid Maroko Puchar
- CA Agropecuario - Quilmes AC Argentyna Primera B Nacional
- Connor Scutt - David Evans Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Michal Krzyzanowski - Lukasz Pietraszko Międzynarodowe TT Elite Series
- Llew-j Bevan - Andreas Harrysson Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Yurij Fomin - Kacper Slawinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Luvix/Uniao Corinthians - Franca BC Brazylia 1 Liga
- Tevragh Zeina - FC Inter de Nouakchott Mauretania 1 Liga
- Szymon Sporek - Michal Olbrycht Międzynarodowe TT Elite Series
- David Evans - David Davies Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Wojciech Gluszek - Dawid Poloszczanski Międzynarodowe TT Elite Series
- Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays USA MLB
- Andreas Harrysson - Connor Scutt Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Mateusz Czernik - Lukasz Pietraszko Międzynarodowe TT Elite Series
- Buffalo Sabres - New Jersey Devils USA NHL
- Charlotte Hornets - Golden State Warriors USA NBA
- Indiana Pacers - Los Angeles Lakers USA NBA
- Orlando Magic - Los Angeles Clippers USA NBA
- Washington Wizards - Detroit Pistons USA NBA
- Real Santa Cruz - The Strongest Boliwia 1 Liga
- Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms USA AHL
- Utica Comets - Providence Bruins USA AHL
- Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds USA AHL
- Bridgeport Sound Tigers - Charlotte Checkers USA AHL
- Grigor Dimitrov - Alexander Zverev WTA Miami
- Club Pinocho - Estudiantil Porteno Argentyna Torneo Federal
- Miami Marlins - Pittsburgh Pirates USA MLB
- David Davies - Llew-j Bevan Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers USA NBA
- Brooklyn Nets - Chicago Bulls USA NBA
- CA Huracan - River Plate Argentyna Superliga Cup
- David Evans - Andreas Harrysson Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- David Davies - Connor Scutt Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns USA NBA
- San Antonio Spurs - New York Knicks USA NBA
- Miami Heat - Portland Trail Blazers USA NBA
- Real Atletico Garcilaso - Union Comercio Peru Peru 1 liga
- Deportivo Macara - Barcelona SC Ekwador 1 Liga
- Texas Stars - Iowa Wild USA AHL
- Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Milwaukee Admirals - Rockford Icehogs USA AHL
- Lucrezia Stefanini - Nadia Podoroska Meksyk WTA San Luis Potosi Open
- Llew-j Bevan - David Evans Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Houston Astros - New York Yankees USA MLB
- Andreas Harrysson - David Davies Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Bethanie Mattek-Sands / Sofia Kenin - Sara Errani / Jasmine Paolini WTA Miami, debel
- Connor Scutt - Llew-j Bevan Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves USA NBA
- Colorado Eagles - Abbotsford Canucks USA AHL
- Utah Jazz - Houston Rockets USA NBA
- Rebecca Marino / Maria Fernanda Navarro Oliva - Katarzyna Piter / Laura Pigossi Meksyk WTA San Luis Potosi Open Doubles
- Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies USA MLB
- Seattle Mariners - Boston Red Sox USA MLB
- San Diego Padres - San Francisco Giants USA MLB
- Oakland Athletics - Cleveland Guardians USA MLB
- Sacramento Kings - Dallas Mavericks USA NBA
- Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors USA AHL
- Tucson Roadrunners - San Diego Gulls USA AHL
- Los Angeles Dodgers - St. Louis Cardinals USA MLB
- Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka Japonia Japonia 1 Liga
- Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi Japonia Japonia 2 Liga
- FC Osaka - FC Imabari Japonia 3 Liga
- Sagamihara - Kamatamare Sanuki Japonia 3 Liga
- Yokohama FC - Vegalta Sendai Japonia Japonia 2 Liga
- Albirex Niigata Albi - Kashiwa Reysol Japonia Japonia 1 Liga
- Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse Japonia Japonia 2 Liga
- Vissel Kobe - Consadole Sapporo Japonia Japonia 1 Liga
- Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma Japonia Japonia 2 Liga
- Oita Trinita - Fagiano Okayama Japonia Japonia 2 Liga
- Mito Hollyhock - Kagoshima United FC Japonia Japonia 2 Liga
- Blaublitz Akita - Iwaki SC Japonia Japonia 2 Liga
- AC Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu Japonia 3 Liga
- Hanwha Life Esports - Kwangdong Freecs Riot LoL LCS
- Kawasaki Frontale - FC Tokyo Japonia Japonia 1 Liga
- Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka Japonia Japonia 1 Liga
- Machida Zelvia - Sagan Tosu Japonia Japonia 1 Liga
- Kashima Antlers - Jubilo Iwata Japonia Japonia 1 Liga
- Roasso Kumamoto - JEF United Chiba Japonia Japonia 2 Liga
- Melbourne City FC - Newcastle United Jets Australia Hyundai A-League
- FC Ryukyu - Kataller Toyama Japonia 3 Liga
- Cerezo Osaka - Shonan Bellmare Japonia Japonia 1 Liga
- Ehime FC - Fujieda Myfc Japonia Japonia 2 Liga
- Nagoya Grampus - Yokohama F-Marinos Japonia Japonia 1 Liga
- Barry Berben - Roman Rezetka Czechy TT Star Series (M)
- Rodrigo Hidalgo - Radim Bako Czechy TT Star Series (M)
- Boguslaw Koszyk - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- Sydney FC - Central Coast Mariners Australia Hyundai A-League
- Miroslav Horejsi - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Ctbc Flying Oyster - Talon Esports Riot LoL LCS
- Tochigi SC - V-Varen Nagasaki Japonia Japonia 2 Liga
- Joao Sousa - Nikolas Sanchez-Izquierdo Challenger Girona, singiel
- Barry Berben - Radim Bako Czechy TT Star Series (M)
- Rodrigo Hidalgo - Boguslaw Koszyk Czechy TT Star Series (M)
- KRC Genk Esports - A One Man Army Unlocked Elite Series
- Miroslav Horejsi - Roman Rezetka Czechy TT Star Series (M)
- Parnu JK Vaprus - Nomme Kalju FC Estonia 1 Liga
- SIF - Karhu Kauha Finlandia Puchar Finlandii
- Esan Pattaya - Chainat Hornbill Tajlandia 2 Liga
- Oleksandr Tymofieiev - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Marsbet Team - The Mad Ronin SGL Esports Winline Insight
- IFK Stocksund - Friska Viljor FC Szwecja 3 Liga
- Air Force United - Prachuap FC Tajlandia 1 Liga
- Krabi FC - Nong Bua Pitchaya FC Tajlandia 2 Liga
- Barry Berben - Boguslaw Koszyk Czechy TT Star Series (M)
- Rakow Czestochowa - Ruch Chorzow Polska Ekstraklasa
- Lamphun Warrior - Port FC Tajlandia 1 Liga
- Nakhon Ratchasima - JL Chiangmai United Tajlandia 2 Liga
- Napoli - Atalanta Włochy Serie A
- Miroslav Horejsi - Radim Bako Czechy TT Star Series (M)
- Holstein Kiel - Hansa Rostock Niemcy 2 Bundesliga
- 1. FC Kaiserslautern - Dusseldorf Niemcy 2 Bundesliga
- Eintracht Braunschweig - Spvgg Elversberg 07 Niemcy 2 Bundesliga
- Sukhotai FC - Ratchaburi Tajlandia 1 Liga
- Orebro Syrianska IF - FC Stockholm Internazionale Szwecja 3 Liga
- Eskilsminne IF - Tvaakers IF Szwecja 3 Liga
- Kasetsart FC - Rayong FC Tajlandia 2 Liga
- Roman Rezetka - Yuma Hoshi Czechy TT Star Series (M)
- Newcastle United - West Ham Anglia Premier League
- Narva Trans - FC Nomme United Estonia 1 Liga
- Rodrigo Hidalgo - Oleksandr Tymofieiev Czechy TT Star Series (M)
- Ca Los Andes - Ca Fenix Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Arezzo - Juventus Next Gen Włochy 3 Liga
- Olbia Calcio - Sestri Levante Włochy 3 Liga
- UC Albinoleffe - Trento Calcio 1921 Włochy 3 Liga
- Nuova Monterosi - Benevento Włochy 3 Liga
- US Casertana 1908 - Taranto Sport Włochy 3 Liga
- Monopoli - Sorrento Calcio Włochy 3 Liga
- Jt Jaguars - Kampala Rockets Uganda 1 Liga
- Trat FC - Bangkok Glass Tajlandia 1 Liga
- Real Valladolid - Levante UD Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Hassleholms IF - IF Lodde Szwecja Division 2, Sodra Gotaland
- Juventud De Las Piedras - Club Oriental de La Paz Urugwaj 2 Liga
- Getafe - Sevilla Hiszpania LaLiga
- FC Inter Turku - KuPS Finlandia Liiga Cup
- Genoa - Frosinone Włochy Serie A
- Torino - Monza Włochy Serie A
- Asakura - Matreshka SGL Esports Winline Insight
- Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz Polska Ekstraklasa
- Valenciennes FC - Saint-Etienne Francja Ligue 2
- Werder Brema - Wolfsburg Niemcy Bundesliga
- RB Lipsk - Mainz Niemcy Bundesliga
- Leverkusen - Hoffenheim Niemcy Bundesliga
- Borussia M'gladbach - Freiburg Niemcy Bundesliga
- Frankfurt - Union Berlin Niemcy Bundesliga
- Sokol Lancut - Trefl Sopot Polska Orlen Basket Liga
- Limoges CSP - ES Chalon Francja Francja 1 Liga
- Oskarshamns Aik - Ljungskile SK Szwecja 3 Liga
- Jonkopings Sodra IF - BK Olympic Szwecja 3 Liga
- United IK Nordic - AFC Eskilstuna Szwecja 3 Liga
- AFC Bournemouth - Everton Anglia Premier League
- Chelsea - Burnley Anglia Premier League
- Tottenham Hotspur - Luton Town Anglia Premier League
- Nottingham Forest - Crystal Palace Anglia Premier League
- Sheffield United - Fulham Anglia Premier League
- Tallinna FC Flora U21 - Tallinna FC Levadia U21 Estonia 2 Liga
- Viimsi Jk - FC Tallinn Estonia 2 Liga
- Arbroath - Dunfermline Athletic Szkocja 2 Liga
- Dundee United - Raith Rovers Szkocja 2 Liga
- Alloa Athletic - Annan Athletic Szkocja 3 Liga
- Partick Thistle - Inverness Caledonian Thistle Szkocja 2 Liga
- Greenock Morton - Queens Park Szkocja 2 Liga
- Rangers - Hibernian Szkocja Szkocja 1 Liga
- Motherwell - St Mirren Szkocja Szkocja 1 Liga
- St Johnstone - Dundee Szkocja Szkocja 1 Liga
- Cove Rangers - Stirling Albion Szkocja 3 Liga
- Hamilton Academical - Queen of the South Szkocja 3 Liga
- Kelty Hearts - Edinburgh City Szkocja 3 Liga
- Dumbarton - Stenhousemuir Szkocja 4 Liga
- Peterhead - Clyde Szkocja 4 Liga
- East Fife - Elgin City Szkocja 4 Liga
- Spartans - Forfar Athletic Szkocja 4 Liga
- Stranraer - Bonnyrigg Rose Athletic Szkocja 4 Liga
- Aberdeen - Ross County Szkocja Szkocja 1 Liga
- Hearts - Kilmarnock Szkocja Szkocja 1 Liga
- FC Elva - JK Tallinna Kalev U21 Estonia 2 Liga
- Paide Linnameeskond U21 - JK Welco Elekter Estonia 2 Liga
- Tabasalu JK - Harju Jk Laagri Estonia 2 Liga
- Union Arzignanochiampo - Triestina Calcio Włochy 3 Liga
- Entella - Pontedera Włochy 3 Liga
- AC Cesena - Delfino Pescara 1936 Włochy 3 Liga
- Novara FC - AC Lumezzane Włochy 3 Liga
- US Ancona 1905 - Spal Włochy 3 Liga
- Juve Stabia - Messina FC Włochy 3 Liga
- Ud Almeria - Osasuna Hiszpania LaLiga
- Peristeri BC - AO Kolossos Rodou Grecjacja 1 Liga
- SD Eibar - Cd Eldense Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Andorra CF - Mirandes Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Leganes - FC Cartagena Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Atl. Valladolid - Puente Genil Hiszpania 1 Liga
- Vivo Keyd Stars - Pain Gaming Riot CBLOL
- Team Vitality - Sk Gaming Riot LoL LCS
- SCM Craiova - Brasov Rumunia 1 Liga, Kobiety
- PAOK Thessaloniki BC - AS Apollon Patras Grecjacja 1 Liga
- FC Metz - AS Monaco Francja Ligue 1
- Arsenal de Sarandi - Chacarita Juniors Argentyna Primera B Nacional
- Florida Panthers - Detroit Red Wings USA NHL
- Rampla Juniors - Centro Atletico Fenix Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Piast Gliwice - Slask Wroclaw Polska Ekstraklasa
- Start Lublin - Dziki Warszawa Polska Orlen Basket Liga
- Bopanna R / Ebden M - Dodig I / Krajicek A WTA Miami, debel
- Toulon - Andrezieux-Boutheon FC Francja 4 Liga
- GS Lavrio - ASK Karditsas B.C Grecjacja 1 Liga
- Cafes Candelas Breogan - RETAbet Bilbao Basket Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Quesos Cerrato Palencia - Iberostar Tenerife Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Lazio - Juventus Włochy Serie A
- Cardiff Metropolitan - The New Saints Walia Puchar
- ADA Blois - Le Mans Francja Francja 1 Liga
- Chorale Roanne - Paris-Levallois Francja Francja 1 Liga
- Sluc Nancy Basket - Cholet Basket Francja Francja 1 Liga
- Strasbourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne Francja Francja 1 Liga
- Bayern - Borussia Dortmund Niemcy Bundesliga
- Huesca - BM Sinfin Hiszpania 1 Liga
- Latina Calcio - US Foggia Włochy 3 Liga
- AC Mantova - Atalanta U23 Włochy 3 Liga
- Potenza SC - Crotone Włochy 3 Liga
- Vecomp Verona - AC Renate Włochy 3 Liga
- Giana Erminio - Fiorenzuola Włochy 3 Liga
- Pro Patria - Legnago Włochy 3 Liga
- Valencia - Mallorca Hiszpania LaLiga
- Aston Villa - Wolverhampton Wanderers Anglia Premier League
- Real Sporting de Gijon - Racing Santander Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Montrose - Falkirk Szkocja 3 Liga
- Albacete Balompie - Huesca Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- New York Mets - Milwaukee Brewers USA MLB
- Balingen-Weilstetten - Leipzig Niemcy Niemcy 1 Liga
- Troyes AC - Rodez Francja Ligue 2
- US Concarneau - Angers SCO Francja Ligue 2
- Amiens SC - Pau FC Francja Ligue 2
- Stade Lavallois - SC Bastia Francja Ligue 2
- Grenoble Foot 38 - En Avant Guingamp Francja Ligue 2
- Mushuc Runa - Aucas Ekwador 1 Liga
- Bordeaux - Paris FC Francja Ligue 2
- US Quevilly - SM Caen Francja Ligue 2
- USL Dunkerque - Annecy FC Francja Ligue 2
- Gimnasia y Esgrima de Mendoza - Colon de Santa Fe Argentyna Primera B Nacional
- Chicago White Sox - Detroit Tigers USA MLB
- Acassuso - Villa Dalmine Argentyna Primera B Metropolitana
- Argentino de Merlo - Fenix Argentyna Primera B Metropolitana
- Club Comunicaciones - Deportivo Armenio Argentyna Primera B Metropolitana
- Colegiales - Deportivo Merlo Argentyna Primera B Metropolitana
- Club Sportivo Italiano - CA Ferrocarril Midland Argentyna Primera B Metropolitana
- Villa San Carlos - Los Andes Argentyna Primera B Metropolitana
- UAI Urquiza - Sacachispas FC Argentyna Primera B Metropolitana
- Cesson - St. Raphael Francja 1 Liga
- Morrazo Cangas - Ademar Leon Hiszpania 1 Liga
- Montpellier - Chartres Metropole Francja 1 Liga
- Boulazac - Poitiers Basket 86 Francja 2 Liga
- Fnatic - Giantx Riot LoL LCS
- Laval Rocket - Belleville Senators USA AHL
- Tristan Suarez - Ferro Carril Oeste Argentyna Primera B Nacional
- San Antonio - Real Tomayapo Boliwia 1 Liga
- Almagro - Atletico de Rafaela Argentyna Primera B Nacional
- Club Social y Deportivo Cooper - Club Atletico Atenas Urugwaj 2 Liga
- Pogon Szczecin - Cracovia Krakow Polska Ekstraklasa
- Temperley - CA Defensores Unidos Argentyna Primera B Nacional
- Liverpool Montevideo - River Plate-URU Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Danielle Rose Collins - Elena Rybakina USA WTA Miami, singiel
- Cleveland Monsters - Rochester Americans USA AHL
- Atletico Grau - Carlos Mannucci Peru Peru 1 liga
- Hertha - Nuremberg Niemcy 2 Bundesliga
- Afturelding - Vikingur Reykjavik Islandia 1 Liga
- Stjarnan - HK Kopavogs Islandia 1 Liga
- Minnesota Wild - Vegas Golden Knights USA NHL
- Haukar Hafnarfjordur - Selfoss Islandia 1 Liga
- Flensburg - Hannover-Burgdorf Niemcy Niemcy 1 Liga
- Club Villa Mitre - CA Sansinena SyD Argentyna Torneo Federal A
- Argentino Monte Maiz - Ciudad De Bolivar Argentyna Torneo Federal A
- Crucero del Norte - Sarmiento de Resistencia Argentyna Torneo Federal A
- EC Juventude - Gremio FBPA Brazylia Gaucho
- San Martin Burzaco - CA Excursionistas Argentyna Primera B Metropolitana
- Brindisi - Virtus Francavilla Włochy 3 Liga
- Alessandria Calcio - Pro Vercelli Włochy 3 Liga
- AC Pro Sesto - LR Vicenza Włochy 3 Liga
- ASD Pineto Calcio - US Recanatese Włochy 3 Liga
- Avellino - AZ Picerno Włochy 3 Liga
- Audace Cerignola - Torre Neapolis Włochy 3 Liga
- Fiorentina - AC Milan Włochy Serie A
- Kirolbet Baskonia - Tecnyconta Zaragoza Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Unicaja Malaga - Basquet Girona Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Saint-Quentin BB - AS Monaco Francja Francja 1 Liga
- Edmonton Oilers - Anaheim Ducks USA NHL
- Cloud9 - Team Liquid Riot LoL LCS
- FC Barcelona - UD Las Palmas Hiszpania LaLiga
- Brentford - Manchester United Anglia Premier League
- Olympique Lyon - Stade Reims Francja Ligue 1
- Boca Juniors - San Lorenzo Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Philadelphia Phillies - Atlanta Braves USA MLB
- Baltimore Orioles - Los Angeles Angels USA MLB
- Kansas City Royals - Minnesota Twins USA MLB
- Cincinnati Reds - Washington Nationals USA MLB
- Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays USA MLB
- Libertad FC - Club Deportivo Tecnico Universitario Ekwador 1 Liga
- New Orleans Pelicans - Boston Celtics USA NBA
- Utica Comets - Springfield Thunderbirds USA AHL
- Guabira - Universitario de Vinto Boliwia 1 Liga
- FBC Melgar - Cienciano del Cuzco Peru Peru 1 liga
- Colorado Avalanche - Nashville Predators USA NHL
- Arizona Coyotes - New York Rangers USA NHL
- Deportivo Santamarina - CA Germinal Argentyna Torneo Federal A
- Central Cordoba - Racing Club Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Union Sunchales - Atletico Sarmiento de la Banda Argentyna Torneo Federal A
- Defensor Sporting - Danubio Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Wilkes-Barre/Scranton Penguins - Lehigh Valley Phantoms USA AHL
- Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes USA NHL
- Washington Capitals - Boston Bruins USA NHL
- Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs USA NHL
- Orlando Magic - Memphis Grizzlies USA NBA
- Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Tampa Bay Lightning - New York Islanders USA NHL
- Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks USA NHL
- Winnipeg Jets - Ottawa Senators USA NHL
- Cumbaya FC - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Bridgeport Sound Tigers - Charlotte Checkers USA AHL
- Hartford Wolf Pack - Hershey Bears USA AHL
- Milwaukee Admirals - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Syracuse Crunch - Providence Bruins USA AHL
- Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks USA NBA
- St. Louis Blues - San Jose Sharks USA NHL
- Wellington Phoenix - Brisbane Roar Australia Hyundai A-League
- Talleres de Cordoba - Velez Sarsfield Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Nacional Potosi - Royal Pari FC Boliwia 1 Liga
- Chicago Wolves - Rockford Icehogs USA AHL
- Texas Stars - Iowa Wild USA AHL
- La Luz FC - Albion FC Urugwaj 2 Liga
- Cesar Vallejo - Universitario de Deportes Peru Peru 1 liga
- Ontario Reign - Bakersfield Condors USA AHL
- Colorado Eagles - Abbotsford Canucks USA AHL
- Los Angeles Dodgers - St. Louis Cardinals USA MLB
- Calgary Flames - Los Angeles Kings USA NHL
- Seattle Kraken - Dallas Stars USA NHL
- Tucson Roadrunners - San Diego Gulls USA AHL
- Henderson Silver Knights - Coachella Valley Firebirds USA AHL
- Geek Fam - Mag.nirvana World Dota Series Opus League
- Melbourne Victory - Perth Glory Australia Hyundai A-League
- Gainare Tottori - Vanraure Hachinohe Japonia 3 Liga
- Kt Rolster - Dplus Kia Riot LoL LCS
- Ctbc Flying Oyster - Talon Esports Riot LoL LCS
- Frank Esports - Fukuoka Softbank Hawks Gaming Riot LoL LCS
- BM Ciudad Encantada Cuenca - Naturhouse La Rioja Hiszpania 1 Liga
- Sibe Team - One Move SGL Esports Winline Insight
- Schalke - Karlsruher Niemcy 2 Bundesliga
- Greuther Furth - Hamburger SV Niemcy 2 Bundesliga
- SV Wehen Wiesbaden - VfL Osnabruck Niemcy 2 Bundesliga
- St Pauli - Paderborn Niemcy 2 Bundesliga
- Magdeburg - Hannover Niemcy 2 Bundesliga
- AS Denain - SPO Rouen Francja 2 Liga
- HC Erlangen - Gummersbach Niemcy Niemcy 1 Liga
- Augsburg - FC Koln Niemcy Bundesliga
- Thsv Eisenach - Magdeburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- Kalmychata - Yellow Submarine SGL Esports Winline Insight
- Rhein-Neckar - FA Goppingen Niemcy Niemcy 1 Liga
- Fuchse Berlin - Wetzlar Niemcy Niemcy 1 Liga
- Gravelines Dunkerque - Le Portel Francja Francja 1 Liga
- CSM Bukareszt - CSM Focsani 2007 Rumunia 1 Liga
- Paris Saint-Germain - Ivry Francja 1 Liga
- Heretics - Team Bds Riot LoL LCS
- Dunarea Braila - CS Mioveni Rumunia 1 Liga, Kobiety
- Potaissa Turda - CSU Suceava Rumunia 1 Liga
- CSM Sighisoara - Politechnika Timisoara Rumunia 1 Liga
- Coviran Granada - Divina Seguros Joventut Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- UCAM Murcia - Morabanc Andorra Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Stuttgart - 1. FC Heidenheim Niemcy Bundesliga
- Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk Polska Orlen Basket Liga
- Lemgo - Kiel Niemcy Niemcy 1 Liga
- Puerto Sagunto - Fraikin BM Granollers Hiszpania 1 Liga
- Loud - Red Canids Riot CBLOL
- Hc Naisa Nis - Zrk Vojvodina Novi Serbia Superliga, Kobiety
- Monbus Obradoiro - FC Barcelona Hiszpania Hiszpania 1 Liga
- Real Oviedo - Villarreal B Hiszpania Hiszpania 2 Liga
- Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse - Dijon Francja Francja 1 Liga
- Paris Basketball - Nanterre Francja Francja 1 Liga
- VfL Bochum - SV Darmstadt 98 Niemcy Bundesliga
- BM Torrelavega - Benidorm Hiszpania 1 Liga
- Baltimore Orioles - Los Angeles Angels USA MLB
- Philadelphia Phillies - Atlanta Braves USA MLB
- Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays USA MLB
- Cincinnati Reds - Washington Nationals USA MLB
- Miami Marlins - Pittsburgh Pirates USA MLB
- New York Mets - Milwaukee Brewers USA MLB
- G2 Esports - Mad Lions Riot LoL LCS
- Panathinaikos Ateny - Promitheas Patras Grecjacja 1 Liga
- Houston Astros - New York Yankees USA MLB
- Kansas City Royals - Minnesota Twins USA MLB
- Chicago White Sox - Detroit Tigers USA MLB
- Nueva Chicago - Almirante Brown Argentyna Primera B Nacional
- Texas Rangers - Chicago Cubs USA MLB
- Olympique Marseille - Paris Saint Germain Francja Ligue 1
- Temperley - CA Defensores Unidos Argentyna Primera B Nacional
- Gimnasia y Esgrima La Plata - Deportivo Riestra Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Club Social y Deportivo Camioneros - Ferro Carril Oeste General Pico Argentyna Torneo Federal A
- Club Atletico Sarmiento - Newell's Old Boys Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Always Ready - Club Independiente Petrolero Boliwia 1 Liga
- Club Defensores de Pronunciamiento - Douglas Haig Argentyna Torneo Federal A
- Gimnasia Y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto Argentyna Primera B Nacional
- CA Alvarado - CA Guemes Argentyna Primera B Nacional
- Vancouver Canucks - Anaheim Ducks USA NHL
- Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Racing de Cordoba - Gimnasia y Esgrima de Jujuy Argentyna Primera B Nacional
- Club Atletico el Linqueno - Independiente de Chivilcoy Argentyna Torneo Federal A
- Boca Unidos - Central Norte Argentyna Torneo Federal A
- Sol de America de Formosa - San Martin de Formosa Argentyna Torneo Federal A
- Patronato - CD Maipu Argentyna Primera B Nacional
- Sport Boys - Alianza Atletico Peru Peru 1 liga
- Oakland Athletics - Cleveland Guardians USA MLB
- San Diego Padres - San Francisco Giants USA MLB
- Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies USA MLB
- Seattle Mariners - Boston Red Sox USA MLB
- Miramar Misiones - CA Cerro Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Universidad Tecnica de Cajamarca - Sporting Cristal Peru Peru 1 liga
- Deportivo Cuenca - Delfin SC Ekwador 1 Liga
- 9 De Julio Rafaela - Sportivo Belgrano Argentyna Torneo Federal A
- All Boys - CA San Miguel Argentyna Primera B Nacional
- Independiente - Atletico Tucuman Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Club Bolivar - Oriente Petrolero Boliwia 1 Liga
- Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers USA NBA
- Washington Wizards - Miami Heat USA NBA
- Toronto Raptors - Philadelphia 76ers USA NBA
- Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers USA NBA
- CA Brown - Deportivo Madryn Argentyna Primera B Nacional
- San Martin-San Juan - Estudiantes De Buenos Aires Argentyna Primera B Nacional
- Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls USA NBA
- Houston Rockets - Dallas Mavericks USA NBA
- New York Knicks - Oklahoma City Thunder USA NBA
- San Antonio Spurs - Golden State Warriors USA NBA
- Deportivo Moron - Atlanta Argentyna Primera B Nacional
- Emelec - Independiente Del Valle Ekwador 1 Liga
- Montevideo Wanderers - CA Boston River Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Los Angeles Dodgers - St. Louis Cardinals USA MLB
- Club Aurora - Blooming Santa Cruz Boliwia 1 Liga
- Independiente Rivadavia - Banfield Argentyna Argentyna Superliga Cup
- Sacramento Kings - Utah Jazz USA NBA
- Macarthur South West United FC - Western Sydney Wanderers Australia Hyundai A-League
- Kt Rolster Challengers - Nongshim Esports Academy Wdg Lck Challengers League
- Hc Naisa Nis - Zrk Vojvodina Novi Serbia Superliga, Kobiety
- HSV Hamburg - MT Melsungen Niemcy Niemcy 1 Liga
- Maccabi Haifa Carmel - Academic Team Izrael 2 Liga
- Chicago White Sox - Atlanta Braves USA MLB
- Chicago Cubs - Colorado Rockies USA MLB
- Loud Academy - Liberty Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Washington Nationals - Pittsburgh Pirates USA MLB
- Baltimore Orioles - Kansas City Royals USA MLB
- Philadelphia Phillies - Cincinnati Reds USA MLB
- Miami Marlins - Los Angeles Angels USA MLB
- Tampa Bay Rays - Texas Rangers USA MLB
- Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche USA NHL
- Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings USA NHL
- Toronto Maple Leafs - Florida Panthers USA NHL
- New York Rangers - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Philadelphia Flyers - New York Islanders USA NHL
- Detroit Pistons - Memphis Grizzlies USA NBA
- Indiana Pacers - Brooklyn Nets USA NBA
- Charlotte Hornets - Boston Celtics USA NBA
- Orlando Magic - Portland Trail Blazers USA NBA
- New York Mets - Detroit Tigers USA MLB
- New Orleans Pelicans - Phoenix Suns USA NBA
- Chicago Bulls - Atlanta Hawks USA NBA
- Flyquest Academy - Maryville University Riot NACL
- Houston Astros - Toronto Blue Jays USA MLB
- St. Louis Blues - Edmonton Oilers USA NHL
- Winnipeg Jets - Los Angeles Kings USA NHL
- Arizona Diamondbacks - New York Yankees USA MLB
- Seattle Mariners - Cleveland Guardians USA MLB
- Oakland Athletics - Boston Red Sox USA MLB
- San Diego Padres - St. Louis Cardinals USA MLB
- Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants USA MLB
- San Jose Sharks - Seattle Kraken USA NHL
- Hanwha Life Esports Challengers - Dwg Kia Challengers Wdg Lck Challengers League
- Sacachispas FC - Csd Liniers Reseves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Team Space - Parivision ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Saw - Pera Esports ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Monte - Rush B ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Saarbrucken - 1. FC Kaiserslautern Niemcy Puchar Niemiec
- Red Academy - Kabum! Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Grotta - FH Hafnarfjardar Islandia 1 Liga
- Milwaukee Brewers - Minnesota Twins USA MLB
- Baltimore Orioles - Kansas City Royals USA MLB
- Miami Marlins - Los Angeles Angels USA MLB
- Philadelphia Phillies - Cincinnati Reds USA MLB
- Tampa Bay Rays - Texas Rangers USA MLB
- Montreal Canadiens - Florida Panthers USA NHL
- Buffalo Sabres - Washington Capitals USA NHL
- New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Washington Wizards - Milwaukee Bucks USA NBA
- Toronto Raptors - Los Angeles Lakers USA NBA
- New York Mets - Detroit Tigers USA MLB
- New York Islanders - Chicago Blackhawks USA NHL
- Miami Heat - New York Knicks USA NBA
- Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Chicago Cubs - Colorado Rockies USA MLB
- Chicago White Sox - Atlanta Braves USA MLB
- Nashville Predators - Boston Bruins USA NHL
- Minnesota Wild - Ottawa Senators USA NHL
- Minnesota Timberwolves - Houston Rockets USA NBA
- Houston Astros - Toronto Blue Jays USA MLB
- Calgary Flames - Anaheim Ducks USA NHL
- Utah Jazz - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Denver Nuggets - San Antonio Spurs USA NBA
- Oakland Athletics - Boston Red Sox USA MLB
- San Diego Padres - St. Louis Cardinals USA MLB
- Seattle Mariners - Cleveland Guardians USA MLB
- Arizona Diamondbacks - New York Yankees USA MLB
- Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks USA NHL
- Sacramento Kings - Los Angeles Clippers USA NBA
- Golden State Warriors - Dallas Mavericks USA NBA
- Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants USA MLB
- The Qube Esports - Newhappy ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Juventus Next Gen - Entella Włochy 3 Liga
- Tyloo - Lyg Gaming ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Gr Gaming - Lynn Vision ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Clutch Gaming - Atox eSports ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Triestina Calcio - Atalanta U23 Włochy 3 Liga
- Austrian Force Willhaben - Eintracht Spandau Riot Prime League Pro Division
- Kolstad Handball - Naerbo Norwegia 1 Liga
- OIF Arendal - Haslum HK Norwegia 1 Liga
- Industria Kielce - GOG Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Philadelphia Phillies - Cincinnati Reds USA MLB
- Baltimore Orioles - Kansas City Royals USA MLB
- Miami Marlins - Los Angeles Angels USA MLB
- Milwaukee Brewers - Minnesota Twins USA MLB
- Tampa Bay Rays - Texas Rangers USA MLB
- Bramante Basket Pesaro U19 - Virtus Bologna U19 Włochy U19 Eccellenza
- Eyeballers - Sangal Esports ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Koi - 9INE ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Aurora - SinnerS ESL Challenger EU ESL Challenger EU
- Rimini Calcio Fc - Olbia Calcio Włochy 3 Liga
- Leverkusen - Dusseldorf Niemcy Puchar Niemiec
- Montpellier - RK Zagrzeb Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Washington Nationals - Pittsburgh Pirates USA MLB
- New York Rangers - New Jersey Devils USA NHL
- Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers USA NBA
- Washington Wizards - Los Angeles Lakers USA NBA
- New York Mets - Detroit Tigers USA MLB
- Boston Celtics - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Brooklyn Nets - Indiana Pacers USA NBA
- Atlanta Hawks - Detroit Pistons USA NBA
- Chicago Cubs - Colorado Rockies USA MLB
- Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies USA NBA
- Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors USA NBA
- New Orleans Pelicans - Orlando Magic USA NBA
- Houston Astros - Toronto Blue Jays USA MLB
- Los Angeles Kings - Seattle Kraken USA NHL
- Dallas Stars - Edmonton Oilers USA NHL
- Arizona Coyotes - Vancouver Canucks USA NHL
- Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants USA MLB
- Komsomolsk - The Mongolz ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Dewa United - Clutch Gaming ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Lyg Gaming - Rare Atom ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Tyloo - Mirai Gaming ESL Challenger EU ESL Challenger League, Asia
- Veszprem - Pick Szeged Międzynarodowe Liga Mistrzów
- FA Goppingen - Fuchse Berlin Niemcy Niemcy 1 Liga
- AS Monaco - Zalgiris Kowno Międzynarodowe Euroliga
- KK Crvena Zvezda Belgrad - Olympiakos Pireus Międzynarodowe Euroliga
- Alba Berlin - KK Partizan Belgrad Międzynarodowe Euroliga
- FC Barcelona - Maccabi Tel Awiw Międzynarodowe Euroliga
- Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne Międzynarodowe Euroliga
- Liverpool Montevideo - CA Fenix Montevideo Urugwaj Tercera Division
- Washington Nationals - Pittsburgh Pirates USA MLB
- Minnesota Twins - Cleveland Guardians USA MLB
- St. Louis Cardinals - Miami Marlins USA MLB
- Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Ottawa Senators - Florida Panthers USA NHL
- Washington Capitals - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Columbus Blue Jackets - New York Islanders USA NHL
- Carolina Hurricanes - Boston Bruins USA NHL
- Dallas Mavericks - Atlanta Hawks USA NBA
- Miami Heat - Philadelphia 76ers USA NBA
- New York Knicks - Sacramento Kings USA NBA
- Kansas City Royals - Chicago White Sox USA MLB
- Winnipeg Jets - Calgary Flames USA NHL
- Minnesota Wild - Colorado Avalanche USA NHL
- Nashville Predators - St. Louis Blues USA NHL
- Houston Rockets - Golden State Warriors USA NBA
- Los Angeles Clippers - Denver Nuggets USA NBA
- San Jose Sharks - Los Angeles Kings USA NHL