Mecze Na Żywo Legalne Meczyki
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
W Totolotku doskonała oferta na piłkę nożna, wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, oraz atrakcyjne bonusy dla graczy
RejestracjaLegalny Bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy i ofertę na zakłady sportowe.
Rejestracja
- Kocab J. - Kotrbaty P. TT Cup
- Potensky J. - Vrabec M. Liga Pro
- Kostal M. - Sochor M. Liga Pro
- Cias P. - Kym J. Monastir singiel
- Kuhn N. - Ovcharenko O. Monastir singiel
- De Vincentis M. - Nijboer R. Monastir singiel
- Polukhin S. - Orlov V. Shymkent singiel
- Collignon R. - Bittoun Kouzmine C. Monastir singiel
- Kastsiukevich R. - Singh K. Shymkent singiel
- Javia D. - Garcia Mestre J. Shymkent singiel
- Matsuda R. - Bouzige M. Monastir singiel
- Crowther C. - Tamm K. Monastir singiel
- Gil G. A. - Tyurnev E. Shymkent singiel
- Bayern (Linhartinho) - Dortmund (AdamK) E Bundesliga (2x4min)
- Frankfurt (Withy10) - Leverkusen (Adayk) E Bundesliga (2x4min)
- Gonzalez E. - Martin I. TT Cup
- Leska V. - Sprongl, Jaroslav TT Cup
- RB Leipzig (AKELA7) - Frankfurt (Withy10) E Bundesliga (2x4min)
- Leverkusen (Adayk) - Bayern (Linhartinho) E Bundesliga (2x4min)
- Fiklik O. - Kotrbaty P. TT Cup
- Gonzalez/Roger-Vasselin - Nys/Zielinski ATP Barcelona, debel
- Behar/Pavlasek - Mies A. / Struff J. ATP Monachium, debel
- Erler/Miedler - Lammons/Withrow ATP Monachium, debel
- Galan D. E. - Rune H. V. N. ATP Monachium, singiel
- Auger-Aliassime F. - Daniel T. ATP Monachium, singiel
- Vincent Ruggeri S. - Elias G. Oeiras singiel
- Van De Zandschulp B. - Struff J. L. ATP Monachium, singiel
- Ymer E. - Comesana F. Oeiras singiel
- Hanfmann Y. - Huesler M. A. ATP Monachium, singiel
- Jorge/Jorge - Haverlag/Lamens Oeiras debel
- Fognini F. - Napolitano S. Oeiras singiel
- Etcheverry T. M. - Nakashima B. Barcelona singiel
- Blanchet U. - Nava E. Oeiras singiel
- Lepchenko V. - Kraus S. Oeiras singiel
- Mladenovic K. - Jones F. Oeiras singiel
- Bautista Agut R. - Norrie C. Barcelona singiel
- Schnaitter/Wallner - Daniell/Oswald ATP Monachium, debel
- Bleed Esports - Alternate Attax Europe
- B8 - Zero Tenacity
- Rapid B. K - Cluj K 1 liga kobiet
- Mykola Kulynych - Mykola Treshchetka Setka Cup
- RB Leipzig (AKELA7) - Leverkusen (Adayk) E Bundesliga (2x4min)
- Frankfurt (Withy10) - Dortmund (AdamK) E Bundesliga (2x4min)
- Davidovich Fokina A. - Lajovic D. Barcelona singiel
- Krejci R. - Sochor M. Liga Pro
- Limbursky R. - Musil J. Liga Pro
- Tammaro M. - Djuric B. Kursumlijska Banja singiel
- Vujic S. - Barbier Gazeu P. Kursumlijska Banja singiel
- Andreescu S A - Lopez N. Kursumlijska Banja singiel
- Rivet M. - Hudd E. Azay-le-Rideau singiel
- Fomba L. - De Schepper K. Azay-le-Rideau singiel
- Poljicak M. - Basic M. Dubrownik singiel
- Karol M. - Speziali F. Dubrownik singiel
- Molder M. - Hess S. Dubrownik singiel
- Bogdan Panchenko - Dmitry Kuzmenko Setka Cup
- Mouz Nxt - Ence Academy
- Grigoriy Prokopenko - Roman Hryhoriev Setka Cup
- Roman Konkulovskyi - Nazariy Sydorak Setka Cup
- Ihor Emets - Oleksandr Osadchyi Setka Cup
- Benito J. - Martin I. TT Cup
- Dmitry Kunchurov - Vladislav Stukalov Setka Cup
- Krystof Balak - Jan Herink Setka Cup
- Liutarevich/Manafov - Bergevi/Veldheer Oeiras debel
- Goransson/Verbeek - Guinard/Jacq Oeiras debel
- Lin S. - Fan Z. Puchar Świata
- Polcanova S. - Diaz A. Puchar Świata kobiet
- Eibich J. - Pistora J. TT Cup
- Vitalii Mukhin - Volodymyr Melnykov Setka Cup
- AC Milan (Linhartinho) - Inter Milan (AdamK) E Serie A (2x4min)
- Juventus (Withy10) - Latium (Adayk) E Serie A (2x4min)
- Semrad P. - Ruzicka J. TT Cup
- Orest Melnik - Oleh Martynenko Setka Cup
- Murray S. S. / Piter K. - Gleason Q. / Jakupovic D. Rouen debel
- Zaqatala - Araz Saatli RPA 2 Liga
- Natsional Sofia U19 - Belasitsa Petrich U19 U19 Liga Młodzieżowa
- Neftchi - Murov RPA 1 Liga
- Gisagara - Pad Douala Klubowe Mistrzostwa Afryki
- Shangdong K - Sichuan K NVC kobiety
- Sugargliders K - Colorful Daegu K 1 liga kobiet
- Petro Atl K - CF Boumerdes K African Cup Winners Championship, kobiety
- AS Otoho K - Abidjan Hbc African Cup Winners Championship, kobiety
- Japonia U19 - Kirgistan AFC Futsal Asian Cup
- Stusek D. - Strelec A. Liga Pro
- Manhal Sr J. - Limbursky R. Liga Pro
- Hercog P. - Potocnik N. Koper singiel
- Radanovic D. - Lovric P. Koper singiel
- Radulov, Iliyan - Demin Y. Telde singiel
- Winter Lopez B. - Fernandez Flores D. Telde singiel
- maksym hubenko - Roman Tveritinov Setka Cup
- 500 - Secret Closed Qualifier
- Napoli (AKELA7) - Juventus (Withy10) E Serie A (2x4min)
- Latium (Adayk) - AC Milan (Linhartinho) E Serie A (2x4min)
- Volodymyr Kuzmych - Viktor Slozka Setka Cup
- Konstantin Klimenko - Alexander Brizhevaty Setka Cup
- Konstantin Tsoy - Sergei Semenec Setka Cup
- TUV Azarganuud - Ulaanbaatar USA 1 Liga
- M. Stach - Roman Merkl Setka Cup
- Inter Milan (AdamK) - Latium (Adayk) E Serie A (2x4min)
- AC Milan (Linhartinho) - Napoli (AKELA7) E Serie A (2x4min)
- Zelezny D. - Pistora J. TT Cup
- Dmitry Zaporozhets - Andrey Kurtenko Setka Cup
- Jachym S. - Hejda Jr V. TT Cup
- Viktor Kodola - Denys Maltsev Setka Cup
- Juventus (Withy10) - AC Milan (Linhartinho) E Serie A (2x4min)
- Napoli (AKELA7) - Inter Milan (AdamK) E Serie A (2x4min)
- AGSU FK - Mil-Mugan RPA 2 Liga
- Czechy U20 - Szwajcaria U20 Mecze towarzyskie
- Giti Pasand - Aluminum Arak 1 liga
- Malek L. - Krauter G. Liga Pro
- Musil J. - Krejci A. Liga Pro
- Furness E. - Butvilas E. Monastir singiel
- Gima S. - Bax F. Monastir singiel
- Coulibaly E. - Lestir L. Monastir singiel
- Oleksandr Ziakun - Oleg Kurilenko Setka Cup
- Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Leopards ZEA 1 Liga
- Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Guangsha Lions ZEA 1 Liga
- anatolii kovalenko - Oleksandr Osadchyi Setka Cup
- Volodymyr Kaidakov - Andrii Nakliutskyi Setka Cup
- Galloway/King - Bhambri/Olivetti ATP Monachium, debel
- Latium (Adayk) - Napoli (AKELA7) E Serie A (2x4min)
- Inter Milan (AdamK) - Juventus (Withy10) E Serie A (2x4min)
- Marozsan F. - Diaz Acosta F. Barcelona singiel
- Togami Sh. - Assar O. Puchar Świata
- Sun Y. - Chen X. Puchar Świata kobiet
- Oleg Ponomarenko - Oleh Stopin Setka Cup
- Paolini J. - Jabeur O. Stuttgart singiel
- Dusek Z. - Eibich J. TT Cup
- Sergey Govorunets - Vitalii Mukhin Setka Cup
- Inter Milan (AdamK) - AC Milan (Linhartinho) E Serie A (2x4min)
- Latium (Adayk) - Juventus (Withy10) E Serie A (2x4min)
- Semrad P. - Hejda Jr V. TT Cup
- denis mykytuk - Vladimir Ivasiv Setka Cup
- Bangkok United FC - Lamphun Warrior USA 1 Liga
- Burel C. - Ruse E. G. Rouen singiel
- Saw - Passion UA Europe
- HAVU - Alternate Attax
- Vondrousova M. - Potapova A. Stuttgart singiel
- Corley/Corley - Kumkhum/Plipuech Oeiras debel
- Falei/Lepchenko - Dart/Mladenovic Oeiras debel
- Fleetwood Town U21 - Millwall U21 U21 Professional Development League
- Karvan Evlakh - Qaradag Lokbatan RPA 2 Liga
- FC Guria Lanchkhuti - Gardabani USA 3 Liga
- Locomotive Tbilisi II - Betlemi Qeda USA 3 Liga
- FC Meshakhte Tkibuli - Khelvachauri USA 3 Liga
- Fc Saburtalo Tiblisi Ii - Fc Merani Tbilisi USA 3 Liga
- Tlemcen - AS Injs Klubowe Mistrzostwa Afryki
- Bresky J. - Krejci R. Liga Pro
- Krauter G. - Plachy J. Liga Pro
- Loge J. - Ludoski, Zoran Kursumlijska Banja singiel
- Ghazouani Durand Y. - Vandermeersch C. Azay-le-Rideau singiel
- Day K. - Bandecchi S. Chiasso singiel
- Belgraver J. - Barthel M. Calvi singiel
- Hoang A. - Sakharov G. Azay-le-Rideau singiel
- Andrii Datsenko - Oleksandr Zhurba Setka Cup
- Dmitry Baystryuchenko - Roman Horokh Setka Cup
- Permitta Esports - Passion UA Europe
- Navi Junior - Marsbet Team
- Juventus (Withy10) - Napoli (AKELA7) E Serie A (2x4min)
- AC Milan (Linhartinho) - Latium (Adayk) E Serie A (2x4min)
- Kirill Yurchenko - Vasily Verbyaniy Setka Cup
- Stefan Jakimenko - Ihor Emets Setka Cup
- Vega/Walkow - Romboli/Zormann Oeiras debel
- Nouza/Rikl - Martos/Tsitsipas Oeiras debel
- Dmitry Kunchurov - Sergei Semenec Setka Cup
- Latium (Adayk) - Inter Milan (AdamK) E Serie A (2x4min)
- Napoli (AKELA7) - AC Milan (Linhartinho) E Serie A (2x4min)
- Zelezny D. - Eibich J. TT Cup
- Sergey Solomko - Andrey Kurtenko Setka Cup
- Ruzicka J. - Jachym S. TT Cup
- Volodymyr Korobko - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
- AC Milan (Linhartinho) - Juventus (Withy10) E Serie A (2x4min)
- Amkal Esports - Guild Eagles European Series #1
- Inter Milan (AdamK) - Napoli (AKELA7) E Serie A (2x4min)
- San Martin Burzaco II - UAI Urquiza II RPA Liga rezerw
- Zoria Lugansk - Szachtar Donieck USA 1 Liga
- Csm Bucuresti U19 K - Cs Dacia Mioveni U19 U19 liga kobiet
- Wang C. - Calderano H. Puchar Świata
- Shin Y. - Hayata H. Puchar Świata kobiet
- Stusek D. - Navrat L. Liga Pro
- Manhal Sr J. - Musil J. Liga Pro
- Caniato C. A. - Simundza J. Dubrownik singiel
- Anton Tur - Evgeniy Gonchar Setka Cup
- Dmitry Yurkov - Sergey Ponomarenko Setka Cup
- Vitalii Ryndia - Oleksandr Shishman Setka Cup
- V. Lyevshyn - Anton Molochko Setka Cup
- Napoli (AKELA7) - Latium (Adayk) E Serie A (2x4min)
- Juventus (Withy10) - Inter Milan (AdamK) E Serie A (2x4min)
- Oleh Stopin - Vladislav Stukalov Setka Cup
- Michal Makara - Adam Simek Setka Cup
- Pistora J. - Dusek Z. TT Cup
- Volodymyr Melnykov - Dmitry Zaporozhets Setka Cup
- Semrad P. - Jachym S. TT Cup
- Volodymyr Okopnyi - Maksim Baranov Setka Cup
- Indonezja U23 - Australia U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Otegui J. B. - Olivo R. San Miguel de Tucuman singiel
- Kestelboim M. - Villanueva G. San Miguel de Tucuman singiel
- Collarini A. - Rodriguez L. J. San Miguel de Tucuman singiel
- Aboian V. - Justo G. I. San Miguel de Tucuman singiel
- ES Setif U21 - JS Saoura U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Defensores De Belgrano II - Club Atletico Estudiantes II RPA Liga rezerw
- Alashkert - West Armenia USA 1 Liga
- Club Almagro II - Deportivo Moron II RPA Liga rezerw
- Wolkite Ketema - Ethiopian Medhin USA 1 Liga
- Canon - Gazelle USA 1 Liga
- Cotonsport - Dynamo de Douala USA 1 Liga
- Ihefu - Singida Big Stars USA 1 Liga
- Maroons - Busoga United USA 1 Liga
- Red Arrows - Zesco United USA 1 Liga
- Mufulira Wanderers - Green Eagles USA 1 Liga
- Kvz - Raskazone USA Puchar
- Panionios - Papagou 2 liga
- Panerythraikos - Aps Aias Eyosmoy 2 liga
- Panionios - Papagou 2 liga
- Eleftheroupoli - GS Ermis Sximatariou 2 liga
- Al Ittihad K - Al Thawra K Puchar kobiet
- Kenya Prisons - Espoir Vc Klubowe Mistrzostwa Afryki
- Al Shamal - Al Sadd 1 liga
- Qatar Sc - Al Duhail 1 liga
- Red Star Oja - Caiman African Cup Winners Championship
- Dgsp Congo Brazzaville K - AL Ahly K African Cup Winners Championship, kobiety
- Kartal S. - Ramialison I. Calvi singiel
- Andrii Datsenko - Evgeniy Gonchar Setka Cup
- Dmitry Baystryuchenko - Sergey Ponomarenko Setka Cup
- Atletico Madrid (Linhartinho) - Barcelona (AdamK) E La Liga (2x4min)
- Real Madrid (Withy10) - Sevilla (Adayk) E La Liga (2x4min)
- Fedir Chashchin - Roman Yushko Setka Cup
- Nazar Danilyuk - Vasily Verbyaniy Setka Cup
- Konstantin Tsoy - Oleg Ponomarenko Setka Cup
- Schunk/Seidel - Chan/Kudermetova ATP Stuttgart, debel
- Kolodziejova/Siskova - Dzalamidze/Zarazua Oeiras debel
- Marek Drbohlav - Petr Janostik Setka Cup
- Villarreal (AKELA7) - Real Madrid (Withy10) E La Liga (2x4min)
- Sevilla (Adayk) - Atletico Madrid (Linhartinho) E La Liga (2x4min)
- Hejda Jr V. - Ruzicka J. TT Cup
- Ruslan Serhyenko - Vladislav Kovalenko Setka Cup
- denis mykytuk - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
- Monte - paiN Rio de Janeiro
- Barcelona (AdamK) - Sevilla (Adayk) E La Liga (2x4min)
- Atletico Madrid (Linhartinho) - Villarreal (AKELA7) E La Liga (2x4min)
- Hibino/Kalashnikova - Rus/Sherif Ahmed Abdelaziz Rouen debel
- Gonzalez/Molteni - Koolhof/Mektic ATP Barcelona, debel
- Vukomanovic T. - Ferrari F. Kursumlijska Banja singiel
- Cengiz B. - Capurro Taborda M. Chiasso singiel
- Battesti A. - Klimovicova L. Calvi singiel
- Anton Tur - Oleksandr Zhurba Setka Cup
- Dmitry Yurkov - Roman Horokh Setka Cup
- Alexander Sharanyuk - Yuriy Reva Setka Cup
- Kirill Yurchenko - V. Lyevshyn Setka Cup
- Real Madrid (Withy10) - Atletico Madrid (Linhartinho) E La Liga (2x4min)
- Villarreal (AKELA7) - Barcelona (AdamK) E La Liga (2x4min)
- Dmitry Kunchurov - Oleh Stopin Setka Cup
- Al-Seeb - Al Wehda USA 1 Liga
- Michal Makara - Petr Janostik Setka Cup
- Bahla - Sur Club USA 1 Liga
- Sevilla (Adayk) - Villarreal (AKELA7) E La Liga (2x4min)
- Barcelona (AdamK) - Real Madrid (Withy10) E La Liga (2x4min)
- Al-Nasr - Oman Club USA 1 Liga
- Maksim Baranov - Vladimir Ivasiv Setka Cup
- Ceramica Cleopatra - Al Ittihad USA 1 Liga
- Denolly C. - Hemery C. Tallahassee singiel
- Ritschard A. - Bobrov B. Tallahassee singiel
- Gomez F. A. - Melzer G. Tallahassee singiel
- Tabur C. - Bergs Z. Tallahassee singiel
- Thompson J. - Ruud C. Barcelona singiel
- Korda S. - Barrere G. Bukareszt singiel
- Villa Dalmine II - Argentino De Quilmes II RPA Liga rezerw
- Foresters FC - Red Star DF FC USA 1 Liga
- NK Domzale - Fc Koper USA 1 Liga
- Al-Ahli U21 - Al-Nasr U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Al-Sharjah U21 - Bani Yas U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Sloga Zemun K - Lavice-Dubocica K Puchar kobiet
- Kmkm - Paje Star USA Puchar
- De Minaur A. - Fils A. Barcelona singiel
- Murov K - Absheron K RPA 1 Liga kobiet
- Speedball Chekka - Chabeb Batroun RPA 1 Liga
- NC Bejaia K - RC Bejaia K RPA 1 Liga kobiet
- VC Garde - Zimbabwe Wolves Klubowe Mistrzostwa Afryki
- Kuwejt - Bahrajn AFC Futsal Asian Cup
- Brom V. - Vosyka L. Liga Pro
- Holub M. - Pagac Z. Liga Pro
- Semenistaja D / Vismane D - Papamichail D / Waltert S Chiasso debel
- Garcian A / Nagel A - Hulme M. / Kaukovalta P. Azay-le-Rideau debel
- Harper M. / Romano F. - Fomba L. / Izquierdo L. R. Azay-le-Rideau debel
- Ruby - NOM eSports Closed Qualifier
- Ribero F. - Tosetto R. Santiago singiel
- Mena F. - Cabrera M A Santiago singiel
- Brown T. - Vithoontien L. Santiago singiel
- Andrii Datsenko - Anton Tur Setka Cup
- Dmitry Baystryuchenko - Dmitry Yurkov Setka Cup
- Barcelona (AdamK) - Atletico Madrid (Linhartinho) E La Liga (2x4min)
- Sevilla (Adayk) - Real Madrid (Withy10) E La Liga (2x4min)
- Vitalii Ryndia - Roman Yushko Setka Cup
- Nazar Danilyuk - Anton Molochko Setka Cup
- Oleg Ponomarenko - Sergei Semenec Setka Cup
- Gol Gohar Sirjan - Est. Khuzestan USA 1 Liga
- Bc Olympiakos Piraeus - ASP Promitheas ZEA 1 Liga
- Marek Drbohlav - Adam Simek Setka Cup
- Real Madrid (Withy10) - Villarreal (AKELA7) E La Liga (2x4min)
- Atletico Madrid (Linhartinho) - Sevilla (Adayk) E La Liga (2x4min)
- Vitaliy Sydorenko - Volodymyr Hainiuk Setka Cup
- Volodymyr Korobko - Volodymyr Okopnyi Setka Cup
- Badosa/Jabeur - Mattek-Sands/Zhang ATP Stuttgart, debel
- Sevilla (Adayk) - Barcelona (AdamK) E La Liga (2x4min)
- Villarreal (AKELA7) - Atletico Madrid (Linhartinho) E La Liga (2x4min)
- SC Grobina - Liepajas USA 1 Liga
- Csm Oradea - Csm Resita 2 liga
- Al Khor - Al Ahli 1 liga
- Al Wakra - Al Rayyan 1 liga
- Csu Politehnica Timisoara - CS Sannicolau Mare 2 liga
- Kriz J. - Mastera M. Liga Pro
- Przybyla J. - Przeczek K. Liga Pro
- Grey S. B. / Hesse A. - Girelli C. / Radenkovic M. Calvi debel
- Evgeniy Gonchar - Oleksandr Zhurba Setka Cup
- Sergey Ponomarenko - Roman Horokh Setka Cup
- Yuriy Reva - Oleksandr Shishman Setka Cup
- V. Lyevshyn - Vasily Verbyaniy Setka Cup
- Atletico Madrid (Linhartinho) - Real Madrid (Withy10) E La Liga (2x4min)
- Barcelona (AdamK) - Villarreal (AKELA7) E La Liga (2x4min)
- Konstantin Tsoy - Vladislav Stukalov Setka Cup
- Michal Makara - Marek Drbohlav Setka Cup
- Dmytro Khairov - Vasyl Kondratenko Setka Cup
- Villarreal (AKELA7) - Sevilla (Adayk) E La Liga (2x4min)
- Real Madrid (Withy10) - Barcelona (AdamK) E La Liga (2x4min)
- Ruslan Serhyenko - Vitalii Husiev Setka Cup
- denis mykytuk - Maksim Baranov Setka Cup
- Eczacibasi K - Fenerbahce K RPA 1 Liga kobiet
- Al Taawoun - Al Khaleej Saihat Fc USA 1 Liga
- Imperial - Metizport Rio de Janeiro
- Mouz Nxt - Enterprise Europe
- CR Belouizdad U21 - Biskra U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- USM Khenchela U21 - Constantine U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- NK Magra U21 - MC Alger U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Paradou AC U21 - MC El Bayadh U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- General Lamadrid II - Puerto Nuevo II RPA Liga rezerw
- Ferrocarril Midland II - Comunicaciones II RPA Liga rezerw
- Tallinna JK Legion - Trans II USA 3 Liga
- Victoria United - Stade Renard USA 1 Liga
- Young Sport Academy - Colombe USA 1 Liga
- Finlandia U20 - Slowacja U20 Mecze towarzyskie
- Kaunas Lsmu K - Alytaus Rkl 2 liga kobiet
- BC Neptunas Klaipeda K - Siauliu Siauliai K 1 liga kobiet
- Lietuvos Sveikatos MU - Alytaus Rkl 2 liga kobiet
- Suduva - Palanga 2 liga
- Bodrum K - Bursa Ant Spor K 2 liga kobiet
- Al Jallaa K - Al Wahda K Puchar kobiet
- Kalaban Sports Club K - Police K 1 liga kobiet
- Freund/Ingildsen - Damm/Rybakov Tallahassee debel
- Panathinaikos - Olympiakos Pireus RPA 1 Liga
- Green Team - Fath Union Klubowe Mistrzostwa Afryki
- Zamalek - Bmc African Cup Winners Championship
- CD Primero Agosto K - Habitat Hbc K African Cup Winners Championship, kobiety
- Kloth/Nuss - Lippmann/Ludwig Pro Tour Tepic, Kobiety
- Brazda A. - Ruzicka J. Liga Pro
- Pagac Z. - Przybyla J. Liga Pro
- Radwanska/ Ryser - Belgraver/Weckerle Calvi debel
- Rivet M. / Rocci M. - Ghazouani D. Y. / Massard L. Azay-le-Rideau debel
- Bybel/Crawford - Harrison/Willis Tallahassee debel
- Yellow Submarine - Sibe Team
- Fedir Chashchin - Alexander Sharanyuk Setka Cup
- Kirill Yurchenko - Anton Molochko Setka Cup
- Czechy - Austria Mecze towarzyskie
- Dmitry Kunchurov - Oleg Ponomarenko Setka Cup
- Petr Janostik - Adam Simek Setka Cup
- Carballes Baena R. - Tsitsipas S. Barcelona singiel
- Andrey Troyan - Maksym Tiutiunnyk Setka Cup
- Volodymyr Hainiuk - Vladislav Kovalenko Setka Cup
- Volodymyr Okopnyi - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
- Jordania U23 - Katar U23 U23 AFC Mistrzostwa
- ASEC Mimosas - Bouake USA 1 Liga
- Secret - Nemiga European Series #1
- Schmiedlova A. K. - Garcia C. Rouen singiel
- Helsinki Seagulls IF - Kauhajoen Karhu ZEA 1 Liga
- Sanat Naft - Persepolis USA 1 Liga
- Hapoel Petach Tikva K - Hapoel Jerusalem K USA 1 Liga Kobiet
- Bnot Netanya K - Ironi Ramat HaSharon K USA 1 Liga Kobiet
- Ac Barracuda - Kakadl USA 1 Liga
- Entente Ii - ASKO Kara USA 1 Liga
- Sandiara - Amitie FC USA Puchar
- Finlandia - Szwecja Mecze towarzyskie
- Kettera - IPK 2 liga
- Havirov - Chomutov 2 liga
- Presov - Zilina 2 liga
- Ostrow Wlkp. - Lublin OBL
- Honka - Jivaskyla Academy 2 liga
- Cedevita Junior - Skrljevo ZEA 1 Liga
- Nevezis - Jonava ZEA 1 Liga
- Al Rayyan - Qatar Sc Qatar Cup
- Slavia Sofia K - Levski K RPA 1 Liga kobiet
- Bayer A. - Kliucuk R. Liga Pro
- Krejci R. - Pycha P. Liga Pro
- Bouquier A. - Lagarrigue L. Azay-le-Rideau singiel
- Beccera Otarola I. A. - Salazar A. Santiago singiel
- Pagnacco F. - Decamps G. Santiago singiel
- Falabella L A - Seraiva Dos Santos P. A. Santiago singiel
- Vitalii Ryndia - Yuriy Reva Setka Cup
- Nazar Danilyuk - V. Lyevshyn Setka Cup
- Konstantin Tsoy - Oleh Stopin Setka Cup
- Eikeri/Neel - Potapova/Zvonareva ATP Stuttgart, debel
- Lietuvos Rytas - Siauliai ZEA 1 Liga
- Santos Lisboa/Silva Ramos - Brunner/Huberli Pro Tour Tepic, Kobiety
- Andriy Martynyuk - Dmitry Prokopenko Setka Cup
- Volodymyr Korobko - Vladimir Ivasiv Setka Cup
- Rytiri Kladno - Vsetin 1 liga
- Targoviste K - Sepsi K 1 liga kobiet
- Sonderjyske - Vendsyssel FF RPA 2 Liga
- Ap. Nikozja - AEL Limassol ZEA 1 Liga
- USM Alger U21 - ES Ben Aknoun U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- JS Kabylie U21 - Oran U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Centro Atletico Fenix II - Deportivo Armenio II RPA Liga rezerw
- CA Atlas II - Deportivo Espanol II RPA Liga rezerw
- Busaiteen - Al-ahli Sc Manama USA 1 Liga
- Bahardar - Hadiya Hosaena USA 1 Liga
- Managua U20 - UNAN Managua U20 U20 liga młodzieżowa
- Start U19 - Mandalskameratene U19 U19 Puchar
- Haslum U19 - Stabaek U19 U19 Puchar
- Gresvik U19 - Follo U19 U19 Puchar
- Bjarg U19 - Brann U19 U19 Puchar
- Strindheim U19 - Rosenborg U19 U19 Puchar
- KCCA - Mbarara City USA 1 Liga
- Salitas - Rail Club du Kadiogo USA 1 Liga
- Etoile Nouakchott - C. Moulaye M Barek RPA 2 Liga
- Salitas FC - Rail Club de Kadiogo USA 1 Liga
- Model Mbao - Walidaan Dkr USA Puchar
- Generation Foot - Sonacos USA Puchar
- Polska - Slowenia Mecze towarzyskie
- Nymburk - Olomoucko ZEA 1 Liga
- Opava - Ostrava ZEA 1 Liga
- Valmiera - Rigas Zelli ZEA 1 Liga
- Vardar K - Probasket Kavadartsi K 1 liga kobiet
- Bor RTB - BKK Radnicki 3 liga
- Olymp Praga K - Prostejov K RPA 1 Liga kobiet
- Dukla Liberec K - Brno K RPA 1 Liga kobiet
- Rukinzo - Blida Klubowe Mistrzostwa Afryki
- MB Bejaia K - SV Bejaia K RPA 1 Liga kobiet
- ASEM Chisinau K - Speranta Chisinau K RPA 1 Liga kobiet
- Ljubljana - Ok Kamnik RPA 1 Liga
- Viljandi - Raasiku / Mistra 1 liga
- Al Arabi - Al Gharafa 1 liga
- Burgan Sc - Al Sahel 1 liga
- Kristiansand K - Fredrikstad K 1 liga kobiet
- Larvik K - Follo HK II K 1 liga kobiet
- Byasen Elite K - Fana K 1 liga kobiet
- Bergen Handball - Elverum 1 liga
- Holub M. - Przybyla J. Liga Pro
- Brom V. - Kriz J. Liga Pro
- Brouwer/Mchugh - Lock/Lock WTA Acapulco, debel
- Walton A. - Schoolkate T. ATP Acapulco, singiel
- Cressy M. - Svajda Z. ATP Acapulco, singiel
- Ratti L. / Santibanez S. - Alvarado B. A. O. / Stater A. ATP ATP Santiago, debel
- Movistar Riders - Fnatic European Open Qualifier
- Apeks - Amkal Esports European Open Qualifier
- Alexander Sharanyuk - Roman Yushko Setka Cup
- Anton Molochko - Vasily Verbyaniy Setka Cup
- Al-Rustaq - Ibri USA 1 Liga
- Sergei Semenec - Vladislav Stukalov Setka Cup
- Espoon Palloseura U20 - Maskun Palloseura U20 U20 liga młodzieżowa
- Sola K - Storhamar K 1 liga kobiet
- Dmytro Khairov - Maksym Tiutiunnyk Setka Cup
- Ruslan Serhyenko - Volodymyr Hainiuk Setka Cup
- denis mykytuk - Volodymyr Okopnyi Setka Cup
- Fenerbahce Istanbul - Besiktas JK ZEA 1 Liga
- FURIA - 9z Rio de Janeiro
- Banjul UTD - Falcons FC USA 1 Liga
- Gambia PA - Gambian Dutch Lions RPA 2 Liga
- Brikama UTD - Real de Banjul USA 1 Liga
- FS Jelgava - FK Valmiera USA 1 Liga
- AS Mande K - AS Police K USA 1 Liga Kobiet
- AS Camberene - Africa Promo Foot USA Puchar
- BC CSKA Sofia II - Minyor 2 liga
- Plovdiv K - CSKA Sofia K RPA 1 Liga kobiet
- Bnei Herzliya K - Maccabi Arazim Ramat-gan K 1 liga kobiet
- Tertnes K - Molde Elite K 1 liga kobiet
- Brazda A. - Bayer A. Liga Pro
- Pagac Z. - Przeczek K. Liga Pro
- Sabas, Martin - Brosset S. Azay-le-Rideau singiel
- Raducanu E. - Noskova L. Stuttgart singiel
- Fedir Chashchin - Oleksandr Shishman Setka Cup
- Nazar Danilyuk - Kirill Yurchenko Setka Cup
- Aahman/Hellvig - Immers/van de Velde Pro Tour Tepic
- Del P. M. / Midon L. - Britto L. / Villanueva G. San Miguel de Tucuman debel
- Dmitry Kunchurov - Konstantin Tsoy Setka Cup
- Sibiu - Voluntari ZEA 1 Liga
- Fiorentina - Viktoria Pilzno Liga Konferencji
- Lille - Aston Villa Liga Konferencji
- Enoxi Trahonon/dia - Terpsithea Glyfadas Ao Eska-Eskana A2
- Al Ittihad - Al Ahli 1 liga
- Lille - Aston Villa Liga Konferencji
- Fiorentina - Vik. Pilzno Liga Konferencji
- Jiri Tichy - David Sabuka Setka Cup
- Dmitry Prokopenko - Vasyl Kondratenko Setka Cup
- Vitaliy Sydorenko - Vitalii Husiev Setka Cup
- Volodymyr Korobko - Maksim Baranov Setka Cup
- Modern Future - Pharco FC USA 1 Liga
- Ismaily - ZED USA 1 Liga
- Goppingen - HSG Wetzlar 1 liga
- Rhein Neckar Lowen - MT Melsungen 1 liga
- Lemgo - SV Hannover Burgdorf 1 liga
- Jedinstvo Stara Pazova K - Tent Obrenovac K RPA 1 Liga kobiet
- Gulbenes Buki - Rsu/Vef Riga ZEA 1 Liga
- Los Andes II - Deportivo Liniers II RPA Liga rezerw
- Victoriano Arenas II - Club Lujan II RPA Liga rezerw
- Esbjerg - MG & BK USA 3 Liga
- Fredrikstad U19 - Sarpsborg 08 U19 U19 Puchar
- Vasby IK - Vimmerby 3 liga
- Hudiksvalls - Kristianstads 3 liga
- Pitea - Halmstad 3 liga
- Proteas Voulas K - Esperides Kalliotheas K 1 liga kobiet
- Al Muharraq - Al Ahli ZEA 1 Liga
- Riga Univ. K - TTT Ryga K 1 liga kobiet
- Stade K - AS Mande K 1 liga kobiet
- Dalia Sportive De Grombalia - Nabeulien PBA Cup
- Ansar - Ezzahra PBA Cup
- Fyllingen - Baerum ZEA 1 Liga
- Erzeni - Tirana RPA 1 Liga
- VKP Bratislava K - Va Uniza Zilina K RPA 1 Liga kobiet
- RK Indjija - HC Kolubara Lazarevac 2 liga
- Savehof K - Hallby K 1 liga kobiet
- RK Crvenka - Kikinda 2 liga
- Gjerpen K - Romerike Ravens K 1 liga kobiet
- South Team - Estar_backs America
- Nunez D. A. - Aguilar F.J. Santiago singiel
- Brown T. / Cabrera M. A. - Ogura K. / Vithoontien L. ATP ATP Santiago, debel
- Tenti F. - Villalon Valdes N. Santiago singiel
- ESMAGAB - Illuminar Closed Qualifier
- Vitalii Ryndia - Alexander Sharanyuk Setka Cup
- Oleg Ponomarenko - Vladislav Stukalov Setka Cup
- Gnistan Ogeli - Mps 4 liga
- Hoogee - EIF Akademi 4 liga
- NoPS - P-iirot USA Puchar
- Petr Fiser - Victor Kucala Setka Cup
- Andrey Troyan - Andriy Martynyuk Setka Cup
- Oleksandr Hainovskyi - Vladimir Ivasiv Setka Cup
- Otelul Galati - FC Universitatea Cluj USA Puchar
- AIK Skelleftea - Frolunda HC 1 liga
- Kalinina A. - Trevisan M. Rouen singiel
- Canuelas FC II - Argentino De Merlo II RPA Liga rezerw
- ASA Tel Aviv Univ. K - Maccabi Kiryat Gat K USA 1 Liga Kobiet
- Hapoel Ra`anana K - Maccabi Kishronot Hadera K USA 1 Liga Kobiet
- Niemcy - Slowacja Mecze towarzyskie
- Saronidas - Aps Filippos Eska-Eskana A2
- Falcon K - Aabyhoj K 1 liga kobiet
- Amriswil - TV Schonenwerd RPA 1 Liga
- Maccabi Tel Aviv - Hapoel Mate-asher RPA 1 Liga
- Perez B. / Ribero F. - Almeida J. / Tosetto R. ATP ATP Santiago, debel
- Fedir Chashchin - Yuriy Reva Setka Cup
- Oleh Stopin - Sergei Semenec Setka Cup
- Zheng Q. - Kostyuk M. Stuttgart singiel
- Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv ZEA 1 Liga
- Jiri Tichy - Victor Kucala Setka Cup
- Dmytro Khairov - Dmitry Prokopenko Setka Cup
- Ruslan Serhyenko - Vitaliy Sydorenko Setka Cup
- denis mykytuk - Volodymyr Korobko Setka Cup
- Lausanne - ZSC Lions 1 liga
- Al-Shabab - Abha USA 1 Liga
- Al Fateh SC - Al Raed USA 1 Liga
- Mibr - Og Rio de Janeiro
- Nexus - Young Ninjas Europe
- Estudiantes LP II - Talleres Cordoba II RPA Liga rezerw
- Union Santa Fe II - Central Cordoba de Santiago II RPA Liga rezerw
- Tigre II - Lanus II RPA Liga rezerw
- Instituto AC Cordoba II - San Lorenzo II RPA Liga rezerw
- Argentinos Jun. II - CA River Plate II RPA Liga rezerw
- RFC de Liege U21 - Lommel U21 ZEA U21 Liga Młodzieżowa
- Bahia U20 - Cruzeiro U20 U20 Brasileiro
- Haukar / KA U19 - Stjarnan / KFG / Alf U19 U19 Liga Młodzieżowa
- Leiknir Reykjavik U19 - Breidh / Augn / Sm U19 II U19 Liga Młodzieżowa
- Grorud U19 - Skeid U19 U19 Puchar
- Ready U19 - Lyn U19 U19 Puchar
- Valerenga U19 - Lillehammer U19 U19 Puchar
- Hoyvik - HB II RPA 2 Liga
- Faros - Paneapolikos Eska-Eskana A2
- Sibenka - KK Zabok ZEA 1 Liga
- Dynamo Apeldoorn K - VC Sneek K RPA 1 Liga kobiet
- Equity Bank - Al Ahly Klubowe Mistrzostwa Afryki
- VV Utrecht K - Apollo 8 K RPA 1 Liga kobiet
- ASV Elite K - Holte K RPA 1 Liga kobiet
- Dunkerque - Nimes 1 liga
- Al Sadaka - Mar Elias 1 liga
- Titograd - Dolcinium 1 liga
- Cakovsky M. S. - Ruzicka J. Liga Pro
- Darin K. - Stefek M. Liga Pro
- Harper P. / Stevenson D. - Zeitune G. / Zeitune M. San Miguel de Tucuman debel
- Watanabe/Yuzuki - Carou I. / Casanova H. San Miguel de Tucuman debel
- L1Ga Team - Asakura
- Roman Yushko - Oleksandr Shishman Setka Cup
- Gremio U20 - America Mineiro U20 U20 Brasileiro
- Ebbw Vale - Pontypool Welsh Premiership
- Smith M. - Littler L. Premier League
- Petr Fiser - David Sabuka Setka Cup
- Salgado Collet Solberg/Seixas de Freitas - Flores Castro/Gutierrez Guzman Pro Tour Tepic, Kobiety
- Andriy Martynyuk - Maksym Tiutiunnyk Setka Cup
- Volodymyr Okopnyi - Vladimir Ivasiv Setka Cup
- Perugia - Monza RPA 1 Liga
- Justo Jose de Urquiza II - Club El Porvenir II RPA Liga rezerw
- Fenix II - Racing de Montevideo II RPA Liga rezerw
- Danubio II - Deportivo Maldonado II RPA Liga rezerw
- Evnikos Gas - Gs Kifisias Eska-Eskana A2
- Mix Sofia - Sportist Svoge 2 liga
- Noliko Maaseik - Knack Roeselare RPA 1 Liga
- US Ivry - Limoges 1 liga
- Jezek M. - Bradac P. Liga Pro
- Navrat T. - Kolek D. Liga Pro
- Matta A. / Mena F. - Bancalari A. / Torres F. B. I. ATP ATP Santiago, debel
- Vitalii Ryndia - Fedir Chashchin Setka Cup
- Taunton Town - Weston-super-Mare 6 liga
- Truro City - Weymouth 6 liga
- Binfield - Northwood 7 liga
- Hanwell Town - Plymouth Parkway 7 liga
- Potters Bar Town - Canvey Island 7 liga
- Tiverton Town - Winchester City 7 liga
- FC Halifax Town - Oldham Athletic 5 liga
- Badshot Lea - Leatherhead 7 liga
- AS Armee - Fc Amitie RPA 2 Liga
- London Lions - Surrey ZEA 1 Liga
- Cross R. - Price G. Premier League
- Jiri Tichy - Petr Fiser Setka Cup
- Andrey Troyan - Vasyl Kondratenko Setka Cup
- Vitalii Husiev - Vladislav Kovalenko Setka Cup
- Maksim Baranov - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
- Imbabura Sporting Club - Universidad Catolica USA 1 Liga
- PAOK - Club Brugge Liga Konferencji
- Marsylia - Benfica Liga Europy
- West Ham - Leverkusen Liga Europy
- Roma - Milan Liga Europy
- Atalanta - Liverpool FC Liga Europy
- Fenerbahce - Olympiakos Liga Konferencji
- Deportivo Maipu - Juv. Gualeguaychu USA Puchar
- Paysandu K - ESMAC K rozgr stanowe, kobiety
- Ao Aris Petroupolis - Ao Leontiou Eska-Eskana A2
- Stade - AS Commune 1 ZEA 1 Liga
- FC Porto K - Porto Volei 2014 K RPA 1 Liga kobiet
- Madeira Andebol Sad K - Academia Andebol SPS K 1 liga kobiet
- Es Ain Touta - Jse Skikda African Cup Winners Championship
- Provence Rugby - Stade Montois Rugby Pro D2
- Rose R. - Jezek M. Liga Pro
- Ruzicka J. - Svanda L. Liga Pro
- Valur - Hottur ZEA 1 Liga
- Roma - Milan Liga Europy
- West Ham United - Leverkusen Liga Europy
- Atalanta - Liverpool Liga Europy
- Marsylia - Benfica Liga Europy
- PAOK Saloniki - Club Brugge Liga Konferencji
- Fenerbahce - Olympiakos Pireus Liga Konferencji
- Alexander Sharanyuk - Oleksandr Shishman Setka Cup
- Cheng/Hughes - Gottardi/Menegatti Pro Tour Tepic, Kobiety
- Tindastoll K - Snaefell K 1 liga kobiet
- KR Reykjavik K - Athena Reykjavik K 1 liga kobiet
- Barcelos - Sc Braga U23 Taca Nacional De Seniores
- Liburnia U20 - Dream Basket Pisa U20 U20 liga młodzieżowa
- Haok Mladost Ii - Croatia 2 liga
- Wright P. - Aspinall N. Premier League
- Victor Kucala - David Sabuka Setka Cup
- Collarini/Olivo - Aboian/Aboian San Miguel de Tucuman debel
- Dmytro Khairov - Andriy Martynyuk Setka Cup
- Holik T. - Louda Y. Liga Pro
- Bradac P. - Klimenta Mat. Liga Pro
- Njarovik - Thor Thorl ZEA 1 Liga
- Yuriy Reva - Roman Yushko Setka Cup
- van Gerwen M. - Humphries L. Premier League
- Andrey Troyan - Dmitry Prokopenko Setka Cup
- Vitaliy Sydorenko - Vladislav Kovalenko Setka Cup
- CA Banfield K - Excursionistas K USA 1 Liga Kobiet
- Atletico Mineiro U20 - Cuiaba U20 U20 Brasileiro
- Kari - Throttur Vogar Puchar Ligi B
- Walter Ferretti U20 - Real Esteli U20 U20 liga młodzieżowa
- Loyola-chicago Ramblers - Ohio State Buckeyes USA NCAA
- Boermans/De Groot - Brunner/Crabb Pro Tour Tepic
- Cakovsky M. S. - Svanda L. Liga Pro
- Darin K. - Navrat T. Liga Pro
- Leviatan Esports - Infinity Esports America
- Maksym Tiutiunnyk - Vasyl Kondratenko Setka Cup
- Volodymyr Hainiuk - Vitalii Husiev Setka Cup
- Sao Francisco - Rio Branco rozgrywki stanowe
- Rose R. - Bradac P. Liga Pro
- Ruzicka J. - Vidourek J. Liga Pro
- Benesh/Partain - Cruz Mendoza/Sarabia Delgado Pro Tour Tepic
- Dmytro Khairov - Andrey Troyan Setka Cup
- Deportivo La Equidad - Fortaleza FC USA 1 Liga
- Kolumbia U20 K - Boliwia U20 K U20 CONMEBOL Championship, Kobiety
- Andriy Martynyuk - Vasyl Kondratenko Setka Cup
- Joinville Volei - Sesi SP RPA 1 Liga
- Csd Independiente Del Valle - Mushuc Runa Sc USA 1 Liga
- Dmitry Prokopenko - Maksym Tiutiunnyk Setka Cup
- SC Corinthians Paulista - Paulistano ZEA 1 Liga
- Svacha O. - Huk M. Liga Pro
- Krauter G. - Kucirek O. Liga Pro
- Duncan/Gomez - Ritschard/Sigouin Tallahassee debel
- Hofman D. - Kliucuk R. Liga Pro
- Adamec M. - Janata T. Liga Pro
- Minnesota - Seattle Kraken USA NHL
- Jacksonville - Florida Ever. USA ECHL
- Bolivar La Paz - San Antonio Bulo Bulo USA 1 Liga
- San Lorenzo - Union De Santa Fe ZEA 1 Liga
- Huk M. - Ruzicka J. Liga Pro
- Kucirek O. - Placek M. Liga Pro
- Boyaca Patriotas - Independiente Medellin USA 1 Liga
- Blumberg/Martinez - Kirchheimer S. / Kodat T. A. Tallahassee debel
- Svacha O. - Hofman D. Liga Pro
- Krauter G. - Adamec M. Liga Pro
- Johnson/Mansouri - Seggerman/Trhac WTA Acapulco, debel
- Hijikata R. - Galarneau A. ATP Acapulco, singiel
- Winnipeg - Vancouver USA NHL
- Renata/Campinas - Corinthians/guarulhos RPA 1 Liga
- Ruzicka J. - Kliucuk R. Liga Pro
- Placek M. - Janata T. Liga Pro
- Kansas City - Tulsa USA ECHL
- Botafogo RJ - Atletico Goianiense USA 1 Liga
- Huk M. - Hofman D. Liga Pro
- Kucirek O. - Adamec M. Liga Pro
- Bellier A. / Sanchez L. - Brouwer/Mchugh WTA Acapulco, debel
- Bollipalli/Kaliyanda Poonacha - Matuszewski/Romios WTA Acapulco, debel
- Calgary - San Jose USA NHL
- Alianza Lima - Sport Boys Association USA 1 Liga
- Wu T. L. - Kachmazov A. Gwangju singiel
- Hsu Y. H. - Yunchaokete B. Gwangju singiel
- Kliucuk R. - Svacha O. Liga Pro
- Janata T. - Krauter G. Liga Pro
- America de Cali - Deportivo Pasto USA 1 Liga
- Colorado - Edmonton USA NHL
- Hofman D. - Ruzicka J. Liga Pro
- Adamec M. - Placek M. Liga Pro
- Vegas Golden Knights - Anaheim USA NHL
- Herediano - Cartagines USA 1 Liga
- Managua FC - UNAN Managua USA 1 Liga
- Kliucuk R. - Huk M. Liga Pro
- Janata T. - Kucirek O. Liga Pro
- Mpetshi Perricard G. - Pacheco Mendez R. ATP Acapulco, singiel
- Harris L. - Shimabukuro S. Gwangju singiel
- Chandrasekar A. / Hach V. H. - Hijikata/Kiger WTA Acapulco, debel
- Los Angeles - Chicago USA NHL
- Ruzicka J. - Svacha O. Liga Pro
- Placek M. - Krauter G. Liga Pro
- Lajal M. - Berankis R. Gwangju singiel
- Berankis/Marchenko - Lee/Song Gwangju debel
- Cui/Lee - Chung/Hsu Gwangju debel
- Baly O. - Potensky J. Liga Pro
- Martinak L. - Skacelik R. Liga Pro
- Kantor L. - Schwan J. Liga Pro
- Kostal M. - Stolfa J. Liga Pro
- Postelt V. - Kostal M. Liga Pro
- Mista O. - Limbursky R. Liga Pro
- Duben B. - Wasserbauer J. Liga Pro
- Pinc S. - Baly O. Liga Pro
- Samsonova L. / Shnaider D. - Krejcikova/Siegemund ATP Stuttgart, debel
- Baly O. - Vrbecky D. Liga Pro
- Martinak L. - Kantor L. Liga Pro
- Converge Fiberxers - San Miguel Puchar
- Mista O. - Duben B. Liga Pro
- Postelt V. - Stolfa J. Liga Pro
- Granollers/Zeballos - Machac/Zhang ATP Barcelona, debel
- Gaubas V. - Faria J. Oeiras singiel
- Royer V. - Novak D. Oeiras singiel
- Tauson C. - Jorge M. Oeiras singiel
- Arevalo/Pavic - Dodig I. / Skupski N. ATP Barcelona, debel
- Cornet/Ferro - Babos T. / Khromacheva I. Rouen debel
- Newcastle Jets - Wellington Phoenix USA 1 Liga
- KCC Egis - Wonju DB ZEA 1 Liga
- Hasmanda R. - Longin, Milan Liga Pro
- Belovsky J. - Janousek L. Liga Pro
- Krenek T. - Raska M. Liga Pro
- Kalanyos J. - Jan Steffan Liga Pro
- Dorazka J. - Travnik M. Liga Pro
- Janousek L. - Plachy J. Liga Pro
- Barangay Ginebra - TnT KaTropa Puchar
- Koudela J. - Wejwoda P. Liga Pro
- Havlicek V. - Belovsky J. Liga Pro
- Xinjiang Flying Tigers - Guangzhou Loong Lions ZEA 1 Liga
- Zhejiang - Tianjin USA 1 Liga
- Port FC - Chiangrai United USA 1 Liga
- Hasmanda R. - Kalanyos J. Liga Pro
- Belovsky J. - Plachy J. Liga Pro
- Dorazka J. - Koudela J. Liga Pro
- Janousek L. - Havlicek V. Liga Pro
- Chiny U23 - Korea Pld. U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Hap. Acre - Sektzia Nes Tziona RPA 2 Liga
- Hap. Rishon L. - Hapoel Kfar Saba RPA 2 Liga
- Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm RPA 2 Liga
- Bnei Yehuda - Hapoel Nof HaGalil RPA 2 Liga
- FC Kafr Qasim - Hapoel Afula RPA 2 Liga
- Ironi Tiberias - Hapoel Ramat HsSharon RPA 2 Liga
- Hap. Ramat Gan - Ihud Bnei Shfaram RPA 2 Liga
- Maccabi Kabilio Jaffa - Maccabi Herzliya RPA 2 Liga
- Roncadelli F. - Midon L. San Miguel de Tucuman singiel
- Casanova H. - Kirkin E. San Miguel de Tucuman singiel
- Baladiyyat Al Mehalla - Al Mokawloon USA 1 Liga
- Schwarzler J. J. - Krueger M. Tallahassee singiel
- Crawford O. - Kozlov S. Tallahassee singiel
- Babinek J. - Krcal R. Liga Pro
- Ladislav H. - Kolar M. Liga Pro
- AFC Hermannstadt - FC Botosani USA 1 Liga
- Strnad J. - Kosar V. Liga Pro
- Rak J. - Baros A. Liga Pro
- Krosno - Garbarnia Krakow USA 3 Liga
- Al Nassr - Al-Fayha FC USA 1 Liga
- Al-Riyadh - Al Tai USA 1 Liga
- Krcal R. - Zivny P. Liga Pro
- Kolar M. - Varecka M. Liga Pro
- Karpat - KalPa 1 liga
- Zjednoczone Emiraty Arabskie U23 - Japonia U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Tajlandia U23 - Arabia Saudyjska U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Kosar V. - Syroha M. Liga Pro
- Baros A. - Janca M. Liga Pro
- Korona - Radomiak Ekstraklasa
- Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko Biala USA 1 Liga
- Polonia Warszawa - Sosnowiec USA 1 Liga
- Ladislav H. - Varecka M. Liga Pro
- Babinek J. - Zivny P. Liga Pro
- DSV Leoben - FC Liefering RPA 2 Liga
- Admira Wacker - Kapfenberger Sv 1919 RPA 2 Liga
- First Vienna FC - SV Lafnitz RPA 2 Liga
- SKU Amstetten - Sturm Am. RPA 2 Liga
- SV Horn - SV Ried RPA 2 Liga
- SV Elversberg - Schalke RPA 2 Liga
- Nurnberg - Paderborn RPA 2 Liga
- FC Genua - Lazio Rzym Serie A
- Krcal R. - Volhejn D. Liga Pro
- Kolar M. - Sychra M. Liga Pro
- CD Feirense - Leixoes SC RPA 2 Liga
- Besiktas - MKE Ankaragucu USA 1 Liga
- Altay Izmir - Manisa FK RPA 2 Liga
- Randers FC - Odense USA 1 Liga
- SKRA Czestochowa - Pogon Siedlce RPA 2 Liga
- Balingen/Weilstetten - Bergischer Hc 06 1 liga
- Sturm Graz - Rapid Wieden USA 1 Liga
- Farul Constanta - CFR Cluj USA 1 Liga
- Esbjerg Energy - SonderjyskE 1 liga
- FC Schaffhausen - Neuchatel Xamax Fcs RPA 2 Liga
- Ac Bellinzona - Baden RPA 2 Liga
- Tadzykistan U23 - Irak U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Savoie - Gries Souffel 2 liga
- Denain - Evreux 2 liga
- Hermine Nantes - Antibes 2 liga
- La Rochelle - Vichy 2 liga
- St. Chamond - Reims 2 liga
- Pau-Orthez - Provence 2 liga
- Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg 1 liga
- BM Huesca - Bm Ciudad Encantada 1 liga
- RFC Seraing - MSK Deinze RPA 2 Liga
- Francs Borains - Dender RPA 2 Liga
- RFC de Liege - KRC Genk II RPA 2 Liga
- Oostende - Standard Liege Ii RPA 2 Liga
- Beerschot - Patro Eisden RPA 2 Liga
- SV Zulte Waregem - Lierse RPA 2 Liga
- Lommel Sk - SK Beveren RPA 2 Liga
- Al Ahli - AL Hilal USA 1 Liga
- Kanera Y. - Novak O. Liga Pro
- Bittner Ma. - Urban M. Liga Pro
- FC Aarau - Thun RPA 2 Liga
- Sion - FC Stade Nyonnais RPA 2 Liga
- Ein. Frankfurt - FC Augsburg Bundesliga
- Tenerife - Leganes RPA 2 Liga
- R. Czestochowa - G. Zabrze Ekstraklasa
- Znicz Pruszkow - W. Krakow USA 1 Liga
- Pol. Bytom - Kalisz RPA 2 Liga
- Schwarz Weiss Bregenz - Floridsdorfer AC RPA 2 Liga
- Palermo - Parma RPA 2 Liga
- AC Reggiana - Cosenza RPA 2 Liga
- Jezek M. - Klimenta Mat. Liga Pro
- Cejka M. - Nevrtal Z. Liga Pro
- Cagliari - Juventus Serie A
- Inverness CT - Raith Rovers RPA 2 Liga
- Derry City FC - Shamrock Rovers FC USA 1 Liga
- Bohemians Dublin FC - Drogheda USA 1 Liga
- Saint Patrick's Athletic FC - Waterford Fc USA 1 Liga
- Galway - Shelbourne FC USA 1 Liga
- Sligo Rovers FC - Dundalk FC USA 1 Liga
- Nice - Lorient Ligue 1
- Athletic Club - Granada LaLiga
- Novak O. - Jezek M. Liga Pro
- Kowal R. - Vicherek P. Liga Pro
- Rio Ave FC - FC Arouca USA 1 Liga
- Stjarnan - Valur USA 1 Liga
- BM Granollers - Torrelavega 1 liga
- Klimenta Mat. - Kanera Y. Liga Pro
- Janca M. - Rusnak A. Liga Pro
- Union Comercio - Universitario de Deportes USA 1 Liga
- Kanera Y. - Jezek M. Liga Pro
- Bittner Ma. - Sedlak M. Liga Pro
- Kowal R. - Janca M. Liga Pro
- Novak O. - Klimenta Mat. Liga Pro
- Gremio Novorizontino - CRB RPA 2 Liga
- Botafogo SP - America Mineiro RPA 2 Liga
- Franek T. - Hampejs V. Liga Pro
- Barta T. - Strnad J. {1964} Liga Pro
- Kuzma D. - Pacha R. Liga Pro
- Sulava L. - Pleskot J. Liga Pro
- Santos - Paysandu RPA 2 Liga
- Miami Heat - Chicago USA NBA
- Hampejs V. - Louda Y. Liga Pro
- Strnad J. {1964} - Bartunek R. Liga Pro
- Barta T. - Sulava L. Liga Pro
- Franek T. - Kuzma D. Liga Pro
- WS Wanderers - Melbourne City USA 1 Liga
- Operario PR - Avai Fc RPA 2 Liga
- Bartunek R. - Pleskot J. Liga Pro
- Louda Y. - Pacha R. Liga Pro
- Union La Calera - Everton USA 1 Liga
- Strnad J. {1964} - Sulava L. Liga Pro
- Hampejs V. - Kuzma D. Liga Pro
- Mazatlan - Juarez USA 1 Liga
- Club Cienciano - Dep. Garcilaso USA 1 Liga
- Pleskot J. - Barta T. Liga Pro
- Pacha R. - Franek T. Liga Pro
- Atletico Bucaramanga - Boyaca Chico FC USA 1 Liga
- New Orleans - Sacramento USA NBA
- Sulava L. - Bartunek R. Liga Pro
- Kuzma D. - Louda Y. Liga Pro
- Pleskot J. - Strnad J. {1964} Liga Pro
- Pacha R. - Hampejs V. Liga Pro
- Louda Y. - Franek T. Liga Pro
- Bartunek R. - Barta T. Liga Pro
- Atletico San Luis - Toluca USA 1 Liga
- Tijuana - Puebla USA 1 Liga
- Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima USA 1 Liga
- Yokohama F-Marinos - Kashiwa Reysol USA 1 Liga
- Sagan Tosu - Kashima Antlers USA 1 Liga
- Kyoto Sanga FC - Niigata Albirex USA 1 Liga
- Montedio Yamagata - Ehime FC RPA 2 Liga
- Ventforet Kofu - Thespakusatsu RPA 2 Liga
- Fujieda Myfc - Tokushima Vortis RPA 2 Liga
- Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai RPA 2 Liga
- Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto RPA 2 Liga
- KT Sonicboom - Changwon Sakers ZEA 1 Liga
- Shonan Bellmare - Vissel Kobe USA 1 Liga
- Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata USA 1 Liga
- Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka USA 1 Liga
- Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy USA 1 Liga
- Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City RPA 2 Liga
- Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan RPA 2 Liga
- Don Bosco Garelli United - Mendiola Fc USA 1 Liga
- Phoenix P. - NLEX Road Warriors Puchar
- Melbourne Victory - Brisbane Roar USA 1 Liga
- Shandong Taishan - Cangzhou USA 1 Liga
- Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions RPA 2 Liga
- Bay Hawks - Canterbury Rams NBL
- Macarthur - Sydney FC USA 1 Liga
- Tuloy Fc - DH Cebu FC USA 1 Liga
- FC Penafiel - FC Pacos Ferreira RPA 2 Liga
- KTSK Luzino - Unia Solec Kujawski USA 3 Liga
- Gedania Gdansk - Unia Swarzedz USA 3 Liga
- Wieczysta Krakow - Ostrowiec USA 3 Liga
- Slask II Wroclaw - Gornik II Zabrze USA 3 Liga
- Samsunspor - Bahcesehir Koleji ZEA 1 Liga
- Rain Or Shine - Magnolia Puchar
- Istanbulspor AS - Fatih Karagumruk Sk USA 1 Liga
- Bandirmaspor - Tuzlaspor RPA 2 Liga
- Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy RPA 2 Liga
- Rakow II Czestochowa - Odra Bytom Odrzanski USA 3 Liga
- Dusseldorf - Greuther Furth RPA 2 Liga
- Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden RPA 2 Liga
- Osnabruck - Braunschweig RPA 2 Liga
- Chengdu Rongcheng - Shenzhen Peng City USA 1 Liga
- BG Pathum United - Chonburi FC USA 1 Liga
- Leicester - WBA RPA 2 Liga
- Police Tero - Uthai Thani USA 1 Liga
- Wuhan Three Towns - Changchun USA 1 Liga
- Iasi - Fc Voluntari USA 1 Liga
- Celta de Vigo - Las Palmas LaLiga
- Amorebieta - Valladolid RPA 2 Liga
- Pawlowice Sl. - Warta Gorzow USA 3 Liga
- Rekord Bielsko-biala - Sleza Wroclaw USA 3 Liga
- Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua USA 1 Liga
- Khon Kaen United - Trat USA 1 Liga
- Ssc Bari - SC Pisa RPA 2 Liga
- Ascoli - Modena Fc RPA 2 Liga
- Feralpisalo - Como RPA 2 Liga
- Brescia - Ternana Calcio RPA 2 Liga
- SV Stripfing - Fc Dornbirn 1913 RPA 2 Liga
- Philippine Army - Taguig FC USA 1 Liga
- Fenerbahce Istanbul - Darussafaka ZEA 1 Liga
- Jablonec - Zlin USA 1 Liga
- Sparta Praga - Ostrava USA 1 Liga
- Karvina - Bohemians P. USA 1 Liga
- Torreense - Leiria RPA 2 Liga
- Konyaspor - Alanyaspor USA 1 Liga
- Giresunspor - Goztepe Sk RPA 2 Liga
- Rodez - Auxerre RPA 2 Liga
- Pogon - Piast Ekstraklasa
- GKS Tychy - Resovia USA 1 Liga
- Blekitni Stargard Szczecinski - Stolem Gniewino USA 3 Liga
- Gornik Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory USA 3 Liga
- Pogon Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrow USA 3 Liga
- Ratchaburi FC - Buriram United USA 1 Liga
- Trzyniec - Pardubice 1 liga
- Malezja U23 - Wietnam U23 U23 AFC Mistrzostwa
- RSC Anderlecht II - Club Brugge II RPA 2 Liga
- IFK Goteborg - IFK Norrkoping FK USA 1 Liga
- IK Sirius FK - Varnamo USA 1 Liga
- Utsiktens BK - GIF Sundsvall RPA 2 Liga
- Ostersunds FK - Orgryte IS RPA 2 Liga
- Heidenheim - Lipsk Bundesliga
- Hoffenheim - Monchengladbach Bundesliga
- Wolfsburg - Bochum Bundesliga
- FC Koeln - Darmstadt Bundesliga
- Luton - Brentford Premier League
- Sheffield Utd - Burnley Premier League
- Huddersfield - Swansea RPA 2 Liga
- Norwich - Bristol City RPA 2 Liga
- Sunderland - Millwall RPA 2 Liga
- Rotherham - Birmingham RPA 2 Liga
- Stoke - Plymouth RPA 2 Liga
- Watford - Hull RPA 2 Liga
- Cardiff - Southampton FC RPA 2 Liga
- Leuven - St. Truiden USA 1 Liga
- Partick Thistle - Airdrieonians RPA 2 Liga
- Dundee United - Ayr United RPA 2 Liga
- Dunfermline Athletic - Queens Park RPA 2 Liga
- Arbroath - Greenock Morton RPA 2 Liga
- Unia Skierniewice - Legia II USA 3 Liga
- Mlawianka Mlawa - Conc. Elblag USA 3 Liga
- Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa USA 1 Liga
- Hatta Dubai - Emirates USA 1 Liga
- Tappara - Pelicans 1 liga
- Cholet Basket - ADA Blois ZEA 1 Liga
- Rayo Vallecano - Osasuna LaLiga
- Racing Santander - Levante RPA 2 Liga
- Villarreal II - Ferrol RPA 2 Liga
- Us Catanzaro 1929 - US Cremonese RPA 2 Liga
- Calcio Lecco - Venezia RPA 2 Liga
- Spezia - Sampdoria RPA 2 Liga
- FC Sudtirol - AS Cittadella RPA 2 Liga
- Moreirense FC - Gil Vicente FC USA 1 Liga
- CD Santa Clara - CD Tondela RPA 2 Liga
- U Craiova 1948 Sa - Dinamo Bucharest USA 1 Liga
- Star Starachowice - Chelmianka Chelm USA 3 Liga
- ADO Den Haag - FC Eindhoven RPA 2 Liga
- Sparta Praga - Pardubice 1 liga
- Altach - BW Linz USA 1 Liga
- Wolfsberger - Austria Lustenau USA 1 Liga
- Austria Wieden - WSG Tirol USA 1 Liga
- Nantes - Rennes Ligue 1
- Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Bron Radom USA 3 Liga
- Warta Sieradz - Legionowo USA 3 Liga
- Bnei Sakhnin - Maccabi Bnei Raina USA 1 Liga
- Macc. Netanya - Hapoel Jerusalem USA 1 Liga
- Osijek - Istra 1961 USA 1 Liga
- Merkezefendi - Cagdas Bodrum Spor ZEA 1 Liga
- Al Akhdood - Damac Fc USA 1 Liga
- Ruch - Widzew Ekstraklasa
- G. Leczna - Lechia USA 1 Liga
- Sandecja Nowy Sacz - Hutnik Krakow RPA 2 Liga
- Kuwejt U23 - Uzbekistan U23 U23 AFC Mistrzostwa
- Malmo - Vasteraas SK USA 1 Liga
- Teplice - Cz. Budziejowice USA 1 Liga
- Samsunspor - Adana Demirspor USA 1 Liga
- Eyupspor - Boluspor RPA 2 Liga
- Empoli - Napoli Serie A
- Victoria Sulejowek - Jagiellonia II USA 3 Liga
- Servette FC - Grasshoppers Zurych USA 1 Liga
- Yverdon Sport - FC Stade Ls Ouchy USA 1 Liga
- FC Vaduz - FC Wil 1900 RPA 2 Liga
- Genewa - Fribourg Olympic ZEA 1 Liga
- BM Benidorm - Ximenez-Puente 1 liga
- Basquet Manresa - Andorra ZEA 1 Liga
- Breogan - Gran Canaria ZEA 1 Liga
- Etehad Al Reef - A`Ali RPA 2 Liga
- Bahrain SC - Malkiya RPA 2 Liga
- Umm Al Hassam - Budaiya RPA 2 Liga
- QPR - Preston RPA 2 Liga
- Westerlo - St. Liege USA 1 Liga
- KR Reykjavik - Fram USA 1 Liga
- FH Hafnarfjordur - Hk Kopavogur USA 1 Liga
- Man. City - Chelsea FA Cup
- Union Berlin - Bayern Bundesliga
- FC Valencia - Betis LaLiga
- Elche - Gijon RPA 2 Liga
- Al Wahda - Ajman USA 1 Liga
- Le Mans - Levallois ZEA 1 Liga
- Limoges - Nancy ZEA 1 Liga
- Chalon - JSF Nanterre ZEA 1 Liga
- MVV Maastricht - Willem II Tilburg RPA 2 Liga
- Boavista - CF Estrela USA 1 Liga
- Angers SCO - Troyes AC RPA 2 Liga
- Concarneau - Quevilly RPA 2 Liga
- Paris FC - Valenciennes RPA 2 Liga
- EA Guingamp - SC Bastia RPA 2 Liga
- Pau FC - Laval RPA 2 Liga
- AC Ajaccio - SM Caen RPA 2 Liga
- Annecy - Grenoble Foot 38 RPA 2 Liga
- AS Saint Etienne - Bordeaux RPA 2 Liga
- Amiens - Dunkerque RPA 2 Liga
- Maccabi Haifa - Hap. Beer Sheva USA 1 Liga
- Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv USA 1 Liga
- Thsv Eisenach - Tvb Stuttgart 1 liga
- Sk Aich/dob - Waldviertel RPA 1 Liga
- Derthona - Pesaro ZEA 1 Liga
- Slaven - Hajduk Split USA 1 Liga
- Fotbal Club Fcsb - Rapid Bukareszt USA 1 Liga
- CB Cangas - Fertiberia Puerto Sagunto 1 liga
- Gent - Mechelen USA 1 Liga
- Zaglebie L. - jagiellonia Ekstraklasa
- Odra Opole - Glogow USA 1 Liga
- Orleans Loiret - Lille 2 liga
- ZSC Lions - Lausanne 1 liga
- Cultural Santa Rosa - Sport Huancayo USA 1 Liga
- Al Hazm - Al Ittihad USA 1 Liga
- AL Ettifaq FC - Al Wehda USA 1 Liga
- Wolverhampton - Arsenal Premier League
- HSV - Holstein Kiel RPA 2 Liga
- Chapecoense - Ituano RPA 2 Liga
- FC Lugano - FC Lausanne-Sports USA 1 Liga
- Vanoli Cremona - Brescia ZEA 1 Liga
- Scandicci K - Conegliano K RPA 1 Liga kobiet
- Tsv Hartberg - Tirol Innsbruck RPA 1 Liga
- Verona - Udinese Calcio Serie A
- Genk - Anderlecht USA 1 Liga
- Palencia - Granada ZEA 1 Liga
- Barcelona - Murcia ZEA 1 Liga
- Fluminense RJ - Vasco da Gama USA 1 Liga
- Lens - Clermont Ligue 1
- Girona - Cadiz LaLiga
- Huesca - Saragossa RPA 2 Liga
- St. Quentin - JDA Dijon ZEA 1 Liga
- BM Sinfin - FC Barcelona 1 liga
- Cobresal - Nublense USA 1 Liga
- FC Groningen - SC Cambuur RPA 2 Liga
- Braga - FC Vizela USA 1 Liga
- Amazonas - Sport Recife RPA 2 Liga
- Detroit City FC - Oakland Roots SC USA USL
- Loudoun United FC - Louisville City FC USA USL
- Asociacion Deportiva Tarma - Universidad Cesar Vallejo USA 1 Liga
- Carlos Mannucci - Utc de Cajamarca USA 1 Liga
- Gremio - Cuiaba USA 1 Liga
- Ceara CE - Goias RPA 2 Liga
- Deportivo Pereira - Millonarios FC USA 1 Liga
- Deportivo La Equidad - Deportivo Pereira USA 1 Liga
- RB Bragantino - Corinthians SP USA 1 Liga
- Universidad Catolica - Colo Colo USA 1 Liga
- NY Knicks - Philadelphia 76ers USA NBA
- Leon - Monterrey USA 1 Liga
- Cleveland - Orlando Magic USA NBA
- Minnesota - Phoenix USA NBA
- CD Junior FC - CD Once Caldas USA 1 Liga
- Inter Miami CF - Nashville SC USA MLS
- Atlanta - Cincinnati USA MLS
- Columbus Crew - Portland Timbers USA MLS
- Toronto FC - New England Revolution USA MLS
- New York City - DC United USA MLS
- Montreal - Orlando City USA MLS
- Atletico Mineiro - Cruzeiro USA 1 Liga
- Houston Dynamo - Austin FC USA MLS
- Chicago Fire - Real Salt Lake USA MLS
- Kansas City - St. Louis City USA MLS
- Coquimbo Unido - O'Higgins USA 1 Liga
- Denver - Los Angeles Lakers USA NBA
- Tigres Uanl - Necaxa USA 1 Liga
- Guadalajara - Queretaro USA 1 Liga
- Colorado Rapids - FC Dallas USA MLS
- Alianza FC Valledupar - Jaguares d. Cordoba USA 1 Liga
- Seattle Sounders FC - Vancouver Whitecaps FC USA MLS
- Los Angeles FC - New York Red Bulls USA MLS
- Pumas UNAM - America USA 1 Liga
- JEF United Ichihara Chiba - Blaublitz Akita RPA 2 Liga
- Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock RPA 2 Liga
- V-Varen Nagasaki - Yokohama FC RPA 2 Liga
- Oita Trinita - Iwaki FC RPA 2 Liga
- Kagoshima United - Tochigi SC RPA 2 Liga
- Central Coast Mariners - Adelaide United USA 1 Liga
- Nagoya Grampus - Cerezo Osaka USA 1 Liga
- FC Tokyo - Machida Zelvia USA 1 Liga
- Perth Glory - Western United USA 1 Liga
- Stallion - Manila Montet FC USA 1 Liga
- Meralco - Converge Fiberxers Puchar
- Foshan Nanshi - Chongqing Tongliang Long RPA 2 Liga
- Dalian Yingbo - Yanbian Longding RPA 2 Liga
- Davao Aguilas - Manila Digger Fc USA 1 Liga
- Grazer AK 1902 - St Polten RPA 2 Liga
- Philippine Air Force FC - United City FC USA 1 Liga
- UD Oliveirense - CF Os Belenenses RPA 2 Liga
- Lech II Poznan - Stalowa Wola RPA 2 Liga
- Manisa - Buyukcekmece Basketbol ZEA 1 Liga
- Sassari - Varese ZEA 1 Liga
- San Miguel - NorthPort Batang Pier Puchar
- Basaksehir FK - Caykur Rizespor USA 1 Liga
- Bodrum Belediyesi - Sanliurfaspor RPA 2 Liga
- Sassuolo - Lecce Serie A
- Cracovia - Niepolomice Ekstraklasa
- Muang Thong United - Lamphun Warrior USA 1 Liga
- Bm Nava - Logrono La Rioja 1 liga
- Joventut Badalona - Basquet Girona ZEA 1 Liga
- Basket Zaragoza 2002 - Real Madryt ZEA 1 Liga
- Arka - Wisla Plock USA 1 Liga
- Radunia Stezyca - GKS Jastrzebie RPA 2 Liga
- Henan FC - Qingdao Hainiu USA 1 Liga
- Prachuap - Sukhothai USA 1 Liga
- Oddevold - Gefle IF RPA 2 Liga
- Blackburn - Sheffield Wed. RPA 2 Liga
- Karlsruher SC - Hertha RPA 2 Liga
- Hansa Rostock - Magdeburg RPA 2 Liga
- Hannover 96 - St Pauli RPA 2 Liga
- CS Brugge - Antwerpia USA 1 Liga
- Guangzhou FC - Wuxi Wugou RPA 2 Liga
- Nanjing City - Suzhou Dongwu RPA 2 Liga
- Meizhou Hakka - Shanghai Port USA 1 Liga
- Hvidovre IF - Vejle BK USA 1 Liga
- Viborg FF - Lyngby USA 1 Liga
- Getafe - Real Sociedad LaLiga
- Espanyol - FC Andorra RPA 2 Liga
- Kolobrzeg - LKS II Lodz RPA 2 Liga
- Zaglebie II Lubin - Chojniczanka RPA 2 Liga
- Beijing Guoan - Qingdao West Coast USA 1 Liga
- Nakhon Pathom United - Bangkok United FC USA 1 Liga
- Gais - Mjallby Aif USA 1 Liga
- AIK - Djurgardens IF USA 1 Liga
- Fuchse Berlin - Kilonia 1 liga
- Lask - Hartberg USA 1 Liga
- Everton - Nottingham Forest Premier League
- Maharlika Manila FC - Kaya USA 1 Liga
- AS Monaco - Le Portel ZEA 1 Liga
- Petkim Spor - Bursaspor ZEA 1 Liga
- Slavia Praga - Olomuniec USA 1 Liga
- Pardubice - Mlada Boleslav USA 1 Liga
- Slovan Liberec - Hradec Kralove USA 1 Liga
- Academico de Viseu FC - CD Mafra RPA 2 Liga
- Corum FK - Adanaspor RPA 2 Liga
- Genclerbirligi - Bb Erzurumspor RPA 2 Liga
- Otelul Galati - FC Universitatea Cluj USA 1 Liga
- Reims - Montpellier Ligue 1
- Lille - Strasbourg Ligue 1
- Le Havre - Metz Ligue 1
- Torino - Frosinone Serie A
- LKS Lodz - Lech Ekstraklasa
- Legnica - Motor Lublin USA 1 Liga
- SonderjyskE - Esbjerg Energy 1 liga
- Hamburg - Gummersbach 1 liga
- Ik Brage - Landskrona Bois RPA 2 Liga
- Monza - Perugia RPA 1 Liga
- Werder - Stuttgart Bundesliga
- FC Kopenhaga - Silkeborg IF USA 1 Liga
- Aston Villa - Bournemouth Premier League
- Crystal Palace - West Ham Premier League
- Kortrijk - RWDM USA 1 Liga
- Khorfakkan - Bani Yas USA 1 Liga
- Al-Bataeh - Al-Nasr USA 1 Liga
- KA Akureri - Vestri USA 1 Liga
- Almeria - FC Villarreal LaLiga
- Eibar - Alcorcon RPA 2 Liga
- Eldense - Albacete RPA 2 Liga
- GD Chaves - Estoril USA 1 Liga
- Famalicao - Portimonense SC USA 1 Liga
- Vilaverdense - CS Maritimo Madeira RPA 2 Liga
- Luzern - FC Basel 1893 USA 1 Liga
- FC Winterthur - Young Boys USA 1 Liga
- FC Zurich - FC St. Gallen 1879 USA 1 Liga
- JL Bourg - Strasbourg ZEA 1 Liga
- Erlangen - Lipsk 1 liga
- BK Hacken - Hammarby IF USA 1 Liga
- Halmstads BK - IF Brommapojkarna USA 1 Liga
- Coventry City - Man Utd FA Cup
- Sparta Praga - Pardubice 1 liga
- Antalyaspor - Hatayspor USA 1 Liga
- Kayserispor - Trabzonspor USA 1 Liga
- Salzburg - Sk Austria Klagenfurt USA 1 Liga
- Trzyniec - Pardubice 1 liga
- Vsetin - Rytiri Kladno 1 liga
- Lokomotiv Zagrzeb - Din. Zagrzeb USA 1 Liga
- Tofas Bursa - Pinar Karsiyaka ZEA 1 Liga
- Ademar Leon - Bidasoa Irun 1 liga
- Milano - Scafati 1969 ZEA 1 Liga
- Bilbao Basket - Obradoiro ZEA 1 Liga
- Valencia Basket - Cb 1939 Canarias ZEA 1 Liga
- Brest - Monaco Ligue 1
- Fulham - Liverpool Premier League
- Dortmund - Leverkusen Bundesliga
- Legia - Slask Ekstraklasa
- Venezia - Treviso ZEA 1 Liga
- Slovacko - Vik. Pilzno USA 1 Liga
- Gaziantep Fk - Kasimpasa USA 1 Liga
- Galatasaray - Pendikspor USA 1 Liga
- Sakarya - Kecioerenguecue RPA 2 Liga
- Sepsi Osk - Universitatea Craiova 1948 Cs USA 1 Liga
- Broendby - FC Midtjylland USA 1 Liga
- Salernitana - Fiorentina Serie A
- Nieciecza - GKS Katowice USA 1 Liga
- H. Hadera - Ashdod USA 1 Liga
- Khalidiya - Al-Najma USA 1 Liga
- Busaiteen - Muharraq USA 1 Liga
- Al Ahli - Manama USA 1 Liga
- Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen USA Puchar
- Etoile Angers Basket - Bouzalac 2 liga
- Torino - Verona 2 liga
- Cantu - Udinese 2 liga
- Real Sebastiani Rieti - Trieste 2 liga
- Monferrato - San Giobbe Chiusi 2 liga
- Trapani - Fortitudo Bologna 2 liga
- Latina - Forli 2.015 2 liga
- Agrigento - Orzinuovi 2 liga
- Vigevano - Ueb Cividale 2 liga
- Cremona - Casalpusterlengo 2 liga
- L. Roma - Nardo 2 liga
- Blu Basket - Cento 2 liga
- Urania Milano - Rimini 2 liga
- Sporting Cristal - Cusco Fc USA 1 Liga
- Virtus Bologna - Reggiana ZEA 1 Liga
- Alaves - Atl. Madryt LaLiga
- Mirandes - Burgos RPA 2 Liga
- St. Gilloise - Club Brugge USA 1 Liga
- Sharjah FC - Al Jazira USA 1 Liga
- Shabab Al Ahli Dubai - Kalba USA 1 Liga
- SCDR Anaitasuna - BM Atletico Valladolid 1 liga
- Huachipato - Deportes Iquique USA 1 Liga
- Cb Malaga - Baskonia ZEA 1 Liga
- Casa Pia Ac - FC Porto USA 1 Liga
- Toulouse - Marsylia Ligue 1
- IA Akranes - Fylkir USA 1 Liga
- Napoli - Trento ZEA 1 Liga
- ASVEL Lyon - Paris Basketball ZEA 1 Liga
- Charleroi - KAS Eupen USA 1 Liga
- Hap. Petah Tikva - Beitar Jerusalem USA 1 Liga
- Freiburg - Mainz Bundesliga
- Rijeka - Gorica USA 1 Liga
- Anadolu Efes - Turk Telekom ZEA 1 Liga
- Pistoia - Brindisi ZEA 1 Liga
- Monza - Atalanta Serie A
- Athletico Paranaense - Internacional RS USA 1 Liga
- Vitoria BA - Bahia Ba USA 1 Liga
- Palmeiras SP - Flamengo USA 1 Liga
- PSG - Lyon Ligue 1
- Real Madryt - Barcelona LaLiga
- Palestino - Universidad de Chile USA 1 Liga
- Independiente Santa Fe - America de Cali USA 1 Liga
- Vikingur R. - Breidablik USA 1 Liga
- Sp. Lizbona - Vitoria Guimaraes USA 1 Liga
- Atletico Grau - FBC Melgar USA 1 Liga
- Ponte Preta SP - Coritiba RPA 2 Liga
- Deportivo Cali - Envigado FC USA 1 Liga
- Atletico Goianiense - Sao Paulo SP USA 1 Liga
- Botafogo RJ - EC Juventude USA 1 Liga
- Union Espanola - Copiapo USA 1 Liga
- Charlotte FC - Minnesota United USA MLS
- Milwaukee Bucks - Indiana Pacers USA NBA
- Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks USA NBA
- Independiente Medellin - Atletico Nacional Medellin USA 1 Liga
- Cruz Azul - Atlas USA 1 Liga
- LA Galaxy - San Jose USA MLS
- CD Cobreloa Calama - Audax Italiano USA 1 Liga
- Deportes Tolima - Boyaca Patriotas USA 1 Liga
- Santos Laguna - Pachuca USA 1 Liga
- ZED - El Gouna USA 1 Liga
- NK Rudes - Varazdin USA 1 Liga
- Pelicans - Tappara 1 liga
- FC Petrolul Ploiesti - FC Uta Arad USA 1 Liga
- Sitra - Al Hidd USA 1 Liga
- AL Hala - Al-Shabab USA 1 Liga
- East Riffa - Al-Riffa USA 1 Liga
- Vsetin - Rytiri Kladno 1 liga
- Olimpia Elblag - Olsztyn RPA 2 Liga
- AS Roma - Bologna Serie A
- CD Nacional - Sl Benfica B RPA 2 Liga
- Sivasspor - Fenerbahce USA 1 Liga
- Umraniyespor - Kocaelispor RPA 2 Liga
- Nordsjaelland - AGF Aarhus USA 1 Liga
- Warta Poznan - Mielec Ekstraklasa
- Al Ittihad - Ismaily USA 1 Liga
- El Dakhleya - Modern Future USA 1 Liga
- Orebro SK - Varbergs Bois RPA 2 Liga
- IF Elfsborg - Kalmar FF USA 1 Liga
- Besiktas JK - Galatasaray ZEA 1 Liga
- Jong AZ Alkmaar - VVV Venlo RPA 2 Liga
- Thun - Sion RPA 2 Liga
- Cartagena - Real Oviedo RPA 2 Liga
- Milan - Inter Serie A
- Shelbourne FC - Shamrock Rovers FC USA 1 Liga
- Derry City FC - Saint Patrick's Athletic FC USA 1 Liga
- Sligo Rovers FC - Galway USA 1 Liga
- Middlesbrough - Leeds RPA 2 Liga
- Sevilla - Mallorca LaLiga
- Sporting Farens - Benfica USA 1 Liga
- Comerciantes Unidos - Alianza Atletico USA 1 Liga
- Fortaleza FC - Atletico Bucaramanga USA 1 Liga
- Milwaukee Bucks - Indiana Pacers USA NBA
- Cleveland - Orlando Magic USA NBA
- Minnesota - Phoenix USA NBA
- Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks USA NBA
- NY Knicks - Philadelphia 76ers USA NBA
- Vila Nova - Guarani RPA 2 Liga
- Denver - Los Angeles Lakers USA NBA
- Fc Voluntari - U Craiova 1948 Sa USA 1 Liga
- Smouha - Baladiyyat Al Mehalla USA 1 Liga
- Podbeskidzie - GKS Tychy USA 1 Liga
- Sosnowiec - Stal Rzeszow USA 1 Liga
- Austria Lustenau - Wolfsberger USA 1 Liga
- WSG Tirol - Austria Wieden USA 1 Liga
- FC Botosani - Dinamo Bucharest USA 1 Liga
- Pharco - Al Masry USA 1 Liga
- Neuchatel Xamax Fcs - FC Wil 1900 RPA 2 Liga
- Ac Bellinzona - FC Schaffhausen RPA 2 Liga
- Baden - FC Aarau RPA 2 Liga
- BW Linz - Altach USA 1 Liga
- St. Liege - Mechelen USA 1 Liga
- St. Truiden - Gent USA 1 Liga
- Westerlo - Leuven USA 1 Liga
- Resovia - W. Krakow USA 1 Liga
- Bordeaux - Dunkerque RPA 2 Liga
- SC Bastia - Concarneau RPA 2 Liga
- Rodez - Paris FC RPA 2 Liga
- Auxerre - Laval RPA 2 Liga
- SM Caen - Annecy RPA 2 Liga
- Troyes AC - Pau FC RPA 2 Liga
- EA Guingamp - Angers SCO RPA 2 Liga
- Grenoble Foot 38 - AS Saint Etienne RPA 2 Liga
- Valenciennes - AC Ajaccio RPA 2 Liga
- Quevilly - Amiens RPA 2 Liga
- Arsenal - Chelsea Premier League
- Leicester - Southampton FC RPA 2 Liga
- Brusque - Mirassol RPA 2 Liga
- FC Universitatea Cluj - Iasi USA 1 Liga
- El Geish - ENPPI USA 1 Liga
- Tappara - Pelicans 1 liga
- Farul Constanta - Rapid Bukareszt USA 1 Liga
- Wisla Plock - Legnica USA 1 Liga
- Znicz Pruszkow - Arka USA 1 Liga
- Sk Austria Klagenfurt - Salzburg USA 1 Liga
- Hartberg - Lask USA 1 Liga
- Twente Enschede - Almere City FC USA 1 Liga
- Lorient - PSG Ligue 1
- Monaco - Lille Ligue 1
- Pyramids - National Bank of Egypt USA 1 Liga
- AIK - Varnamo USA 1 Liga
- IFK Goteborg - BK Hacken USA 1 Liga
- IF Brommapojkarna - IK Sirius FK USA 1 Liga
- FC Stade Nyonnais - FC Vaduz RPA 2 Liga
- CB Queuz - Angra 3 liga
- Rapid Wieden - Sturm Graz USA 1 Liga
- Club Brugge - Genk USA 1 Liga
- Anderlecht - CS Brugge USA 1 Liga
- Lechia - Polonia Warszawa USA 1 Liga
- Sepsi Osk - Fotbal Club Fcsb USA 1 Liga
- Wolverhampton - Bournemouth Premier League
- Coventry - Hull RPA 2 Liga
- Ajax - SBV Excelsior USA 1 Liga
- Crystal Palace - Newcastle Premier League
- Everton - Liverpool Premier League
- Man Utd - Sheffield Utd Premier League
- Marsylia - Nice Ligue 1
- AVS Futebol SAD - FC Porto B RPA 2 Liga