Mecze Na Żywo Legalne Meczyki
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
W Totolotku doskonała oferta na piłkę nożna, wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, oraz atrakcyjne bonusy dla graczy
RejestracjaLegalny Bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy i ofertę na zakłady sportowe.
Rejestracja
- Calgary Flames - Washington Capitals USA NHL
- Yilin Yan - Sacha Rankin ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Sienna Leeson - Natalie Gaft ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Jaroslav Prokupek - Frantisek Briza Czechy Czech Liga Pro
- Miroslav Svedik - Pavel Fojt Czechy Czech Liga Pro
- Arnett Gardens - Humble Lions Jamajka 1 Liga
- Konrad Staszczyk - Szymon Radlo Międzynarodowe TT Elite Series
- Sam Ryan Ziegann - Benjamin Loccisano ITF Mężczyźni Swan Hill, singiel
- Bianca Compuesto - Ava-Monet Sycamore ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Nikita Volonski - Rhys Searant ITF Mężczyźni Swan Hill, singiel
- Christina Dodaj - Olivia Quigley ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Juliette Debrincat - Summer Hupfeld ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- CA Agropecuario - Ferro Carril Oeste Argentyna Primera B Nacional
- Utah Jazz - Minnesota Timberwolves USA NBA
- Dabin Kim - Ya-Hsuan Lee ITF Kobiety Hinode, singiel
- Mio Mushika - Natsumi Kawaguchi ITF Kobiety Hinode, singiel
- Rina Saigo - Hayu Kinoshita ITF Kobiety Hinode, singiel
- Ayano Shimizu - Shiho Akita ITF Kobiety Hinode, singiel
- Zi Ying Qiu - Cassey Rynn Rompog Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Shang Y C / Lin F L - Mohankumar R / Ramasamy R Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Sakura Masuki - Xin Yi Guo Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Kamil Novak - Jiri Plachy Czechy Czech Liga Pro
- Jakub Tazler - Radim Pavelka Czechy Czech Liga Pro
- Jakub Witkowski - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Marineros de Puntarenas FC - Municipal Garabito Kostaryka 2 Liga
- Pachuca - Toluca Meksyk 1 Liga, Kobiety
- Pedro Echague - Berazategui Argentyna Torneo Federal
- Asociacion Pergamino - La Union Colon Entre Rios Argentyna Liga Argentina
- Jakub Zochniak - Artur Sobel Międzynarodowe TT Elite Series
- FC Leones - Atletico Huila Kolumbia 2 Liga
- Georgiana Ruhrig - Sarah Rokusek ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Club Malvin - Larre Borges Urugwaj 1 Liga
- Club Trouville - Atletico Goes Urugwaj 1 Liga
- Wei Wu - Ngoc van Le Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Saneeth Dayanand Shimoga - Luca Zhou Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Yu Qi Wu - Qian Xi Han Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Karol Wisniewski - Konrad Staszczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Ladislav Zatecka - Frantisek Briza Czechy Czech Liga Pro
- Bridget Mihulka - Natalie Barbir ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Piotr Staniszewski - Bartlomiej Wisniewski Międzynarodowe TT Elite Series
- Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks USA NBA
- Naoki Tajima - Jesse Delaney ITF Mężczyźni Swan Hill, singiel
- Natsumi Numano - Nagi Hanatani ITF Kobiety Hinode, singiel
- Chihiro Muramatsu - Reina Goto ITF Kobiety Hinode, singiel
- Ze Xi Sean Ngu - Micaiah Jien Zheng Chai Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Chung-Hsiang Yih - Mun Dick Tan Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Kar Lung Chun - Ken Wei Keane Chok Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Liao P Y / MA X X - Hiu S / Kash Lee H J Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Frantisek Briza - Jakub Tazler Czechy Czech Liga Pro
- Pavel Fojt - Kamil Novak Czechy Czech Liga Pro
- Runa Saito - Aoi Ito ITF Kobiety Hinode, singiel
- Che S Y / Manasse M - Aikawa M / Saigo Y ITF Kobiety Hinode, debel
- Laquisa Khan - Carolann Delaunay ITF Kobiety Swan Hill, singiel
- Bartlomiej Wisniewski - Jakub Grzegorczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Hein Htut - Kai Cheng Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Joshua Charlton - Tomislav Edward Papac ITF Mężczyźni Swan Hill, singiel
- Krzysztof Kotyl - Jakub Wozniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Juin An Yap - Tien Ann Par Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- In Qin Ng - Kai An Wu Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Jiri Plachy - Miroslav Adamec Czechy Czech Liga Pro
- Radim Pavelka - Ladislav Zatecka Czechy Czech Liga Pro
- Karol Wisniewski - Jakub Witkowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Queretaro - Santos Meksyk 1 Liga, Kobiety
- Bayldon B / Pearson K - Braithwaite T / Woerndle M ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Vit Kalina - Kasidit Samrej ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, singiel
- Sora Fukuda - Yuzuki Yamaguchi ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, singiel
- Yamato Yukawa - Seungmin Park ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, singiel
- Yi Zhou - Duckhee Lee ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, singiel
- Barry M / Parnaby A - Compuesto B / Lau J ITF Kobiety Swan Hill, debel
- Jakub Tazler - Jaroslav Prokupek Czechy Czech Liga Pro
- Kamil Novak - Miroslav Svedik Czechy Czech Liga Pro
- Errey C / Joyce J - Fairclough J / Stevens Z ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Gaal C / Gray T - Arcon A / Loccisano B ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Konrad Staszczyk - Jakub Witkowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Costoulas S / Malygina E - Kim D / Mushika M ITF Kobiety Hinode, debel
- Adil Kalyanpur - Yuvan Nandal ITF Mężczyźni Chandigarh, singiel
- Ayukawa M / Yoshioka K - Hayashi E / Morisaki K ITF Kobiety Hinode, debel
- KT Wiz - Lotte Giants Korea Południowa KBO Preseason
- Yakult Swallows - Nippon Ham Fighters Japonia NPB Preseason
- Seibu Lions - Hiroshima Carp Japonia NPB Preseason
- KIA Tigers - Samsung Lions Korea Południowa KBO Preseason
- Chunichi Dragons - Rakuten Golden Eagles Japonia NPB Preseason
- Yokohama Baystars - Orix Buffaloes Japonia NPB Preseason
- LG Twins - Nexen Heroes Korea Południowa KBO Preseason
- Hanwha Eagles - Doosan Bears Korea Południowa KBO Preseason
- SK Wyverns - NC Dinos Korea Południowa KBO Preseason
- Sun W J / Zhu Y J - Xu H Y / Zhang L J Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Daigo Tanioka - Sam Yuan Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Wen Xuan Ting - Nachakorn Pusri Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Zewei Xie - Jin Hong Teh Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Hupfeld S / Jovic G - Nicolas J / Pratt N ITF Kobiety Swan Hill, debel
- Inoue A / Kawagishi N - Akita S / Katsumi N ITF Kobiety Hinode, debel
- Tominaga S / Yoshikawa H - Kinoshita H / Nagata A ITF Kobiety Hinode, debel
- Baker C / Carbis J - Hosogi S / Matsuda M ITF Kobiety Swan Hill, debel
- Hulme M / Watt J - Jones H / Rai A ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Karol Wisniewski - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Chen X-Y / Ting Y-C - Kaneko M / Ota S Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Wen Jie Liew - Ze Qing Liu Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Szymon Radlo - Mateusz Rutkowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Gadecki T N / Marinkov P - Papac T E / Sorensen L ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Liang Y W / Zhu Y P - Ma S / Zhu H Y Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Saitoh K / Yamanaka T - Sakellaridis S / Southcombe M ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, debel
- Kusuhara Y / Mochizuki Y - Huang T-H / Shiraishi H ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, debel
- Cui J / Xiao L - LEE J M / Song M-K ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, debel
- Masabayashi T / Matsuda K - Kono Y / Nishiwaki K ITF Mężczyźni Nishi-Tokyo, debel
- Gao J X / Huang K X - Zhang K Z / Zhang K X Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Oster S / Ryan Ziegann S - Charlton J / Ellis B ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Konrad Staszczyk - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Kokkinis T / Smith A - Kovapitukted P / Smith T N ITF Kobiety Swan Hill, debel
- Bang Shuo Yin - Kazuma Kawachi ITF Mężczyźni Chandigarh, singiel
- Cook E / Sach T L - Delaney J / Tajima N ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Ferguson C / Sciglitano L - Delaney J / Saville L ITF Mężczyźni Swan Hill, debel
- Karol Wisniewski - Szymon Radlo Międzynarodowe TT Elite Series
- Szymon Seroka - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Karaganda - VC Altay Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Slawomir Dosz - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Sidharth Rawat - Yuichiro Inui ITF Mężczyźni Chandigarh, singiel
- Ajay Kundu - Woobin Shin ITF Mężczyźni Chandigarh, singiel
- Oliver Brown - Luca Brecel Międzynarodowe World Open
- Liu Hongyu - Ding Junhui Międzynarodowe World Open
- Krzysztof Kapik - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Viktor Yefimov - Rafael De Las Heras Czechy TT Star Series (M)
- Valerio Perruzza - Stefan Palosi ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Martina Colmegna - Deborah Chiesa ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Daniele Rapagnetta - Lucas Gerch ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Pietro Marino - Lilian Marmousez ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Anouk Koevermans - Ariana Geerlings Martinez ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Leonie Kung - Sebastianna Scilipoti ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Nefisa Berberovic - Chantal Sauvant ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Than Quang Ninh - Hoa Chat Duc Giang Tia Sang Women Wietnam 1 Liga kobiet
- Michal Benes - Marcin Jadczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Miroslav Nejedly - Josef Fuchs Czechy Czech Liga Pro
- Szymon Seroka - Bartosz Czerwinski Międzynarodowe TT Elite Series
- Armin Alicic - Joon Shim Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Mavie Osterreicher - Luna Vujovic ITF Kobiety Antalya, singiel
- Monika Wojcik - Viktorie Zidelova ITF Kobiety Antalya, singiel
- Linda Sevcikova - Ekaterina Kuznetsova ITF Kobiety Antalya, singiel
- Martina Marusinova - Claudia Gasparovic ITF Kobiety Antalya, singiel
- Valerija Maija Kargina - Anna Snigireva ITF Kobiety Antalya, singiel
- Alisa Vasileva - Sophie Greiner ITF Kobiety Antalya, singiel
- Anastasia Grechkina - Ada Kumru ITF Kobiety Antalya, singiel
- Katarina Pavlechova - Milana Safiullina ITF Kobiety Antalya, singiel
- Josef Palecek - Vaclav Pulkrabek Czechy Czech Liga Pro
- Milan Zika - Kyryl Darin Czechy Czech Liga Pro
- Simon Kadavy - Jiri Pozarsky Czechy Czech Liga Pro
- Cumberland United Reserve - Fulham United FC Reserve Australia South Australia State League 1, rezerwy
- Antonin Gavlas - David Reitspies Czechy TT Star Series (M)
- Miroslav Hrncal - Jiri Vorac Międzynarodowe TT Cup (M)
- Krzysztof Kapik - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Drx Challengers - Brion Challengers Wdg Lck Challengers League, Spring Season
- Yui Ohwaki - Daria Gorska ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Hans K / Sultanov K - Denisov I / Kalyanpur A ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Kamath M / Leong M W K - Aggarwal P / Virali-murugesan R ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Margarita Ignatjeva - Maria Vittoria Viviani ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Holly Hutchinson - Kseniya Yersh ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Dhankhar R / Senjam A - Kumaran B N / Reddy R ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Giuliana Bestetti - Anastasija Radojevic ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Alessandro Coccioli - Mattia Ricci ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Oskar Grzegorzewski - Thorben Sannen ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Lorenzo Lorusso - Razvan Baiant ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Thomas Drayton - Borys Zgola ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Ya-Yi Yang - Dominika Salkova ITF Kobiety Maribor, singiel
- Francisca Jorge - Yuriko Lily Miyazaki ITF Kobiety Maribor, singiel
- Daria Kuczer - Varvara Panshina ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Chandrasekar A / Prashanth N V S - Bollipalli R C / Kaliyanda Poonacha N Challenger Murcia, debel
- Arribage T / Cornea V V - Qureshi A-U-H / Vega Hernandez D Challenger Murcia, debel
- Cabral F / Rocha H - Johnson L / Martinez L D Challenger Murcia, debel
- Kadhe A / Nedunchezhiyan J - Liutarevich I / Manafov V Challenger Murcia, debel
- Balaji N S / Begemann A - Goransson A / Pellegrino A Challenger Murcia, debel
- Dusan Stusek - Milan Zika Czechy Czech Liga Pro
- Josef Fuchs - Jaromir Vyboch Czechy Czech Liga Pro
- Maktaaral - SD Family FC Kazachstan Puchar
- Depiro BC - Starlites Naxxar Malta National League, Kobiety
- Jakub Seibert - Yannick Vostes Czechy TT Star Series (M)
- Damian Zech - Louis Price Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Norbert Tauler - Sven Happek Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Bartosz Czerwinski - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Alessia Popescu - Valentina Losciale ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Katie Dyson - Yuxuan Luo ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Rocco Piatti - Andrea Gola ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Helena Buchwald - Alexa Volkov ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Klara Veldman - Elina Popescu ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Carole Monnet - Dimitra Pavlou ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Sara Lanca - Lina Soussi ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Olga Golas - Anna Petkovic ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Alice Soulie - Sonia Cassani ITF Kobiety Monastyr, singiel
- YU Shan - Paola Lopez ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Ella Seidel - Lois Boisson ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Lina Gjorcheska - Irene Burillo Escorihuela ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Markus Molder - Dragos Nicolae Cazacu ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Andrea Bacaloni - Stylianos Christodoulou ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Kai Lemstra - Adrian Oetzbach ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- ERTIS - Almaty Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Jiri Pozarsky - Jaroslav Bresky Czechy Czech Liga Pro
- Miloslav Kotil - Miroslav Nejedly Czechy Czech Liga Pro
- Frantisek Onderka - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Ronit Bhanja - Damian Zech Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Martin Dolezal - Maxim Suvorov Międzynarodowe TT Cup (M)
- Lgd Gaming - Weibo Gaming TJ Sports LoL LPL
- Stefano Travaglia - Clement Tabur Challenger Zadar, singiel
- Manuel Guinard - Adrian Andreev Challenger Zadar, singiel
- Zdenek Kolar - Riccardo Bonadio Challenger Zadar, singiel
- Laia Petretic - Bojana Marinkovic ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Louroi Martinez - Berk Ilkel ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Polina Leykina - Irene Lavino ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Francesco Ferrari - Kanan Gasimov ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Carmen Andreea Herea - Anja Wildgruber ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Norbert Marosik - Radovan Michalik ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Filiberto Fumagalli - Daniele Minighini ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Amy Zhu - Astrid Lew Yan Foon ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Elena Korokozidi - Martha Matoula ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Lucio Carnevalle - Manuel Mouilleron Salvo ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Marsel Ilhan - Antonio Caruso ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Ioan Alexandru Chirita - Alen Mujakic ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Drozdowski T / Escurra Isnardi H J - Collarini A / Olivieri G A Challenger Asuncion, debel
- Cukierman D / Kestelboim M - Vallejo A D / Vergara Del Puerto M A Challenger Asuncion, debel
- Arias B / Zeballos F - Sanchez Jover C / Uchida K Challenger Asuncion, debel
- Gomez F A / Olivo R - Bueno G / Guillen Meza A Challenger Asuncion, debel
- Freund S / Ingildsen J - Blancaneaux G / Couacaud E Challenger Asuncion, debel
- Noah Thurner - Filip Krolo ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Jerko Brkic - Lorenzo Vatteroni ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Oliveira G / Taylor A - King E / Statham R Challenger Asuncion, debel
- Draxl L / Weis A - Demoliner M / Luz O Challenger Asuncion, debel
- Aleksa Mardjonovic - Yvo Panak ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Mariano Tammaro - Sergio Badini ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Manuel Plunger - Zoran Ludoski ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Vuk Radjenovic - Marcell Bartakovics ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Yomiuri Giants - Chiba Lotte Marines Japonia NPB Preseason
- Fukuoka S. Hawk - Hanshin Tigers Japonia NPB Preseason
- Jindrich Vrba - Josef Palecek Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Simon Kadavy Czechy Czech Liga Pro
- Arthur Fery - Kirill Kivattsev ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Alex Knaff - David Poljak ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Filip Mlynarski - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Viktor Yefimov - David Reitspies Czechy TT Star Series (M)
- Armin Alicic - Amirreza Abbasi Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Amirreza Abbasi - Louis Price Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Max Benaim - Karim Ibrahim ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Fryderyk Lechno-Wasiutynski - Sergo Sikharulidze ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Gabriela Andrea Knutson - Polina Kudermetova ITF Kobiety Maribor, singiel
- Magdalena Stoilkovska - Jana Otzipka ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Gabriele Volpi - Milosz Sroka ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, singiel
- Maya Drozd - Eunji Lim ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Anastasia Tikhonova - Talia Gibson ITF Kobiety Maribor, singiel
- Annika Barth - Elizaveta Gurianova ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Lu C-y / Yin B S - Banthia S / Singh K ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- DEV S D P / Sinha N K - Chanta T / Kawachi K ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Chaurasia Y / Singh J - Sureshkumar M / Vardhan V ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Jan Varcl - Vaclav Pulkrabek Czechy Czech Liga Pro
- Sawmer SC - Nangkiew Irat SC Indie Shillong Premier League
- Nigel Lloyd - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Antonin Gavlas - Jakub Seibert Czechy TT Star Series (M)
- Cumberland United - Fulham United FC Australia South Australia - State League 1
- Scott Taylor - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Szymon Seroka - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Radka Zelnickova - Hanna Bougouffa ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Maja Chwalinska - Lucija Ciric-bagaric ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Tessa Johanna Brockmann - Evialina Laskevich ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Iannis Miletich - Gheorghe Claudiu Schinteie ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Luana Plaza Araujo - Elena Milovanovic ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Massimo Giunta - Breno Rossetto Urvaneja ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Emmanuelle Girard - Mingge Xu ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Cedillo- Vayson De Pradenne C / Trunet J - Bertea E R / Rakotomanga Rajaonah T S ITF Kobiety Le Havre, debel
- Gergana Topalova - Emma Fulvia Wiesenfeld ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Ilinca Dalina Amariei - Hanne Vandewinkel ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Alexandru Cristian Dumitru - Manuel Lazic ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Jack Loge - Federico Cina ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Samuel Vincent Ruggeri - Lloyd Harris Challenger Murcia, singiel
- Javier Barranco Cosano - Marco Trungelliti Challenger Murcia, singiel
- Axel Herberg Amoros - Alvaro Bueno Gil ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Peter Benjamin Privara - Edison Ambarzumjan ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Diego Fernandez Flores - Nil Regas Luis ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Radu Albot - Marco Cecchinato Challenger Murcia, singiel
- Oscar Jose Gutierrez - Leonid Sheyngezikht ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Alejandro Manzanera Pertusa - Manel Lazaro Juncadella ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Cristina-Andrea Mitu - Kristina Mladenovic ITF Kobiety Alaminos-Larnaka, singiel
- Fabrizio Karol Pio Osti - Miljan Zekic ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, singiel
- Aleksandr Lobanov - Fabrizio Andaloro ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Flying Titans - Speed Hitters Filipiny Premier Volleyball League, Kobiety
- Vinh Long - Vietinbank VC Wietnam 1 Liga kobiet
- Julien Carraggi - June Wei Cheam Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Yushi Tanaka - Pablo Abian Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Wen Yu Zhang - Juliana Viana Vieira Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Jan Louda - Mark Caljouw Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Yu-hsun Huang - Pornpicha Choeikeewong Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Bc Arena Tbilisi - Kavkasia Gruzja 1 Liga
- Shiga Lake Stars - Iwate Big Bulls Japonia 2 Liga
- Seoul SK Knights - Goyang Orions Korea Południowa 1 Liga
- Changwon LG Sakers - Anyang KGC Korea Południowa 1 Liga
- Samtse FC - Daga United FC Bhutan Bhutan Premier League
- Jimmy Hendriks - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Norbert Tauler - Joon Shim Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Uriel Francisco Canjura Artiga - Sathish Kumar Karunakaran Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Alwi Farhan - Koo Takahashi Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Frantisek Onderka - Rafael De Las Heras Czechy TT Star Series (M)
- Grzegorz Adamiak - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Zsombor Piros - Daniel Michalski Challenger Zadar, singiel
- Oleksii Krutykh - Jonas Forejtek Challenger Zadar, singiel
- Mathys Erhard - Lukas Neumayer Challenger Zadar, singiel
- Mads Christophersen - Hyeok Jin Jeon Międzynarodowe Swiss Open (WT)
- Neil Duff - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Kwangdong Freecs Challengers - Gen.g Global Academy Wdg Lck Challengers League, Spring Season
- Ekaterina Reyngold - Lavinia Tanasie ITF Kobiety Sabadell, singiel
- Alba REY Garcia - Iva Primorac ITF Kobiety Sabadell, singiel
- Zura Tkemaladze - Aurel Ciocanu ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Gabriel Decamps - Gian Matias DI Natale ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Odorizzi C / Turati A - Gabric A / Zolotareva A ITF Kobiety Antalya, debel
- Samuele Pieri - Amit Vales ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Buchnik M / Zack A - Slavikova E / Vanik J ITF Kobiety Heraklion, debel
- Matthew William Donald - Filip Peliwo ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Enola Chiesa - Helena Stevic ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Kajsa Rinaldo Persson - Alice Battesti ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Giorgia Pinto - Marie Charlotte Vogt ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Diatlova K / Kargina V M - Bjork J / Syrtveit C ITF Kobiety Antalya, debel
- Gavrielides L / Lane L - Klok D / Metreveli A ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Aksu C / Saritas G - Engel J / Karahan A ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Atay S / Vasileva A - Gae M / Meyer Auf Der Heide L ITF Kobiety Antalya, debel
- Junge-Ilges C / Wojcik M - Jaskova A / Turkmen D ITF Kobiety Antalya, debel
- Maria Eleni Poulka - Victoria Kan ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Marc Majdandzic - Mili Poljicak ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Glushkova D / Grechkina A - Krznaric N / Uyar M A ITF Kobiety Antalya, debel
- Jeremy Gschwendtner - Jeremy Taylor ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Peter Fajta - Oleksandr Ovcharenko ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Jan Kupcic - Emanuele Mazzeschi ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Nik Mikovic - Stefano D'Agostino ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Claudia Hoste Ferrer - Kaitlin Quevedo ITF Kobiety Sabadell, singiel
- FC Goa II - Young Boys Of Tonca Indie Goa League
- Sportivo Ameliano - Club Sol de America Paragwaj Liga Rezerw
- Atlanta MH Oranje FC - Silver inning fc Indie Mumbai Elite League
- Antoine Escoffier - Maxence Beauge ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Yanis Ghazouani Durand - Daniil Glinka ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- TSG Hawks - Wei Chuan Dragons Tajwan CPBL, Preseason
- Rakuten Monkeys - Uni-President Lions Tajwan CPBL, Preseason
- Meyer J / Michalski L - Anthonisen N P / Tirtosentono A Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Bartosz Czerwinski - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Antony Allen - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Yannick Vostes - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Wang T G / Wang Y D - Singhi Sim / Thaker R Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Huang D / Liu Yi - Jansen J R / Neumann K Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Team We - ThunderTalk Gaming TJ Sports LoL LPL
- Scott Taylor - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Atia M / Zakharova E - Villet M / Yardley S ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Jaiani N / Kalluri L - Bojica S / Zvonaru I ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Ayline Esina Samardzic - Onyu Choi ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Spirit - Team Liquid 1Win Esports 1win Series, Spring
- Zhetysu - Kuanysh Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Schroeter M / Timmermans J - Binda A / Bosio G ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Desousa J / Pel S - Pawelski M / Pieczkowski O ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Elsayed A / van Wyk K - Nestola F / Ridout F ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Rafael Izquierdo Luque - Ricardo Batista ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Mario Gonzalez Fernandez - Daniel Marincas ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Alejandro Turriziani Alvarez - Miguel Garcia ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Gabriele Piraino - Afonso Portugal ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Elena Pridankina - Celine Naef ITF Kobiety Maribor, singiel
- Pia Lovric - Eudice Wong Chong ITF Kobiety Maribor, singiel
- Eon Horneo Alicante - Morrazo Cangas Hiszpania Puchar
- Csu Universitatea De Vest Timisoara - CS Rebreanu Turda Rumunia Dywizja A, Kobiety
- Magee J / Reynolds P - Amsakarunan H / Rethinasabapathi R K Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Patrik Klos - Marcin Jadczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Michal Zobac - Jan Volhejn Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Vladimir Cermak Czechy Czech Liga Pro
- Alois Kanak - Jiri Motak Czechy Czech Liga Pro
- Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pilot Ape Tajwan P League
- Kyran Shymkent - FC Aksu Kazachstan Puchar
- Stromsgodset - Sandefjord Fotball Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Sprout - B8 Skyesports Skyesports Masters, EU Qualifier
- Viktor Yefimov - Jakub Seibert Czechy TT Star Series (M)
- Adam Lipscombe - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Gastao Elias - Gregoire Barrere Challenger Murcia, singiel
- Nicola Kuhn - BU Yunchaokete Challenger Murcia, singiel
- Daniel Merida - Andrea Pellegrino Challenger Murcia, singiel
- Hidayatullah J / Pranata A S P - Cheng X / Zhang C Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Szymon Seroka - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Kane Bonsach Ganley - Anthony Genov ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Cuceu A / Teglas I A - Gola A / Marmousez L ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Cadenasso G / Perfetti N - Bol J / Bozemoj B ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Noah Lopez - Kuzey Cekirge ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Campbell N / Molder M - Baldisserri E / Suresh D ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Tristan Mccormick - Pol Martin Tiffon ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Boehner L / Sauvant C - Danilova O / Vyas P ITF Kobiety Alaminos-Larnaca, debel
- Lucas Bouquet - Pol Amoros Ramos ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Ryan Nijboer - Dali Blanch ITF Mężczyźni Badalona, singiel
- Lemstra K / Oetzbach A - Antonopoulos C / Neos E ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Bacaloni A / Perruzza V - Caripi V / Gerch L ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Christodoulou S / Kyratzis S - Derevyagin M / Minasyan D ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- de Jonge D / Steiner M - Elicha Navas G / Hongyu Y ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Stuurman R / Waldner N - Chayka A / Rivera L ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Giovannini F / Giovannini U M - Sheng J / Wang Q ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Mathieu Scaglia - Marcel Politowicz ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Johanna Silva - Britney Chiu ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Cottino S / Wallart E - de Vincentis M / Reitano S ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Fabio de Michele - Luca Potenza ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Ronnie O'Sullivan - Michael White Międzynarodowe World Open
- Judd Trump - Sanderson Lam Międzynarodowe World Open
- Jakub Hradecky - Jiri Pozarsky Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Suta - Jiri Foltynek Czechy Czech Liga Pro
- Marek Placek - Tibor Kolenic Czechy Czech Liga Pro
- Nigel Lloyd - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Foshan Longlions - Jiangsu Dragons Chiny 1 Liga
- Ningbo Rockets - Shenzhen Leopards Chiny 1 Liga
- Sichuan Jin Qiang - Jilin Northeast Tigers Chiny 1 Liga
- Liaoning - Shanxi Dragons Chiny 1 Liga
- Zhejiang Guangsha - Fujian Quanzhou Bank Chiny 1 Liga
- Tianjin Rong Gang - Beijing Kongg Chiny 1 Liga
- Nino Serdarusic - Matteo Martineau Challenger Zadar, singiel
- Arthur Gea - Enrico Dalla Valle Challenger Zadar, singiel
- Frantisek Onderka - David Reitspies Czechy TT Star Series (M)
- Jimmy Hendriks - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Hrazdil J / Safranek V - Chirita I A / Pavel B ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Sperle J / Vankan M - Pogosian S / Vasilev D ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Bellifemine A / Fumagalli F - Alkaya M / Ozdemir S M ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Horoz A / Ilkel B - Schiessl J E / Tessa L ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Michalik R / Nad P - Carboni L / Carlini G ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Carnevalle L / Mouilleron Salvo M - Szajrych J / Zielinski M ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Lekomtseva U / Safiullina M - Gasparovic C / Sahnis E ITF Kobiety Antalya, debel
- Humpfner K / Krolo F - Anicic I / Martinovic M ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Giraldi Requena A / Liu M - Klasen A / Szabanin N ITF Kobiety Sabadell, debel
- Hindova D / Vlckova K - Dvorackova E / Sevcikova L ITF Kobiety Antalya, debel
- Eszter Meri - Laura Hietaranta ITF Kobiety Sabadell, singiel
- Kimhi O / Shimanov O - O Hoisin O / Wiersholm H ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Kremenchutskyi I / Podorozhnyi A - Basic N / Bill A ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Brkic J / Jakic M - Maassen G / Overmyer K ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Horvat V / Zmak D - Compagnucci T / Sorrentino L ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Nicole Rivkin - Anna Chekanskaya ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Clara Vlasselaer - Rikke de Koning ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Joseph Phillips - Alexander Frusina ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Cvetkovic K / Kannan A - Lemaitre T / Matsuda R ITF Kobiety Sabadell, debel
- Cubelic K / Welte M - Chetewy Ungar B / Glavas C ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Andre S / Jadoun N - Sakellaridis D / Sakellaridis M ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Cavalle-reimers Y / Hennemann C W - Gatell M / Sala Sanchez I ITF Kobiety Sabadell, debel
- Mammeri K / Mammeri T V - Jansen J R / Nguyen T P Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Karunakaran S K / Variyath A - Reddy B S / Reddy N S Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Voelker J C / Kuespert S - Yap R K / Siow V Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Vladimir Cermak - Jakub Hradecky Czechy Czech Liga Pro
- Krzysztof Kapik - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Lukas Malek - Marek Placek Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Motak - Tomas Suta Czechy Czech Liga Pro
- Bc Cherkasski Mavpy - Bc Krivbas Kryvyi Rih Ukraina 1 Liga
- Eternal Fire - GamerLegion PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Lynn Vision - The Mongolz PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Nigel Lloyd - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Michal Benes - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Rafael De Las Heras - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Neil Duff - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Kuczer D / Van Poppel E - Bejenaru K P / Jeong B ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Belgraver J / Hutchinson H - Perez A / Shetty S ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Habib A / Sikharulidze S - Benaim M / Kirci K ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Kim Y / Mcdonald E - Panshina V / Yersh K ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Olivia Gadecki - Nikola Bartunkova ITF Kobiety Maribor, singiel
- Goncalo Falcao - Diogo Marques ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Herea C A / Sava I T - Kovacicova S / Kusy Alzugaray J ITF Kobiety Heraklion, debel
- Ibrahim K / Khamis Y - Grzegorzewski O / Zgola B ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Coccioli A / Lorusso L - Bondioli F / Houghton G ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Mair L / Viviani M V - Turini V / Wildgruber A ITF Kobiety Heraklion, debel
- Hobgarski K / Leykina P - Ionescu I A / Vojcinakova I ITF Kobiety Heraklion, debel
- Lazar A / Zuchanska A J - Cohen S / Sanz-Llaneza Fernandez A ITF Kobiety Heraklion, debel
- Alec Beckley - Duarte Trocado ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Andres Fernandez Canovas - Daniel Lara Salmeron ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Elena Gabriela Ruse - Kathinka VON Deichmann ITF Kobiety Maribor, singiel
- Tomas Curras Abasolo - Julius Augunas ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Nina Vargova - Patricija Paukstyte ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Jiri Babinek - Michal Zobac Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Foltynek - Alois Kanak Czechy Czech Liga Pro
- Slawomir Dosz - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Nicolas Alvarez Varona - Stefano Napolitano Challenger Murcia, singiel
- Chun Hsin Tseng - Ivan Gakhov Challenger Murcia, singiel
- Ugo Blanchet - Alejandro Moro Canas Challenger Murcia, singiel
- FK Kokand 1912 - FK Buxoro Uzbekistan 2 Liga
- Scott Taylor - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Antonin Gavlas - Yannick Vostes Czechy TT Star Series (M)
- Maciej Podsiadlo - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Navi Junior - Nextup Relog Media RES Regional Series, EU
- Matej Dodig - Filip Misolic Challenger Zadar, singiel
- Jozef Kovalik - Evan Furness Challenger Zadar, singiel
- Frantzen C / Jebens H - Basic M / Fatic N Challenger Zadar, debel
- Hai Tien Thanh Hoa - VTV Binh Dien Wietnam 1 Liga kobiet
- Koller A / Veldman K - Soulie A / Thomas Iglesias L ITF Kobiety Monastyr, debel
- Lopez P / Tahiri M - Dyson K / Volkov A ITF Kobiety Monastyr, debel
- Collignon K / Kriznik M - Furlanetto M / Marchetti F ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Limem R / Soussi L - Girelli C / Pfeifer L ITF Kobiety Monastyr, debel
- Ackerman A / Laurens Jordaan D - Mohamed Rafi F S / Naluwooza T Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- B.s. V / Sikkandar S - Zhang K Z / Zhang K X Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Jacob E / Pognante C - Kobugabe H / Mbabazi G Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Radek Kohout - Marek Placek Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Jakub Hradecky Czechy Czech Liga Pro
- Alois Kanak - Tomas Suta Czechy Czech Liga Pro
- Hapoel Jerusalem U19 - Hapoel Ironi Hod HaSharon U19 Izrael Liga U19
- Wrexham - Salford City Anglia Liga Rezerw
- Bolton - Barrow Anglia Liga Rezerw
- Villa Dalmine - CA Ferrocarril Midland Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Preston North - Accrington Stanley Anglia The Central League
- Lincoln City - Mansfield Town Anglia Liga Rezerw
- Rojo FC - FC Envigado Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Fleetwood Town U21 - Wigan Athletic U21 Anglia Development League U21
- Deportivo Laferrere - Deportivo Armenio Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Dimona SC - Shimshon Kafr Qasim Izrael 3 Liga
- Watford U21 - Bristol City U21 Anglia Development League U21
- Barnsley U21 - Coventry City U21 Anglia Development League U21
- Ipswich Town U21 - Bournemouth U21 Anglia Development League U21
- Bouzo Zanotti N / Martinez Vaquero M - Milovanovic E / Shinikova I ITF Kobiety Monastyr, debel
- Tanguy Genier - Loann Massard ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Maxence Rivet - Maxime Janvier ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Lanca S / Plaza Araujo L - Bandurowska X / Golas O ITF Kobiety Monastyr, debel
- Jimmy Hendriks - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Krzysztof Kapik - Szymon Seroka Międzynarodowe TT Elite Series
- Adam Lipscombe - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Aleksander Lilien - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Ruiz Rodriguez H / Watzka R - Clarke J / Virgili A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Fonio G / Galoppini D - Alcala Gurri M / Marti Pujolras A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Maksimovic M / Obradovic D - Taylor J / Thurner N ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Lansaman V / Lebeau Y - Battesti A / Gaillard D ITF Kobiety Le Havre, debel
- D Agostino S / Plunger M - Oradini G / Vulpitta G ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Bielinskyi V / Ovcharenko O - Maricic L / Voljavec A ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Denolly C / Durasovic V - Jones M / Privara P B ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Berel BKO - Turan Turkestan Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Heinonen A / Quayle D - Demanet E / Donald M W ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Mathilde Lollia - Fiona Ganz ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Schinas S / Valaris G - Holban V / Polichronopoulos A ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Thanos A / Xilas I - Di Natale G M / Pieri S ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Bakshi A / Tkemaladze Z - Cohen A / Vales A ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Jiri Motak - Jiri Foltynek Czechy Czech Liga Pro
- Lukas Malek - Tibor Kolenic Czechy Czech Liga Pro
- Vladimir Cermak - Jiri Pozarsky Czechy Czech Liga Pro
- Atletico Nacional - Rionegros Aguilas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Ajax U19 Women - Chelsea U19 Women Międzynarodowe Towarzyskie klubów (K)
- Molde - Brann Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- 3dmax - Gun5 Esports Skyesports Skyesports Masters, EU Qualifier
- Antony Allen - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Krzysztof Kotyl - Kamil Rudomina Międzynarodowe TT Elite Series
- Adrian Wiecek - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Saryarka Karaganda - Arlan Kokczetaw Kazachstan 1 Liga
- Jaqueline Adina Cristian - Diane Parry USA WTA Miami, singiel
- Elisabetta Cocciaretto - Naomi Osaka USA WTA Miami, singiel
- Cristina Bucsa - Yulia Putintseva USA WTA Miami, singiel
- Sloane Stephens - Angelique Kerber USA WTA Miami, singiel
- Donna Vekic - Karolina Pliskova USA WTA Miami, singiel
- Shelby Rogers - Linda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Simona Halep - Paula Badosa Gibert USA WTA Miami, singiel
- Magdalena Frech - Camila Giorgi USA WTA Miami, singiel
- Elina Avanesyan - Erika Andreeva USA WTA Miami, singiel
- Xiyu Wang - Emma Raducanu USA WTA Miami, singiel
- Marie Bouzkova - Lin Zhu USA WTA Miami, singiel
- Clara Burel - Caroline Wozniacki USA WTA Miami, singiel
- Sara Sorribes Tormo - Arantxa Rus USA WTA Miami, singiel
- Aguilera Guerrero E / Hernandez A - Bybel N / Crawford O Challenger Merida, debel
- Dellien M / Mena F - Brown P / Martin D Challenger Merida, debel
- Virtus.pro - Entity 1Win Esports 1win Series, Spring
- Brumm J / Ribeiro Lago E J - Popko D / Rybakov A Challenger Merida, debel
- Ayeni A / Boyer T - Fancutt T / Reese H Challenger Merida, debel
- Collins A / Thombare P G - Lumsden M / Ponchet J ITF Kobiety Maribor, debel
- Jesper De Jong - Nikoloz Basilaszwili Challenger Murcia, singiel
- Nilufer - Besiktas Turcja 1 Liga Kobiet
- Melosch A / Ronney J - Simion O G / Steur J L S ITF Kobiety Sabadell, debel
- Chirala S R / Mchugh A - Donski A / Pereira T ITF Mężczyźni Loule, debel
- Fanselow S / Vale D - Caruso S / Piraino G ITF Mężczyźni Loule, debel
- Sychev P / Valdoleiros G - Almeida T / Tens D ITF Mężczyźni Loule, debel
- Kumar P / Wessels L - Boitan G A / Hilderbrand T Challenger Merida, debel
- Campana Lee G / Pacheco Mendez R - CID Subervi R / Hardt N Challenger Merida, debel
- Bestetti G / Medeghini G - Cilekova L / Rothensteiner L M ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Paz J P / Pichler D - Vance Jac / Whiting T Challenger Merida, debel
- Goldhoff G / Trotter J K - Moreno D / Rubio Fierros A F Challenger Merida, debel
- Tanasie L / Toma M - Arias Manjon P / Cervino Ruiz C ITF Kobiety Sabadell, debel
- Salden L / Vismane D - Karamoko N / Primorac I ITF Kobiety Sabadell, debel
- Gorska D / Kolonus Z - Barth A / Janssen C ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Drozd M / Neilson-gatenby T - Ahn Y / Lim E ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Birrell K / Maleckova J - Silva E / Tikhonova A ITF Kobiety Maribor, debel
- Jules Marie - Martim Simoes ITF Mężczyźni Loule, singiel
- KK Cedevita Junior - Kk Podgorica Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Skovde AIK U21 - IF Elfsborg U21 Szwecja Liga U21
- Livingston - Queens Park Szkocja 1 Liga rezerw
- Kilmarnock - Queen of the South Szkocja 1 Liga rezerw
- Sheffield United U21 - Peterborough United U21 Anglia Development League U21
- Acassuso - Club Sportivo Italiano Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Mash'al Mubarek - FK Orol Nukus Uzbekistan 2 Liga
- Starlites - Luxol BC Malta BOV League 1st Div
- Viktoriya Tomova - Tamara Korpatsch USA WTA Miami, singiel
- Claire Liu - Petra Martic USA WTA Miami, singiel
- Tatjana Maria - Emiliana Arango USA WTA Miami, singiel
- Nadia Podoroska - Ashlyn Krueger USA WTA Miami, singiel
- Katie Volynets - Sofia Kenin USA WTA Miami, singiel
- Varvara Gracheva - Maria Timofeeva USA WTA Miami, singiel
- Storm Hunter - Martina Trevisan USA WTA Miami, singiel
- Caroline Dolehide - Clara Tauson USA WTA Miami, singiel
- Lucia Bronzetti - Taylor Townsend USA WTA Miami, singiel
- Maciej Podsiadlo - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Bartosz Czerwinski - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Tomas Farjat - Santiago De La Fuente ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Nicolas Parizzia - Franco Roncadelli ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Alberto Odiseo Alvarado Berrospi - Fermin Tenti ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- NC Magra - CR Belouizdad Algieria 1 Liga
- Alexander Stater - Mateo Del Pino ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Antoine Ghibaudo - Kenny De Schepper ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Raphael Collignon - Alibek Kachmazov ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Kamil Rudomina - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Team Wkwkwk - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Anna Blinkova - Yue Yuan USA WTA Miami, singiel
- Daria Saville - Shuai Zhang USA WTA Miami, singiel
- Peyton Stearns - Yafan Wang USA WTA Miami, singiel
- Xinyu Wang - Hailey Baptiste USA WTA Miami, singiel
- Blanch D / Mccormick T - Casanova H / Vervoort M ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Fernandez Flores D / Lopez N - Nijboer R / Sanchez Quilez A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Genov A / Pujol Navarro B - Saravanan V / Siddiqui A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Altuna T / Giustino L - Martin Tiffon P / Puig Molina D ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Csm Bucuresti U19 - Csu Stiinta Bucuresti U19 Rumunia U19 Liga Nationala, Women
- Zdenek Bilek - Jan Kanera Czechy Czech Liga Pro
- Radomir Benesz - Svatoslav Stempen Czechy Czech Liga Pro
- Jan Smolik - Tomas Trnka Czechy Czech Liga Pro
- Kutaisi - BC Iverioni Gruzja 1 Liga
- Accra Lions - Akra Great Olympics Ghana 1 Liga
- Cf Pozuelo De Alarcon - Levante UD C Hiszpania 3 Liga, Kobiety
- Itu Spor Kulubu - Celikelliler Turcja 4 Liga
- Jeffrey John Wolf - Vit Kopriva WTA Miami
- Pedro Martinez - Adam Walton WTA Miami
- Thiago Seyboth Wild - Hugo Grenier WTA Miami
- Coleman Wong - Sumit Nagal WTA Miami
- Saw - paiN PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Legacy - Apeks PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Grzegorz Adamiak - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Krzysztof Kotyl - Aleksander Lilien Międzynarodowe TT Elite Series
- Gakhov I / Jecan M-A - Stevens B / Tsitsipas P Challenger Murcia, debel
- Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Albert Ramos Vinolas - Carlos Taberner Challenger Murcia, singiel
- Hietaranta L / Quevedo K - Ladaga Auge B / Madrid N ITF Kobiety Sabadell, debel
- Beckley A / Kodat T - Batista R / Stoliar I ITF Mężczyźni Loule, debel
- Jorge F / Salkova D - Haverlag I / Miyazaki Y L ITF Kobiety Maribor, debel
- Henderson R / Trocado D - Echeverria J / Izquierdo Luque R ITF Mężczyźni Loule, debel
- Savinykh V / Yang Y Y - Kubanova K / Voracova R ITF Kobiety Maribor, debel
- Fernandes R / Portugal A - Barroso Campos A / Falcao G ITF Mężczyźni Loule, debel
- Added D / Nicod J - Fernandez Da Silva D / Garcia M ITF Mężczyźni Loule, debel
- Iamachkine A / Ugrelidze N - Daubnerova N / Meri E ITF Kobiety Sabadell, debel
- Csm Bacau - Hcm Roman Rumunia Dywizja A, Kobiety
- Jaromir Kriz - Josef Vanek Czechy Czech Liga Pro
- Denis Hofman - Adam Brazda Czechy Czech Liga Pro
- Szymon Seroka - Maciej Podsiadlo Międzynarodowe TT Elite Series
- CSM Targu Mures - SC Dinamo Bukareszt Rumunia 1 Liga
- Calvin Hemery - David Jorda Sanchis Challenger Murcia, singiel
- Entropiq - Glore Hitpoint Hitpoint Masters
- Minaur Baia Mare - CSM Bukareszt Rumunia 1 Liga
- MAFC - Vegyesz RC Węgry 1 Liga
- Rae Spordikool/Viaston - Tartu Ulikool Estonia 1 Liga, Kobiety
- Gwardia Wroclaw - MKS Bedzin Polska 1 liga
- Lucero J A / Simonit E - Bruna N / Falabella L A ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Ines Nicault - Alice Tubello ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Maileen Nuudi - Martina Genis Salas ITF Kobiety Sabadell, singiel
- CSM Sighisoara - Bacau Rumunia Puchar
- Hc Kehra/primend - Tallinna Spordikool/hc Tallas Estonia Esiliiga
- Japan - Hiszpania Międzynarodowe Mecze towarzyskie (K)
- Tomas Trnka - Jaromir Kriz Czechy Czech Liga Pro
- Jan Kanera - Tomas Postelt Czechy Czech Liga Pro
- Svatoslav Stempen - Ivan Jemelka Czechy Czech Liga Pro
- KK Telsiai - Kretingos Kretinga Litwa 2 Liga
- Acs Total Sport Bucuresti - CSU Stiinta Bucuresti Rumunia 2 Liga
- BC Siauliai - Bristol Flyers Międzynarodowe ENBL
- KB Tirana - Bashkimi Międzynarodowe Liga Unike, Kobiety
- KB Penza - Bc Partizani Tirana Międzynarodowe Liga Unike, Kobiety
- Blanco Cauterucci J C / Garrone L - Cundom J / Hess S ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Onofrei M C / Zeitune G - Aguilar Cardozo F / Aguilar Cardozo J ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Michal Benes - Adrian Wiecek Międzynarodowe TT Elite Series
- FTC - MTK Budapest Węgry 1 Liga kobiet
- Aleksandar Kovacevic - Zizou Bergs WTA Miami
- Harold Mayot - David Goffin WTA Miami
- Valentin Vacherot - Andrea Vavassori WTA Miami
- Yoshihito Nishioka - Emilio Nava WTA Miami
- Ana Bogdan - Katerina Siniakova USA WTA Miami, singiel
- Diana Shnaider - Venus Williams USA WTA Miami, singiel
- Tuto Volley - Hurrikaani-Loimaa Finlandia 1 Liga
- Vk Bukovynka - Alanta Ukraina 1 Liga, Kobiety
- Oriveden Ponnistus - Vampula Finlandia 1 Liga, Kobiety
- Tomas Kos - Zdenek Bilek Czechy Czech Liga Pro
- Josef Vanek - Jan Smolik Czechy Czech Liga Pro
- Adam Brazda - Marek Sedlak Czechy Czech Liga Pro
- Hapoel Gilboa Galil - Bnei Kufr Qasim Izrael 2 Liga
- Maccabi Rehovot - Eliztur Shomron Izrael 2 Liga
- Kauhajoen Karhu - Joensuun Kataja Finlandia 1 Liga
- HC Stadion Litomerice - Psg Berani Zlin Czechy 2 Liga
- Kometa Brno U20 - HC Bili Tygri Liberec U20 Czechy ELJ
- FPS Forssa - Hokki Kajaani Finlandia 2 Liga
- HC Olomouc U20 - Mountfield HK U20 Czechy Puchar U20
- Team Rhino - Tmt Gambia Gfa League First Division
- Brikama United - Steve Biko FC Gambia Gfa League First Division
- Cordelier M / Reymond A - Barbier Gazeu P / Papamalamis T ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Calzi R / Mackinlay J - Ghazouani Durand Y / Massard L ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Laura Siegemund - Aleksandra Krunic USA WTA Miami, singiel
- Patrik Klos - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Karlovy Vary U20 - Mlada Boleslav U20 Czechy ELJ
- Kiekko-Espoo - Hifk Helsinki Finlandia Naisten Liiga, Kobiety
- Choinski J / Yevseyev D - Barranco Cosano J / Llamas Ruiz P Challenger Murcia, debel
- Grzegorz Poliniewicz - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Boostgate eSports - Misa eSports Riot LoL LCS
- Fantasy Gaming - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Ninja Penguins - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Ca Excursionistas Reserve - Ca Argentino De Merlo Reserves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Alan Fernando Rubio Fierros - Alex Hernandez Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Alex Rybakov - Louis Wessels Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Case Esports - UCAM Esports LVP LVP Superliga
- Anorthosis Famagusta Esports - Team Phantasma PVP Media LoL GLL Spring
- VK TU Liberec - Kralovo Pole Brno Czechy 1 Liga, Kobiety
- PVK Olymp Praga - TJ Mittal Ostrawa Czechy 1 Liga, Kobiety
- Fenerbahce Grundig - Saugella Team Monza Europa Liga Mistrzyń
- Resovia Rzeszow - SVG Luneburg Europa Puchar
- VK Spartak Komarno - Presov Słowacja 1 Liga
- VK Prostejov - SK UP Olomouc Czechy 1 Liga, Kobiety
- Parnu Spordikool - Voru VK Estonia 1 Liga, Kobiety
- MKS Lublin - MKS PR Gniezno Polska Superliga kobiet
- Alba Fehervar KC - Gyori Węgry 1 Liga kobiet
- Salaspils - Msg/Lat-2000 Łotwa 1 Liga
- Marek Sedlak - Denis Hofman Czechy Czech Liga Pro
- Radomir Benesz - Ivan Jemelka Czechy Czech Liga Pro
- Slawomir Dosz - Adrian Wiecek Międzynarodowe TT Elite Series
- HKK Siroki - KK Spartak Subotica Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Palangos Kursiai - Joniskio Delikatesas Litwa 2 Liga
- Maccabi Ma'ale Adumim - Elitzur Maccabi Netanya Izrael 2 Liga
- BC Kalev/Cramo - BK Ventspils Międzynarodowe Liga Łotewsko-Estońska
- Ocelari Trzyniec U20 - Dynamo Pardubice U20 Czechy Puchar U20
- Slovan Bratislava B - HC Preszow Słowacja 2 Liga
- HC Sparta Praga U20 - HC Dukla Jihlava U20 Czechy ELJ
- Liberec - Sparta Praga Czechy 1 Liga
- Hc Kosice - Slovan Bratyslawa Słowacja 1 Liga
- HK Indian Ziar Nad Hronom - HK Vlci Zilina Słowacja 2 Liga
- Nowa Wies Spiska - B. Bystrica Słowacja 1 Liga
- E.D.P IND. Medellin - Ferrovalvulas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Total Soccer FC - Politecnico J.I.C Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- CA Excursionistas - Argentino de Merlo Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Uganda U20 - Kongo U20 Afryka All-Africa Games
- Pole France - Poissy BA Francja 3 Liga
- Yeni Kadikoy - Bandirma Gelisim Turcja 4 Liga
- Carla Markus - Michaela Bayerlova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Bruna Melato - Melany Solange Krywoj ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Ekaterina Makarova - Fernanda Labrana ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Lulea HF/MSSK - Modo Hockey Szwecja 1 Liga, Kobiety
- Kamil Rudomina - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Alftanes - Tindastoll Islandia Puchar
- Anadolu Efes - Olympiakos Pireus Międzynarodowe Euroliga
- Fino Kaposvar - DAG KSE Węgry 1 Liga
- Alvarado Berrospi A O / Franco T - Cigarran T / Parizzia N ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Estevez J / Romano G - Hoyos Franco A / Lehmann N ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Varazdin - RK Zagrzeb Chorwacja Croatian Cup
- Svatoslav Stempen - Adam Strelec Czechy Czech Liga Pro
- Jan Kanera - Tomas Kos Czechy Czech Liga Pro
- Pinar Karsiyaka - Hapoel Migdal Jerusalem Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Peristeri BC - Iberostar Tenerife Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Etha Engomis - APOP Pafou Cypr 1 Liga
- Anda Ramat Hasharon - Daniel Zefat BC Izrael 2 Liga
- Hapoel Ironi Nahariya - Maccabi Haifa Izrael 2 Liga
- Apoel Nikozja - Achilleas Kaimakliou Cypr 1 Liga
- Apollon Limassol - Keravnos Strovolou Cypr 1 Liga
- Aleksander Lilien - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Brandon Nakashima - Terence Atmane WTA Miami
- Jakub Mensik - Lukas Klein WTA Miami
- Otto Virtanen - Roberto Bautista-Agut WTA Miami
- Arthur Rinderknech - Diego Schwartzman WTA Miami
- Patrik Klos - Michal Benes Międzynarodowe TT Elite Series
- Hogsbo Basket - RIG Mark Szwecja 2 Liga
- Ajax - Chelsea Europa Liga Mistrzów kobiet
- Zalgiris Kowno - Virtus Bologna Międzynarodowe Euroliga
- Zennit - A One Man Army Unlocked Elite Series
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Hapoel Ironi Bat Yam - Hapoel Jerusalem Bnei Hinuch Izrael 2 Liga, Kobiety
- UVC Graz - Steelvolleys Linz Steg Austria 1 Liga, Kobiety
- Hylte/Halmstad - VK Malmo Szwecja 1 Liga
- Al Ahli - Al Shamal Katar 1 Liga
- Lund - Linkopings VC Szwecja 1 Liga, Kobiety
- SWD Powervolleys Duren - VfB Friedrichshafen Niemcy 1 Liga
- HK S-Hof - RP Linkoping Szwecja 1 Dywizja, Sodra
- SK Interobal Pilzno - Ftzs Liberec Czechy 1 Liga
- Al Gharafa - Al Shamal Katar Puchar
- Oxygen Roma - Virtus Segafredo Bologna Włochy 1 Liga, Kobiety
- Mountfield - HC Pardubice Czechy 1 Liga
- Brynas IF - Nybro Vikings IF Szwecja 2 Liga
- AIK Sztokholm - Mora IK Szwecja 2 Liga
- Sparta Sarpsborg - Frisk Asker Norwegia 1 Liga
- Stavanger Oilers - Lillehammer Norwegia 1 Liga
- Schwenninger Wild Wings - Straubing Tigers Niemcy 1 Liga
- Valerenga - Stjernen Norwegia 1 Liga
- SV Babelsberg - Chemnitzer Niemcy 4 Liga (Northeast)
- Real Brasilia - Ferroviaria Araraquara Brazylia 1 Liga kobiet
- Belgrano - Banfield Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Sao Paulo - AE Kindermann Brazylia 1 Liga kobiet
- Orebro SK Women - Gamla Upsala Międzynarodowe Towarzyskie klubów, Kobiety
- Gimnasia y Esgrima La Plata - Instituto de Cordoba Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Defensa y Justicia - Newell's Old Boys Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- BK Livani - Bk Zemgale Jelgawa Łotwa NBL
- Deschamps A / Epee M - Dando J / Garcian A ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Maria Lourdes Carle - Brenda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Ecstatic - Imperial PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Ence - FURIA PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Boras Basket - BC Lulea Szwecja 1 Liga
- Umea BSKT - Sodertalje Bbk Szwecja 1 Liga
- Nassjo Basket - Uppsala Basket Szwecja 1 Liga
- Krzysztof Kotyl - Grzegorz Poliniewicz Międzynarodowe TT Elite Series
- Lyngby HK - Ksi Dania 2 Dywizja, Kobiety
- Red Bull Salzburg - HCB Sudtirol Alperia Austria 1 Liga
- LR Vicenza - Fiorenzuola Włochy 3 Liga
- SG LD Brno - Prerov Precheza Czechy 1 Liga, Kobiety
- Kecskemet RC - Mav Elore Sc Węgry 1 Liga
- Benetton Fribourg Olympic - Union Neuchatel Basket Szwajcaria 1 Liga
- EC-KAC - HC Pustertal Wolfe Austria 1 Liga
- EHC Monachium - Grizzlys Wolfsburg Niemcy 1 Liga
- Krefeld Pinguine - Eispiraten Crimmitschau Niemcy 2 Liga
- FC Suderelbe - Niendorfer Tsv Niemcy Oberliga Hamburg
- TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen Niemcy Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Sv Halstenbek-rellingen - Union Tornesch Niemcy Oberliga Hamburg
- Deportivo Merlo - Club Comunicaciones Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico Argentyna Campeonato Promocional
- Jong Emmen - HHC Hardenberg U21 Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
- Al Bidda SC - Al-Kharitiyath SC Katar QFA Cup
- Al Khor - Al Duhail Sc Katar QFA Cup
- Luiza Fullana - Jaeda Daniel ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Jakub Witkowski - Lukasz Jarocki Międzynarodowe TT Elite Series
- Aali Club - Qalali Bahrajn 2 Liga
- Budaiya - Malkiya FC Bahrajn 2 Liga
- Al-Ittifaq Maqaba - Bahrain SC Bahrajn 2 Liga
- Alba Berlin - Real Madryt Międzynarodowe Euroliga
- Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg Dania 1 Liga
- Gimnasia Y Tiro - Almirante Brown Argentyna Primera B Nacional
- Thomas Fancutt - Dmitry Popko Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Hugo Dellien - Joao Lucas Reis DA Silva Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Orlando Luz - Liam Draxl Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Gianluca Mager - Philip Sekulic Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Intz Academy - Fluxo Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Al Tasarana - El Daklyeh Egipt 1 Liga
- Beachelors Kindberg - SG Vbs Lassnitshohe/Atse Graz Austria Landesliga
- Heluobels - Delfi VC Egipt 1 Liga
- Misr Petroleum - Qanat El Suez Egipt 1 Liga
- El Shams - AL Sayd Egipt 1 Liga
- Penzugyor Se - Debrecen Węgry 1 Liga
- Acosta D / Fumeaux Buenaventura J M - Farjat T / Ribero F ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Clinicas Rincon Malaga - Rocasa Ace Gran Canaria Hiszpania 1 Liga kobiet
- Al Qadsia - Al Sahel Kuwejt 1 Liga
- Richard Skacelik - Peter Chvojka Czechy Czech Liga Pro
- Matous Klimenta - Tomas Turek Czechy Czech Liga Pro
- Artur Sobel - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Pully Lausanne Foxes - Les Lions de Geneve Szwajcaria 1 Liga
- KK Hermes Analitica - KK Marsonia Chorwacja 2 Liga
- Telenet Antwerp Giants - Groningen Donar Międzynarodowe BNXT League
- SC Bern - EV Zug Szwajcaria 1 Liga
- HC Davos - Lausanne HC Szwajcaria 1 Liga
- Calcio Padova - Catania Włochy Puchar Serie C
- Sao Paulo Macapa FC - EC Macapa Brazylia Amapaense
- AE Tiradentes - Pague Menos Brazylia Cearense
- Hull City U21 - Birmingham City U21 Anglia Development League U21
- Estudiantes de Merida - Universidad Central de Venezuela FC Wenezuela 1 Liga
- Maccabi Tel Awiw - ASVEL Lyon-Villeurbanne Międzynarodowe Euroliga
- KHL Zagrzeb - KHL Medvescak Zagrzeb Chorwacja 1 Liga, Playoff
- Caserio Ciudad Real - Atl. Valladolid Hiszpania Puchar
- Arkadiusz Mugowski - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- KK Partizan Belgrad - Baskonia Vitoria Międzynarodowe Euroliga
- Lesia Tsurenko - Magda Linette USA WTA Miami, singiel
- Norwid Czestochowa - Barkom-Kazany Lwow Polska Polska Liga Siatkówki
- VC Oudegem - Volley Noorderkempen Belgia 1 Liga, Kobiety
- Baekkelaget Hb Elite Ii - Nordstrand Norwegia 3 Liga
- Acanur Atletico Novas - Cisne Colegio Los Sauces Hiszpania Puchar
- Karel Zeman - Marek Volny Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Ranecky - Karel Hons Czechy Czech Liga Pro
- Ondrej Kucirek - Martin Sychra Czechy Czech Liga Pro
- Unicaja Malaga - Cholet Basket Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Strasbourg IG - Tofas SK Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Denbigh Town - Gresford Athletic Walia 2 Liga (północ)
- Guilsfield - Caersws Walia 2 Liga (północ)
- Briton Ferry - Afan Lido Walia 2 Liga (południe)
- Caerau Ely - Pontardawe Town Walia 2 Liga (południe)
- Holywell Town - Prestatyn Town Walia 2 Liga (północ)
- Kelty Hearts - Alloa Athletic Szkocja 3 Liga
- St. Mochtas - Dundalk Irlandia Leinster Senior Cup
- Blyth Spartans - Buxton Anglia National League, północ
- Braintree Town - Weymouth Anglia National League, południe
- NUI Maynooth - Shelbourne FC Irlandia Leinster Senior Cup
- Drogheda United - Athlone Town Irlandia Leinster Senior Cup
- Malahide United - Lucan United FC Irlandia Leinster Senior League
- Wayside Celtic - Killester Donnycarney F.C Irlandia Leinster Senior League
- Truro City - Eastbourne Borough Anglia National League, południe
- Hampton & Richmond - Welling United Anglia National League, południe
- Bishop's Stortford - King's Lynn Town Anglia National League, północ
- Barnet - Eastleigh Anglia Anglia 5 Liga
- Bradford City - Notts County Anglia Anglia 4 Liga
- Krystian Kolodziej - Karol Wisniewski Międzynarodowe TT Elite Series
- Jaroslaw Rolak - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- South Team - Volka Esports DotaPRO FastInvitational
- Portugalia - Brazylia Międzynarodowe Mecze towarzyskie (K)
- Zdenek Kasinski - Ondrej Kucirek Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Turek - Radek Rose Czechy Czech Liga Pro
- Ales Krejci - Tomas Ranecky Czechy Czech Liga Pro
- TFT Basketball Club - MZT Skopje Aerodrom Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Keflavik - Stjarnan Islandia Puchar
- Al Arabi - Al Wakrah Katar Puchar
- Ghana U20 - Senegal U20 Afryka All-Africa Games
- Benfica - Olympique Lyon Europa Liga Mistrzów kobiet
- IA/Kari/Skallagrimur/Vikingur Olafsvik U19 - HK/Ymir II U19 Islandia Liga U19
- Maciej Sinicki - Jakub Grzegorczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Martin Sychra - Lukas Krok Czechy Czech Liga Pro
- Rostyslav Kliuchuk - Matous Klimenta Czechy Czech Liga Pro
- Kamil Rudomina - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- Piotr Strus - Jaroslaw Rolak Międzynarodowe TT Elite Series
- Juvemaia-ACDC - Maia Basket U22 Portugalia Taca Nacional de Seniores, Women
- Mb Bejaia - Omk El Milia Algieria Super Division
- Crb Bou Arreridj - Jse Skikda Algieria Superdivision
- Richard Skacelik - Karel Zeman Czechy Czech Liga Pro
- Matous Klimenta - Radek Rose Czechy Czech Liga Pro
- Lukas Krok - Ondrej Kucirek Czechy Czech Liga Pro
- Artur Sobel - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Firpo - CD Dragon Salwador 1 Liga, Kobiety
- USM Alger - ES Setif Algieria 1 Liga
- Nauhany Vitoria Leme Da Silva - Maria Kononova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Maciej Sinicki - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- Kamil Rudomina - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Cumbaya FC - Mushuc Runa Ekwador 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Renzo Olivo - Adolfo Daniel Vallejo Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Zdenek Kasinski - Martin Sychra Czechy Czech Liga Pro
- Piotr Strus - Jakub Grzegorczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Ales Krejci - Karel Hons Czechy Czech Liga Pro
- Carlos Sanchez Jover - Pedro Sakamoto Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Federico Agustin Gomez - Goncalo Oliveira Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Jakub Witkowski - Tomasz Filbrandt Międzynarodowe TT Elite Series
- Deportivo La Guaira - Carabobo FC Wenezuela 1 Liga
- Artur Sobel - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- Jaroslaw Rolak - Maciej Sinicki Międzynarodowe TT Elite Series
- Estral E-Sports - Movistar R7 Riot LoL LCS
- Deportivo Maldonado - Defensor Sporting Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Tropa Xv - Los Grandes Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Taubate SP - Brutos Futsal Limeira Brazylia Paulista
- LSB RJ/Sodie Doces - Santo Andre/apaba Brazylia 1 Liga, Kobiety
- Chattanooga FC - Miami United USA Puchar
- Mateusz Rutkowski - Krystian Kolodziej Międzynarodowe TT Elite Series
- Central Cordoba - Independiente Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Jakub Grzegorczyk - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- C.A.S.A. DE PADUA - Atenas La Plata Argentyna Torneo Federal
- Oana Gavrila - Sofia Omati Albieri ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Dawid Kotwica - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Howard Bison - Wagner Seahawks USA NCAA Division I
- Juan Pablo Varillas - Juan Carlos Prado Angelo Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Jakub Witkowski - Krystian Kolodziej Międzynarodowe TT Elite Series
- Washington Wizards - Houston Rockets USA NBA
- Orlando Magic - Charlotte Hornets USA NBA
- Tiltedboys - Saturno Esports DotaPRO FastInvitational
- Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs USA NHL
- New York Rangers - Winnipeg Jets USA NHL
- New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Boston Bruins - Ottawa Senators USA NHL
- Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets USA NHL
- Alan Fernando Rubio Fierros - Alex Hernandez Challenger Merida, singiel
- Alex Rybakov - Louis Wessels Challenger Merida, singiel
- Club Comunicaciones - Fenix Argentyna Primera B Metropolitana
- Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans USA NBA
- New York Islanders - Carolina Hurricanes USA NHL
- San Antonio Spurs - Dallas Mavericks USA NBA
- St. Louis Blues - Colorado Avalanche USA NHL
- Nashville Predators - San Jose Sharks USA NHL
- Libertad FC - LDU Quito Ekwador 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Argentinos Juniors - Rosario Central Argentyna Superliga Cup
- Dellien M / Mena F - Brown P / Martin D Challenger Merida, debel
- Ayeni A / Boyer T - Fancutt T / Reese H Challenger Merida, debel
- Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets USA NBA
- Edmonton Oilers - Montreal Canadiens USA NHL
- Stockton Heat - Bakersfield Condors USA AHL
- Colorado Eagles - Milwaukee Admirals USA AHL
- Anaheim Ducks - Minnesota Wild USA NHL
- Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Vancouver Canucks - Buffalo Sabres USA NHL
- Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks USA NHL
- Campana Lee G / Pacheco Mendez R - CID Subervi R / Hardt N Challenger Merida, debel
- Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki Japonia 3 Liga
- FC Imabari - FC Gifu Japonia 3 Liga
- Fagiano Okayama - Mito Hollyhock Japonia Japonia 2 Liga
- Blaublitz Akita - Tochigi SC Japonia Japonia 2 Liga
- Montedio Yamagata - Fujieda Myfc Japonia Japonia 2 Liga
- Vegalta Sendai - Roasso Kumamoto Japonia Japonia 2 Liga
- JEF United Chiba - Shimizu S-Pulse Japonia Japonia 2 Liga
- Oita Trinita - Kagoshima United FC Japonia Japonia 2 Liga
- Ventforet Kofu - Iwaki SC Japonia Japonia 2 Liga
- Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma Japonia Japonia 2 Liga
- Kataller Toyama - Zweigen Kanazawa Japonia 3 Liga
- Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu Japonia 3 Liga
- Matsumoto Yamaga FC - Morioka Grulla Japonia 3 Liga
- AC Nagano Parceiro - Fukushima United FC Japonia 3 Liga
- Nara Club - Vanraure Hachinohe Japonia 3 Liga
- Giravanz Kitakyushu - FC Osaka Japonia 3 Liga
- Ehime FC - V-Varen Nagasaki Japonia Japonia 2 Liga
- FC Ryukyu - Yokohama Scc Japonia 3 Liga
- Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi Japonia Japonia 2 Liga
- DRX - Gen.G Riot LoL LCS
- Chandrasekar A / Prashanth N V S - Bollipalli R C / Kaliyanda Poonacha N Challenger Murcia, debel
- Arribage T / Cornea V V - Qureshi A-U-H / Vega Hernandez D Challenger Murcia, debel
- Cabral F / Rocha H - Johnson L / Martinez L D Challenger Murcia, debel
- Kadhe A / Nedunchezhiyan J - Liutarevich I / Manafov V Challenger Murcia, debel
- Balaji N S / Begemann A - Goransson A / Pellegrino A Challenger Murcia, debel
- Lng Esports - Anyones Legend TJ Sports LoL LPL
- Sagamihara - Omiya Ardija Japonia 3 Liga
- Scott Taylor - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Neil Duff - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- San Diego Padres - Los Angeles Dodgers USA MLB
- Jimmy Hendriks - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Nongshim - T1 Riot LoL LCS
- Antony Allen - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Oh My God - Bilibili Gaming TJ Sports LoL LPL
- Nigel Lloyd - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Neil Duff - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Scott Taylor - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Antony Allen - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Nigel Lloyd - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Jimmy Hendriks - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Team Wkwkwk - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Nigel Lloyd - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Scott Taylor - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Saryarka Karaganda - Arlan Kokczetaw Kazachstan 1 Liga
- HK Aktobe - Nomad Astana Kazachstan 1 Liga
- Bernarda Pera - Danielle Rose Collins USA WTA Miami, singiel
- Viktoriya Tomova - Tamara Korpatsch USA WTA Miami, singiel
- Claire Liu - Petra Martic USA WTA Miami, singiel
- Tatjana Maria - Emiliana Arango USA WTA Miami, singiel
- Nadia Podoroska - Ashlyn Krueger USA WTA Miami, singiel
- Katie Volynets - Sofia Kenin USA WTA Miami, singiel
- Varvara Gracheva - Maria Timofeeva USA WTA Miami, singiel
- Storm Hunter - Martina Trevisan USA WTA Miami, singiel
- Elisabetta Cocciaretto - Naomi Osaka USA WTA Miami, singiel
- Sloane Stephens - Angelique Kerber USA WTA Miami, singiel
- Donna Vekic - Karolina Pliskova USA WTA Miami, singiel
- Shelby Rogers - Linda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Magdalena Frech - Camila Giorgi USA WTA Miami, singiel
- Elina Avanesyan - Erika Andreeva USA WTA Miami, singiel
- Marie Bouzkova - Lin Zhu USA WTA Miami, singiel
- Sara Sorribes Tormo - Arantxa Rus USA WTA Miami, singiel
- Navi Junior - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- CS Mioveni - CSM Bukareszt Rumunia 1 Liga, Kobiety
- Dark Passage - Fut eSports Riot LoL LCS
- Thunder Awaken - Lava eSports DotaPRO FastInvitational
- Ninja Penguins - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Nord Esports - Ruddy Esports Riot LoL LCS
- San Jose Barracuda - San Diego Gulls USA AHL
- Fenerbahce Stambul - FC Barcelona Międzynarodowe Euroliga
- AS Monaco - Milano Międzynarodowe Euroliga
- KK Crvena Zvezda Belgrad - Panathinaikos Ateny Międzynarodowe Euroliga
- Chorale Roanne - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse Francja Francja 1 Liga
- Valencia - Bayern Monachium Międzynarodowe Euroliga
- Haukar Hafnarfjordur - Valur Rejkjavik Islandia 1 Liga
- Paris Basketball - Sluc Nancy Basket Francja Francja 1 Liga
- Qhali - Gods Of Hell DotaPRO FastInvitational
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Deportivo Cuenca - Deportivo Macara Ekwador 1 Liga
- Isurus Gaming - All Knights Riot LoL LCS
- San Lorenzo - Godoy Cruz Argentyna Superliga Cup
- River Atletico Clube - Altos Brazylia Copa do Nordeste
- America RN - ABC Futebol Brazylia Copa do Nordeste
- CRB - SD Juazeirense Brazylia Copa do Nordeste
- Detroit Pistons - Indiana Pacers USA NBA
- Cleveland Cavaliers - Miami Heat USA NBA
- Volka Esports - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Club Aurora - Royal Pari FC Boliwia 1 Liga
- Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds USA AHL
- Rochester Americans - Hartford Wolf Pack USA AHL
- Boston Celtics - Milwaukee Bucks USA NBA
- Toronto Raptors - Sacramento Kings USA NBA
- Washington Capitals - Toronto Maple Leafs USA NHL
- Oklahoma City Thunder - Utah Jazz USA NBA
- Dallas Stars - Arizona Coyotes USA NHL
- Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Rockford Icehogs - Chicago Wolves USA AHL
- Universidad Catolica del Ecuador - Barcelona SC Ekwador 1 Liga
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Atletico Tucuman - Defensores de Belgrano Argentyna Puchar Argentyny
- Belgrano - Lanus Argentyna Superliga Cup
- Esporte Clube Bahia - EC Vitoria Brazylia Copa do Nordeste
- Fortaleza EC - Ceara SC Brazylia Copa do Nordeste
- Sport Club do Recife - Clube Nautico Capibaribe Brazylia Copa do Nordeste
- Stockton Heat - Bakersfield Condors USA AHL
- Colorado Eagles - Milwaukee Admirals USA AHL
- Phoenix Suns - Philadelphia 76ers USA NBA
- Golden State Warriors - Memphis Grizzlies USA NBA
- Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers USA NBA
- Los Angeles Kings - Minnesota Wild USA NHL
- Coachella Valley Firebirds - Texas Stars USA AHL
- Ontario Reign - Tucson Roadrunners USA AHL
- Kt Rolster - Hanwha Life Esports Riot LoL LCS
- Vici Gaming - Ninjas In Pyjamas TJ Sports LoL LPL
- Ultra Prime - Edward Gaming TJ Sports LoL LPL
- Los Angeles Dodgers - San Diego Padres USA MLB
- Dplus Kia - Kwangdong Freecs Riot LoL LCS
- Csd San Martin Reserves - Ca Villa San Carlos Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Drammen - Bergen Handball Norwegia 1 Liga
- Fantasy Gaming - Saturno Esports DotaPRO FastInvitational
- Naerbo - Baekkelaget Norwegia 1 Liga
- Papara SuperMassive - Besiktas Esports Club Riot LoL LCS
- Sandnes HK - OIF Arendal Norwegia 1 Liga
- Kristiansand If - Halden Norwegia 1 Liga
- Anadolu Efes - Alba Berlin Międzynarodowe Euroliga
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Sacachispas FC - Csd Liniers Reseves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Magdeburg - HC Erlangen Niemcy Niemcy 1 Liga
- Hannover-Burgdorf - Balingen-Weilstetten Niemcy Niemcy 1 Liga
- Zalgiris Kowno - Baskonia Vitoria Międzynarodowe Euroliga
- Canuelas FC Reserves - Ca Argentino De Quilmes Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Ca Los Andes - Ca Fenix Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Rhein-Neckar - Fuchse Berlin Niemcy Niemcy 1 Liga
- Olympiakos Pireus - ASVEL Lyon-Villeurbanne Międzynarodowe Euroliga
- KK Partizan Belgrad - Real Madryt Międzynarodowe Euroliga
- South Team - Lava eSports DotaPRO FastInvitational
- Defensa y Justicia - Atletico de Rafaela Argentyna Puchar Argentyny
- Club Deportivo Tecnico Universitario - Independiente Del Valle Ekwador 1 Liga
- Orlando Magic - New Orleans Pelicans USA NBA
- Washington Wizards - Sacramento Kings USA NBA
- Ottawa Senators - St. Louis Blues USA NHL
- New Jersey Devils - Winnipeg Jets USA NHL
- Detroit Red Wings - New York Islanders USA NHL
- Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers USA NHL
- Boston Bruins - New York Rangers USA NHL
- Qhali - Tiltedboys DotaPRO FastInvitational
- Racing Club - San Martin Burzaco Argentyna Puchar Argentyny
- Florida Panthers - Nashville Predators USA NHL
- Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets USA NBA
- Houston Rockets - Chicago Bulls USA NBA
- Emelec - Delfin SC Ekwador 1 Liga
- Dallas Mavericks - Utah Jazz USA NBA
- Denver Nuggets - New York Knicks USA NBA
- Edmonton Oilers - Buffalo Sabres USA NHL
- Vancouver Canucks - Montreal Canadiens USA NHL
- Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks USA NHL
- Phoenix Suns - Atlanta Hawks USA NBA
- San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Vegas Golden Knights - Seattle Kraken USA NHL
- Funplus Phoenix - Royal Never Give Up TJ Sports LoL LPL
- Gen.G - Fredit Brion Riot LoL LCS
- ThunderTalk Gaming - Topsports Gaming TJ Sports LoL LPL
- Nongshim - Fearx Riot LoL LCS
- Jd Gaming - Weibo Gaming TJ Sports LoL LPL
- Giantx - Rogue Riot LoL LCS
- Team Bds - Fnatic Riot LoL LCS
- Thunder Awaken - Gods Of Hell DotaPRO FastInvitational
- G2 Esports - Sk Gaming Riot LoL LCS
- Thor - Saga Esports Iceland Icelandic El
- KK Crvena Zvezda Belgrad - Virtus Bologna Międzynarodowe Euroliga
- AS Monaco - Valencia Międzynarodowe Euroliga
- Dunkerque - USM Saran HB Francja 1 Liga
- Chambery Savoie Mont Blanc Handball - Aix Francja 1 Liga
- Chartres Metropole - Cesson Francja 1 Liga
- MT Melsungen - Lemgo Niemcy Niemcy 1 Liga
- Hermine Nantes Atlantique - ALM Evreux Basket Francja 2 Liga
- Angers BC 49 - Lille Mbc Francja 2 Liga
- AS Denain - Aix Maurienne SB Francja 2 Liga
- Stade Rochelais - Orleans Francja 2 Liga
- AS Alsace Gries-Souffel - Boulazac Francja 2 Liga
- Champagne Basketball - Antibes Sharks Francja 2 Liga
- Fos Ouest Provence Basket - Poitiers Basket 86 Francja 2 Liga
- Mad Lions - Heretics Riot LoL LCS
- Panathinaikos Ateny - FC Barcelona Międzynarodowe Euroliga
- Stjarnan - Selfoss Islandia 1 Liga
- Milano - Fenerbahce Stambul Międzynarodowe Euroliga
- Bayern Monachium - Maccabi Tel Awiw Międzynarodowe Euroliga
- Ivry - Dijon Bourgogne Francja 1 Liga
- JA Vichy-Clermont - SPO Rouen Francja 2 Liga
- St. Chamond - Pau-Lacq-Orthez Francja 2 Liga
- HK Kopavogs - Fram Rejkjawik Islandia 1 Liga
- Grotta - Afturelding Islandia 1 Liga
- Sestri Levante - AS Gubbio Włochy 3 Liga
- Saturno Esports - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Team Vitality - Karmine Corp Riot LoL LCS
- Pedro Echague - Club Pinocho Argentyna Torneo Federal
- Washington Capitals - Carolina Hurricanes USA NHL
- Lava eSports - Volka Esports DotaPRO FastInvitational
- Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Detroit Pistons - Boston Celtics USA NBA
- Dallas Stars - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Miami Heat - New Orleans Pelicans USA NBA
- San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies USA NBA
- Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets USA NHL
- Arizona Coyotes - Seattle Kraken USA NHL
- Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers USA NBA
- Golden State Warriors - Indiana Pacers USA NBA
- Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers USA NBA
- Hanwha Life Esports - Dplus Kia Riot LoL LCS
- Oh My God - Invictus Gaming TJ Sports LoL LPL
- DRX - T1 Riot LoL LCS
- Team We - Lng Esports TJ Sports LoL LPL
- Ninjas In Pyjamas - Bilibili Gaming TJ Sports LoL LPL
- Orbit Anonymo - Zero Tenacity Ultraliga Ultraliga
- Virtus Francavilla - Nuova Monterosi Włochy 3 Liga
- Sorrento Calcio - Juve Stabia Włochy 3 Liga
- AC Lumezzane - Vecomp Verona Włochy 3 Liga
- UC Albinoleffe - AC Pro Sesto Włochy 3 Liga
- Giana Erminio - Alessandria Calcio Włochy 3 Liga
- AZ Picerno - Latina Calcio Włochy 3 Liga
- Benevento - Monopoli Włochy 3 Liga
- Messina FC - US Foggia Włochy 3 Liga
- Fiorenzuola - Pro Patria Włochy 3 Liga
- Trento Calcio 1921 - AC Mantova Włochy 3 Liga
- Kiel - Flensburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- Le Portel - ADA Blois Francja Francja 1 Liga
- Kolstad Handball - Elverum Norwegia 1 Liga
- Sk Gaming - Fnatic Riot LoL LCS
- Fjellhammer - Naerbo Norwegia 1 Liga
- Naturhouse La Rioja - Atl. Valladolid Hiszpania 1 Liga
- US Recanatese - US Ancona 1905 Włochy 3 Liga
- Fc Giugliano 1928 - Avellino Włochy 3 Liga
- Delfino Pescara 1936 - Pontedera Włochy 3 Liga
- Torres - Vis Pesaro 1898 Włochy 3 Liga
- Perugia - ASD Pineto Calcio Włochy 3 Liga
- Spal - Carrarese Włochy 3 Liga
- LR Vicenza - Legnago Włochy 3 Liga
- Vipers Kristiansand - DVSC Schaeffler Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- New York Islanders - Winnipeg Jets USA NHL
- Philadelphia Flyers - Boston Bruins USA NHL
- New York Knicks - Brooklyn Nets USA NBA
- Team Vitality - Giantx Riot LoL LCS
- Fantasy Gaming - Qhali DotaPRO FastInvitational
- ES Chalon - Sluc Nancy Basket Francja Francja 1 Liga
- Nanterre - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse Francja Francja 1 Liga
- Paris-Levallois - Dijon Francja Francja 1 Liga
- Paris Basketball - Limoges CSP Francja Francja 1 Liga
- Minnesota Wild - St. Louis Blues USA NHL
- Wetzlar - HSV Hamburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- Team Bds - Mad Lions Riot LoL LCS
- Benidorm - FC Barcelona Hiszpania 1 Liga
- BM Sinfin - Morrazo Cangas Hiszpania 1 Liga
- Nimes - St. Raphael Francja 1 Liga
- Rogue - G2 Esports Riot LoL LCS
- Cholet Basket - Saint-Quentin BB Francja Francja 1 Liga
- Bm Nava - Bidasoa Irun Hiszpania 1 Liga
- Karmine Corp - Heretics Riot LoL LCS
- Gods Of Hell - South Team DotaPRO FastInvitational
- Nashville Predators - Detroit Red Wings USA NHL
- Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers USA NHL
- New Jersey Devils - Ottawa Senators USA NHL
- Orlando Magic - Sacramento Kings USA NBA
- Thunder Awaken - Tiltedboys DotaPRO FastInvitational
- Atlanta Hawks - Charlotte Hornets USA NBA
- New York Rangers - Florida Panthers USA NHL
- Houston Rockets - Utah Jazz USA NBA
- Chicago Bulls - Boston Celtics USA NBA
- San Antonio Spurs - Phoenix Suns USA NBA
- Washington Wizards - Toronto Raptors USA NBA
- Vancouver Canucks - Calgary Flames USA NHL
- Portland Trail Blazers - Denver Nuggets USA NBA
- Vegas Golden Knights - Columbus Blue Jackets USA NHL
- San Jose Sharks - Chicago Blackhawks USA NHL
- Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Fearx - Fredit Brion Riot LoL LCS
- Vici Gaming - Lgd Gaming TJ Sports LoL LPL
- Kt Rolster - Kwangdong Freecs Riot LoL LCS
- Topsports Gaming - Anyones Legend TJ Sports LoL LPL
- Edward Gaming - Jd Gaming TJ Sports LoL LPL
- Anaitasuna - Puerto Sagunto Hiszpania 1 Liga
- Lucchese Libertas - AC Cesena Włochy 3 Liga
- Rimini Calcio Fc - Olbia Calcio Włochy 3 Liga
- Pro Vercelli - Calcio Padova Włochy 3 Liga
- US Pergolettese - Novara FC Włochy 3 Liga
- Torre Neapolis - Catania Włochy 3 Liga
- Herning-Ikast - SG Bbm Bietigheim Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Arezzo - Unione Sportiva Fermana Włochy 3 Liga
- ASVEL Lyon-Villeurbanne - Gravelines Dunkerque Francja Francja 1 Liga
- Leipzig - Thsv Eisenach Niemcy Niemcy 1 Liga
- Us Creteil Handball - Montpellier Francja 1 Liga
- CSM Bukareszt - Rk Krim Mercator Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Juventus Next Gen - Entella Włochy 3 Liga
- AC Renate - Union Arzignanochiampo Włochy 3 Liga
- Triestina Calcio - Atalanta Bc U23 Włochy 3 Liga
- Audace Cerignola - Potenza SC Włochy 3 Liga
- Gummersbach - Stuttgart Niemcy Niemcy 1 Liga
- FA Goppingen - HC Erlangen Niemcy Niemcy 1 Liga
- AS Monaco - Strasbourg Francja Francja 1 Liga
- OIF Arendal - Viking Tif Norwegia 1 Liga
- Limoges - Paris Saint-Germain Francja 1 Liga
- Washington Capitals - Winnipeg Jets USA NHL
- Baekkelaget - Drammen Norwegia 1 Liga
- Ademar Leon - BM Ciudad Encantada Cuenca Hiszpania 1 Liga
- Bergischer - Magdeburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- IL Runar - Kristiansand If Norwegia 1 Liga
- Brest Bretagne - FTC Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Brindisi - Taranto Sport Włochy 3 Liga
- Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Nantes - Fenix Toulouse Handball Francja 1 Liga
- Le Mans - Chorale Roanne Francja Francja 1 Liga
- Fraikin BM Granollers - Huesca Hiszpania 1 Liga
- Detroit Pistons - New Orleans Pelicans USA NBA
- Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers USA NBA
- Puente Genil - BM Torrelavega Hiszpania 1 Liga
- New York Islanders - New Jersey Devils USA NHL
- Ottawa Senators - Edmonton Oilers USA NHL
- Philadelphia Flyers - Florida Panthers USA NHL
- Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs USA NHL
- Miami Heat - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors USA NBA
- Arizona Coyotes - Dallas Stars USA NHL
- Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Calgary Flames - Buffalo Sabres USA NHL
- Seattle Kraken - Montreal Canadiens USA NHL
- Los Angeles Lakers - Indiana Pacers USA NBA
- Team We - Ultra Prime TJ Sports LoL LPL
- ThunderTalk Gaming - Funplus Phoenix TJ Sports LoL LPL
- Team Wkwkwk - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Marsbet Team - Nextup Relog Media RES Regional Series, EU
- Heretics - Giantx Riot LoL LCS
- Rogue - Sk Gaming Riot LoL LCS
- Yellow Submarine - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Minyor 2015 - Fab Five Bułgaria BBL
- Fnatic - Mad Lions Riot LoL LCS
- G2 Esports - Team Vitality Riot LoL LCS
- Crotone - US Casertana 1908 Włochy 3 Liga
- Karmine Corp - Team Bds Riot LoL LCS
- Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets USA NBA
- Toronto Raptors - Brooklyn Nets USA NBA
- Atlanta Hawks - Boston Celtics USA NBA
- New York Knicks - Detroit Pistons USA NBA
- St. Louis Blues - Vegas Golden Knights USA NHL
- San Antonio Spurs - Phoenix Suns USA NBA
- Houston Rockets - Portland Trail Blazers USA NBA
- Chicago Bulls - Washington Wizards USA NBA
- Vancouver Canucks - Los Angeles Kings USA NHL
- Utah Jazz - Dallas Mavericks USA NBA
- Denver Nuggets - Memphis Grizzlies USA NBA
- Sacramento Kings - Philadelphia 76ers USA NBA