Mecze Na Żywo Legalne Meczyki
Bonusy bukmacherskie
Legalny Bukmacher Totolotek
W Totolotku doskonała oferta na piłkę nożna, wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, oraz atrakcyjne bonusy dla graczy
RejestracjaLegalny Bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy, a także świetne kursy i ofertę na zakłady sportowe.
Rejestracja
- Gao J X / Huang K X - Zhang K Z / Zhang K X Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Norbert Tauler - Sven Happek Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Frantisek Onderka - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Ronit Bhanja - Damian Zech Międzynarodowe Challenger Series (M)
- Martin Dolezal - Maxim Suvorov Międzynarodowe TT Cup (M)
- Lgd Gaming - Weibo Gaming TJ Sports LoL LPL
- Stefano Travaglia - Clement Tabur Challenger Zadar, singiel
- Manuel Guinard - Adrian Andreev Challenger Zadar, singiel
- Zdenek Kolar - Riccardo Bonadio Challenger Zadar, singiel
- Laia Petretic - Bojana Marinkovic ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Louroi Martinez - Berk Ilkel ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Polina Leykina - Irene Lavino ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Carmen Andreea Herea - Anja Wildgruber ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Amy Zhu - Astrid Lew Yan Foon ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Elena Korokozidi - Martha Matoula ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Drozdowski T / Escurra Isnardi H J - Collarini A / Olivieri G A Challenger Asuncion, debel
- Cukierman D / Kestelboim M - Vallejo A D / Vergara Del Puerto M A Challenger Asuncion, debel
- Arias B / Zeballos F - Sanchez Jover C / Uchida K Challenger Asuncion, debel
- Gomez F A / Olivo R - Bueno G / Guillen Meza A Challenger Asuncion, debel
- Freund S / Ingildsen J - Blancaneaux G / Couacaud E Challenger Asuncion, debel
- Noah Thurner - Filip Krolo ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Jerko Brkic - Lorenzo Vatteroni ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Oliveira G / Taylor A - King E / Statham R Challenger Asuncion, debel
- Draxl L / Weis A - Demoliner M / Luz O Challenger Asuncion, debel
- Aleksa Mardjonovic - Yvo Panak ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Manuel Plunger - Zoran Ludoski ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Vuk Radjenovic - Marcell Bartakovics ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Yomiuri Giants - Chiba Lotte Marines Japonia NPB Preseason
- Fukuoka S. Hawk - Hanshin Tigers Japonia NPB Preseason
- Jindrich Vrba - Josef Palecek Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Simon Kadavy Czechy Czech Liga Pro
- Arthur Fery - Kirill Kivattsev ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Alex Knaff - David Poljak ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Nepean FC - University of Nsw Australia NSW Premier League 2
- Ratchaphol Srithong - Phone Pyae Naing Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Filip Mlynarski - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Francesco Ferrari - Kanan Gasimov ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Lucio Carnevalle - Manuel Mouilleron Salvo ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Marsel Ilhan - Antonio Caruso ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Mariano Tammaro - Sergio Badini ITF Mężczyźni Antalya, singiel
- Mathys Erhard - Lukas Neumayer Challenger Zadar, singiel
- Diatlova K / Kargina V M - Bjork J / Syrtveit C ITF Kobiety Antalya, debel
- Jeremy Gschwendtner - Jeremy Taylor ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Peter Fajta - Oleksandr Ovcharenko ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Nik Mikovic - Stefano D'Agostino ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Meyer J / Michalski L - Anthonisen N P / Tirtosentono A Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Bartosz Czerwinski - Filip Mlynarski Międzynarodowe TT Elite Series
- Antoine Escoffier - Maxence Beauge ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Yanis Ghazouani Durand - Daniil Glinka ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Jann J / Zarrouk L - Mohamed Rafi F S / Naluwooza T Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Yannick Vostes - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Zsombor Piros - Daniel Michalski Challenger Zadar, singiel
- Giorgia Pinto - Marie Charlotte Vogt ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Lu C-y / Yin B S - Banthia S / Singh K ITF Mężczyźni Chandigarh, debel
- Jan Kupcic - Emanuele Mazzeschi ITF Mężczyźni Opatija, singiel
- Antony Allen - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Oleksii Krutykh - Jonas Forejtek Challenger Zadar, singiel
- Odorizzi C / Turati A - Gabric A / Zolotareva A ITF Kobiety Antalya, debel
- Gavrielides L / Lane L - Klok D / Metreveli A ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Wang T G / Wang Y D - Singhi Sim / Thaker R Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Huang D / Liu Yi - Jansen J R / Neumann K Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Wang T G / Wang Y D - Huang Y-h / Liang T Y Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Elsayed A / van Wyk K - Nestola F / Ridout F ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Team We - ThunderTalk Gaming TJ Sports LoL LPL
- Atia M / Zakharova E - Villet M / Yardley S ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Spirit - Team Liquid 1Win Esports 1win Series, Spring
- Junge-Ilges C / Wojcik M - Jaskova A / Turkmen D ITF Kobiety Antalya, debel
- Zhetysu - Kuanysh Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Desousa J / Pel S - Pawelski M / Pieczkowski O ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Rafael Izquierdo Luque - Ricardo Batista ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Mario Gonzalez Fernandez - Daniel Marincas ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Alejandro Turriziani Alvarez - Miguel Garcia ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Gabriele Piraino - Afonso Portugal ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Pia Lovric - Eudice Wong Chong ITF Kobiety Maribor, singiel
- Eon Horneo Alicante - Morrazo Cangas Hiszpania Puchar
- Csu Universitatea De Vest Timisoara - CS Rebreanu Turda Rumunia Dywizja A, Kobiety
- Magee J / Reynolds P - Amsakarunan H / Rethinasabapathi R K Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Patrik Klos - Marcin Jadczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Michal Zobac - Jan Volhejn Czechy Czech Liga Pro
- Jaroslav Bresky - Vladimir Cermak Czechy Czech Liga Pro
- Alois Kanak - Jiri Motak Czechy Czech Liga Pro
- Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pilot Ape Tajwan P League
- Kyran Shymkent - FC Aksu Kazachstan Puchar
- Stromsgodset - Sandefjord Fotball Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- Sprout - B8 Skyesports Skyesports Masters, EU Qualifier
- Silva D / Lima Sam - Reddy B S / Reddy N S Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Chen B Y / Liu Ya - Hess D / Scheiel Pat Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Scott Taylor - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Maria Eleni Poulka - Victoria Kan ITF Kobiety Heraklion, singiel
- Husina Kobugabe - Lauren Lam Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Garcia R / Piris C - Lu M C / Tang K W Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Viktor Yefimov - Jakub Seibert Czechy TT Star Series (M)
- Gastao Elias - Gregoire Barrere Challenger Murcia, singiel
- Buchnik M / Zack A - Slavikova E / Vanik J ITF Kobiety Heraklion, debel
- Nicola Kuhn - BU Yunchaokete Challenger Murcia, singiel
- Daniel Merida - Andrea Pellegrino Challenger Murcia, singiel
- Elena Pridankina - Celine Naef ITF Kobiety Maribor, singiel
- Hidayatullah J / Pranata A S P - Cheng X / Zhang C Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Begga N / Labarthe B - Amsakarunan H / Rethinasabapathi R K Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Adam Lipscombe - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Ayline Esina Samardzic - Onyu Choi ITF Kobiety Szarm el-Szejk, singiel
- Glushkova D / Grechkina A - Krznaric N / Uyar M A ITF Kobiety Antalya, debel
- Fabio de Michele - Luca Potenza ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Szymon Seroka - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Cottino S / Wallart E - de Vincentis M / Reitano S ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Ronnie O'Sullivan - Michael White Międzynarodowe World Open
- Judd Trump - Sanderson Lam Międzynarodowe World Open
- Jakub Hradecky - Jiri Pozarsky Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Suta - Jiri Foltynek Czechy Czech Liga Pro
- Marek Placek - Tibor Kolenic Czechy Czech Liga Pro
- Manami Suizu - Juliana Viana Vieira Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Jacob E / Pognante C - Cesari M / Schaffner L Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Johanna Silva - Britney Chiu ITF Kobiety Monastyr, singiel
- Foshan Longlions - Jiangsu Dragons Chiny 1 Liga
- Ningbo Rockets - Shenzhen Leopards Chiny 1 Liga
- Sichuan Jin Qiang - Jilin Northeast Tigers Chiny 1 Liga
- Liaoning - Shanxi Dragons Chiny 1 Liga
- Zhejiang Guangsha - Fujian Quanzhou Bank Chiny 1 Liga
- Tianjin Rong Gang - Beijing Kongg Chiny 1 Liga
- Nino Serdarusic - Matteo Martineau Challenger Zadar, singiel
- Jaiani N / Kalluri L - Bojica S / Zvonaru I ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- de Jonge D / Steiner M - Elicha Navas G / Hongyu Y ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Stuurman R / Waldner N - Chayka A / Rivera L ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Giovannini F / Giovannini U M - Sheng J / Wang Q ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Schroeter M / Timmermans J - Binda A / Bosio G ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Mathieu Scaglia - Marcel Politowicz ITF Mężczyźni Monastyr, singiel
- Nigel Lloyd - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Frantisek Onderka - David Reitspies Czechy TT Star Series (M)
- Arthur Gea - Enrico Dalla Valle Challenger Zadar, singiel
- Cadenasso G / Perfetti N - Bol J / Bozemoj B ITF Mężczyźni Alaminos-Larnaca, debel
- Horoz A / Ilkel B - Schiessl J E / Tessa L ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Hindova D / Vlckova K - Dvorackova E / Sevcikova L ITF Kobiety Antalya, debel
- Yu-hsun Huang - Asuka Takahashi Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Po L-W / Chang C H - Jansen J R / Nguyen T P Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Giraldi Requena A / Liu M - Klasen A / Szabanin N ITF Kobiety Sabadell, debel
- Eszter Meri - Laura Hietaranta ITF Kobiety Sabadell, singiel
- Kimhi O / Shimanov O - O Hoisin O / Wiersholm H ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Brkic J / Jakic M - Maassen G / Overmyer K ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Nicole Rivkin - Anna Chekanskaya ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Clara Vlasselaer - Rikke de Koning ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Joseph Phillips - Alexander Frusina ITF Mężczyźni Heraklion, singiel
- Cvetkovic K / Kannan A - Lemaitre T / Matsuda R ITF Kobiety Sabadell, debel
- Cubelic K / Welte M - Chetewy Ungar B / Glavas C ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Andre S / Jadoun N - Sakellaridis D / Sakellaridis M ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Cavalle-reimers Y / Hennemann C W - Gatell M / Sala Sanchez I ITF Kobiety Sabadell, debel
- Mammeri K / Mammeri T V - Jansen J R / Nguyen T P Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Karunakaran S K / Variyath A - Reddy B S / Reddy N S Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Voelker J C / Kuespert S - Yap R K / Siow V Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Vladimir Cermak - Jakub Hradecky Czechy Czech Liga Pro
- Krzysztof Kapik - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Lukas Malek - Marek Placek Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Motak - Tomas Suta Czechy Czech Liga Pro
- Bc Cherkasski Mavpy - Bc Krivbas Kryvyi Rih Ukraina 1 Liga
- Eternal Fire - GamerLegion PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Lynn Vision - The Mongolz PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Ting YU Liang - Fadilah Shamika Mohamed Rafi Międzynarodowe Swiss Open (WT),Kobiety
- Fusion Meridianbet - BC Hibernians Malta National League, Kobiety
- Bourakkadi M / Michalski L - Scheiel P / Volkmann F Międzynarodowe Swiss Open (WT),Mik.Debel
- Jimmy Hendriks - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Hrazdil J / Safranek V - Chirita I A / Pavel B ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Humpfner K / Krolo F - Anicic I / Martinovic M ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Horvat V / Zmak D - Compagnucci T / Sorrentino L ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Michal Benes - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Rafael De Las Heras - Tomas Tregler Czechy TT Star Series (M)
- Michalik R / Nad P - Carboni L / Carlini G ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Kremenchutskyi I / Podorozhnyi A - Basic N / Bill A ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Nigel Lloyd - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Bellifemine A / Fumagalli F - Alkaya M / Ozdemir S M ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Lekomtseva U / Safiullina M - Gasparovic C / Sahnis E ITF Kobiety Antalya, debel
- Ibrahim K / Khamis Y - Grzegorzewski O / Zgola B ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Ruiz Rodriguez H / Watzka R - Clarke J / Virgili A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Carnevalle L / Mouilleron Salvo M - Szajrych J / Zielinski M ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Belgraver J / Hutchinson H - Perez A / Shetty S ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Fonio G / Galoppini D - Alcala Gurri M / Marti Pujolras A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Denolly C / Durasovic V - Jones M / Privara P B ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Olivia Gadecki - Nikola Bartunkova ITF Kobiety Maribor, singiel
- Goncalo Falcao - Diogo Marques ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Herea C A / Sava I T - Kovacicova S / Kusy Alzugaray J ITF Kobiety Heraklion, debel
- Mair L / Viviani M V - Turini V / Wildgruber A ITF Kobiety Heraklion, debel
- Lazar A / Zuchanska A J - Cohen S / Sanz-Llaneza Fernandez A ITF Kobiety Heraklion, debel
- Alec Beckley - Duarte Trocado ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Andres Fernandez Canovas - Daniel Lara Salmeron ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Tomas Curras Abasolo - Julius Augunas ITF Mężczyźni Loule, singiel
- Jiri Babinek - Michal Zobac Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Pozarsky - Jaroslav Bresky Czechy Czech Liga Pro
- Jiri Foltynek - Alois Kanak Czechy Czech Liga Pro
- Slawomir Dosz - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Neil Duff - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Nicolas Alvarez Varona - Stefano Napolitano Challenger Murcia, singiel
- Chun Hsin Tseng - Ivan Gakhov Challenger Murcia, singiel
- Ugo Blanchet - Alejandro Moro Canas Challenger Murcia, singiel
- Nina Vargova - Patricija Paukstyte ITF Kobiety Heraklion, singiel
- FK Kokand 1912 - FK Buxoro Uzbekistan 2 Liga
- Man W C / Tee K W - Lee F-j / Lee F-c Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Antonin Gavlas - Yannick Vostes Czechy TT Star Series (M)
- Hobgarski K / Leykina P - Ionescu I A / Vojcinakova I ITF Kobiety Heraklion, debel
- Elena Gabriela Ruse - Kathinka VON Deichmann ITF Kobiety Maribor, singiel
- Maciej Podsiadlo - Grzegorz Adamiak Międzynarodowe TT Elite Series
- Sperle J / Vankan M - Pogosian S / Vasilev D ITF Mężczyźni Antalya, debel
- Kim Y / Mcdonald E - Panshina V / Yersh K ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Koller A / Veldman K - Soulie A / Thomas Iglesias L ITF Kobiety Monastyr, debel
- Navi Junior - Nextup Relog Media RES Regional Series, EU
- Scott Taylor - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Matej Dodig - Filip Misolic Challenger Zadar, singiel
- Jozef Kovalik - Evan Furness Challenger Zadar, singiel
- Frantzen C / Jebens H - Basic M / Fatic N Challenger Zadar, debel
- Hai Tien Thanh Hoa - VTV Binh Dien Wietnam 1 Liga kobiet
- Ackerman A / Laurens Jordaan D - Mohamed Rafi F S / Naluwooza T Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- B.s. V / Sikkandar S - Zhang K Z / Zhang K X Międzynarodowe Ruichang China Masters, XD
- Jacob E / Pognante C - Kobugabe H / Mbabazi G Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Radek Kohout - Marek Placek Czechy Czech Liga Pro
- Alois Kanak - Tomas Suta Czechy Czech Liga Pro
- Hapoel Jerusalem U19 - Hapoel Ironi Hod HaSharon U19 Izrael Liga U19
- Wrexham - Salford City Anglia Liga Rezerw
- Bolton - Barrow Anglia Liga Rezerw
- Villa Dalmine - CA Ferrocarril Midland Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Preston North - Accrington Stanley Anglia The Central League
- Lincoln City - Mansfield Town Anglia Liga Rezerw
- Rojo FC - FC Envigado Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Fleetwood Town U21 - Wigan Athletic U21 Anglia Development League U21
- Deportivo Laferrere - Deportivo Armenio Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Dimona SC - Shimshon Kafr Qasim Izrael 3 Liga
- Watford U21 - Bristol City U21 Anglia Development League U21
- Barnsley U21 - Coventry City U21 Anglia Development League U21
- Ipswich Town U21 - Bournemouth U21 Anglia Development League U21
- Bouzo Zanotti N / Martinez Vaquero M - Milovanovic E / Shinikova I ITF Kobiety Monastyr, debel
- Tanguy Genier - Loann Massard ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Maxence Rivet - Maxime Janvier ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Neftchi - Azerrail Baku Azerbejdżan 1 Liga
- Cienfuegos - La Habana Kuba Liga Nacional, Women
- Vita Solo - Elang Laut Subang Indonezja Nusantara Cup, Women
- Limem R / Soussi L - Girelli C / Pfeifer L ITF Kobiety Monastyr, debel
- Kuczer D / Van Poppel E - Bejenaru K P / Jeong B ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Habib A / Sikharulidze S - Benaim M / Kirci K ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Coccioli A / Lorusso L - Bondioli F / Houghton G ITF Mężczyźni Szarm el-Szejk, debel
- Lopez P / Tahiri M - Dyson K / Volkov A ITF Kobiety Monastyr, debel
- Collignon K / Kriznik M - Furlanetto M / Marchetti F ITF Mężczyźni Monastyr, debel
- Lanca S / Plaza Araujo L - Bandurowska X / Golas O ITF Kobiety Monastyr, debel
- Jimmy Hendriks - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Krzysztof Kapik - Szymon Seroka Międzynarodowe TT Elite Series
- Aleksander Lilien - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Lansaman V / Lebeau Y - Battesti A / Gaillard D ITF Kobiety Le Havre, debel
- Bielinskyi V / Ovcharenko O - Maricic L / Voljavec A ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Berel BKO - Turan Turkestan Kazachstan 1 Liga, Kobiety
- Heinonen A / Quayle D - Demanet E / Donald M W ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Mathilde Lollia - Fiona Ganz ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Schinas S / Valaris G - Holban V / Polichronopoulos A ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Thanos A / Xilas I - Di Natale G M / Pieri S ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Bakshi A / Tkemaladze Z - Cohen A / Vales A ITF Mężczyźni Heraklion, debel
- Jiri Motak - Jiri Foltynek Czechy Czech Liga Pro
- Lukas Malek - Tibor Kolenic Czechy Czech Liga Pro
- Vladimir Cermak - Jiri Pozarsky Czechy Czech Liga Pro
- Atletico Nacional - Rionegros Aguilas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Ajax U19 Women - Chelsea U19 Women Międzynarodowe Towarzyskie klubów (K)
- Molde - Brann Międzynarodowe Towarzyskie Klubów (możliwa zmiana formatu)
- 3dmax - Gun5 Esports Skyesports Skyesports Masters, EU Qualifier
- Adam Lipscombe - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- D Agostino S / Plunger M - Oradini G / Vulpitta G ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Geiss B / Volker J C - Lane B / Vendy S Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Maksimovic M / Obradovic D - Taylor J / Thurner N ITF Mężczyźni Opatija, debel
- Krzysztof Kotyl - Kamil Rudomina Międzynarodowe TT Elite Series
- Antony Allen - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adrian Wiecek - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Saryarka Karaganda - Arlan Kokczetaw Kazachstan 1 Liga
- Elisabetta Cocciaretto - Naomi Osaka USA WTA Miami, singiel
- Sloane Stephens - Angelique Kerber USA WTA Miami, singiel
- Donna Vekic - Karolina Pliskova USA WTA Miami, singiel
- Shelby Rogers - Linda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Magdalena Frech - Camila Giorgi USA WTA Miami, singiel
- Elina Avanesyan - Erika Andreeva USA WTA Miami, singiel
- Marie Bouzkova - Lin Zhu USA WTA Miami, singiel
- Sara Sorribes Tormo - Arantxa Rus USA WTA Miami, singiel
- Aguilera Guerrero E / Hernandez A - Bybel N / Crawford O Challenger Merida, debel
- Dellien M / Mena F - Brown P / Martin D Challenger Merida, debel
- Virtus.pro - Entity 1Win Esports 1win Series, Spring
- Brumm J / Ribeiro Lago E J - Popko D / Rybakov A Challenger Merida, debel
- Ayeni A / Boyer T - Fancutt T / Reese H Challenger Merida, debel
- Collins A / Thombare P G - Lumsden M / Ponchet J ITF Kobiety Maribor, debel
- Jesper De Jong - Nikoloz Basilaszwili Challenger Murcia, singiel
- Nilufer - Besiktas Turcja 1 Liga Kobiet
- Melosch A / Ronney J - Simion O G / Steur J L S ITF Kobiety Sabadell, debel
- Chirala S R / Mchugh A - Donski A / Pereira T ITF Mężczyźni Loule, debel
- Fanselow S / Vale D - Caruso S / Piraino G ITF Mężczyźni Loule, debel
- Sychev P / Valdoleiros G - Almeida T / Tens D ITF Mężczyźni Loule, debel
- Kumar P / Wessels L - Boitan G A / Hilderbrand T Challenger Merida, debel
- Blanch D / Mccormick T - Casanova H / Vervoort M ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Campana Lee G / Pacheco Mendez R - CID Subervi R / Hardt N Challenger Merida, debel
- Bestetti G / Medeghini G - Cilekova L / Rothensteiner L M ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Paz J P / Pichler D - Vance Jac / Whiting T Challenger Merida, debel
- Goldhoff G / Trotter J K - Moreno D / Rubio Fierros A F Challenger Merida, debel
- Fernandez Flores D / Lopez N - Nijboer R / Sanchez Quilez A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Tanasie L / Toma M - Arias Manjon P / Cervino Ruiz C ITF Kobiety Sabadell, debel
- Salden L / Vismane D - Karamoko N / Primorac I ITF Kobiety Sabadell, debel
- Genov A / Pujol Navarro B - Saravanan V / Siddiqui A ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Altuna T / Giustino L - Martin Tiffon P / Puig Molina D ITF Mężczyźni Badalona, debel
- Jules Marie - Martim Simoes ITF Mężczyźni Loule, singiel
- KK Cedevita Junior - Kk Podgorica Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Skovde AIK U21 - IF Elfsborg U21 Szwecja Liga U21
- Livingston - Queens Park Szkocja 1 Liga rezerw
- Kilmarnock - Queen of the South Szkocja 1 Liga rezerw
- Sheffield United U21 - Peterborough United U21 Anglia Development League U21
- Acassuso - Club Sportivo Italiano Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Mash'al Mubarek - FK Orol Nukus Uzbekistan 2 Liga
- Starlites - Luxol BC Malta BOV League 1st Div
- Viktoriya Tomova - Tamara Korpatsch USA WTA Miami, singiel
- Claire Liu - Petra Martic USA WTA Miami, singiel
- Tatjana Maria - Emiliana Arango USA WTA Miami, singiel
- Nadia Podoroska - Ashlyn Krueger USA WTA Miami, singiel
- Katie Volynets - Sofia Kenin USA WTA Miami, singiel
- Varvara Gracheva - Maria Timofeeva USA WTA Miami, singiel
- Storm Hunter - Martina Trevisan USA WTA Miami, singiel
- Surabaya Flame - Kudus Sukun Badak Indonezja Nusantara Cup
- LOW H Y / NG E C - Castillo J / Montoya Navarro L A Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Maciej Podsiadlo - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Bartosz Czerwinski - Patrik Klos Międzynarodowe TT Elite Series
- Birrell K / Maleckova J - Silva E / Tikhonova A ITF Kobiety Maribor, debel
- Drozd M / Neilson-gatenby T - Ahn Y / Lim E ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Szymon Seroka - Adrian Spychala Międzynarodowe TT Elite Series
- Tomas Farjat - Santiago De La Fuente ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Nicolas Parizzia - Franco Roncadelli ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Alberto Odiseo Alvarado Berrospi - Fermin Tenti ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- NC Magra - CR Belouizdad Algieria 1 Liga
- Alexander Stater - Mateo Del Pino ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Singles
- Antoine Ghibaudo - Kenny De Schepper ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Raphael Collignon - Alibek Kachmazov ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, singiel
- Las Tunas - Granma Kuba Liga Nacional, Women
- Slawomir Dosz - Adam Dosz Międzynarodowe TT Elite Series
- Gorska D / Kolonus Z - Barth A / Janssen C ITF Kobiety Szarm el-Szejk, debel
- Wheeling Nailers - Indy Fuel USA ECHL
- Kamil Rudomina - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Team Wkwkwk - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Anna Blinkova - Yue Yuan USA WTA Miami, singiel
- Daria Saville - Shuai Zhang USA WTA Miami, singiel
- Peyton Stearns - Yafan Wang USA WTA Miami, singiel
- Xinyu Wang - Hailey Baptiste USA WTA Miami, singiel
- Csm Bucuresti U19 - Csu Stiinta Bucuresti U19 Rumunia U19 Liga Nationala, Women
- Zdenek Bilek - Jan Kanera Czechy Czech Liga Pro
- Radomir Benesz - Svatoslav Stempen Czechy Czech Liga Pro
- Jan Smolik - Tomas Trnka Czechy Czech Liga Pro
- Kutaisi - BC Iverioni Gruzja 1 Liga
- Accra Lions - Akra Great Olympics Ghana 1 Liga
- Cf Pozuelo De Alarcon - Levante UD C Hiszpania 3 Liga, Kobiety
- Itu Spor Kulubu - Celikelliler Turcja 4 Liga
- Jeffrey John Wolf - Vit Kopriva WTA Miami
- Pedro Martinez - Adam Walton WTA Miami
- Thiago Seyboth Wild - Hugo Grenier WTA Miami
- Coleman Wong - Sumit Nagal WTA Miami
- Saw - paiN PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Legacy - Apeks PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Santiago De Cuba - Pinar Del Rio Kuba Campeonato Nacional
- Grzegorz Adamiak - Damian Korczak Międzynarodowe TT Elite Series
- Krzysztof Kotyl - Aleksander Lilien Międzynarodowe TT Elite Series
- Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Albert Ramos Vinolas - Carlos Taberner Challenger Murcia, singiel
- Hietaranta L / Quevedo K - Ladaga Auge B / Madrid N ITF Kobiety Sabadell, debel
- Beckley A / Kodat T - Batista R / Stoliar I ITF Mężczyźni Loule, debel
- Henderson R / Trocado D - Echeverria J / Izquierdo Luque R ITF Mężczyźni Loule, debel
- Savinykh V / Yang Y Y - Kubanova K / Voracova R ITF Kobiety Maribor, debel
- Fernandes R / Portugal A - Barroso Campos A / Falcao G ITF Mężczyźni Loule, debel
- Added D / Nicod J - Fernandez Da Silva D / Garcia M ITF Mężczyźni Loule, debel
- Iamachkine A / Ugrelidze N - Daubnerova N / Meri E ITF Kobiety Sabadell, debel
- Csm Bacau - Hcm Roman Rumunia Dywizja A, Kobiety
- Jaromir Kriz - Josef Vanek Czechy Czech Liga Pro
- Denis Hofman - Adam Brazda Czechy Czech Liga Pro
- Szymon Seroka - Maciej Podsiadlo Międzynarodowe TT Elite Series
- CSM Targu Mures - SC Dinamo Bukareszt Rumunia 1 Liga
- Calvin Hemery - David Jorda Sanchis Challenger Murcia, singiel
- Jorge F / Salkova D - Haverlag I / Miyazaki Y L ITF Kobiety Maribor, debel
- Entropiq - Glore Hitpoint Hitpoint Masters
- Minaur Baia Mare - CSM Bukareszt Rumunia 1 Liga
- MAFC - Vegyesz RC Węgry 1 Liga
- Rae Spordikool/Viaston - Tartu Ulikool Estonia 1 Liga, Kobiety
- Gwardia Wroclaw - MKS Bedzin Polska 1 liga
- Lucero J A / Simonit E - Bruna N / Falabella L A ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Ines Nicault - Alice Tubello ITF Kobiety Le Havre, singiel
- Maileen Nuudi - Martina Genis Salas ITF Kobiety Sabadell, singiel
- CSM Sighisoara - Bacau Rumunia Puchar
- Hc Kehra/primend - Tallinna Spordikool/hc Tallas Estonia Esiliiga
- Japan - Hiszpania Międzynarodowe Mecze towarzyskie (K)
- Tomas Trnka - Jaromir Kriz Czechy Czech Liga Pro
- Jan Kanera - Tomas Postelt Czechy Czech Liga Pro
- Svatoslav Stempen - Ivan Jemelka Czechy Czech Liga Pro
- KK Telsiai - Kretingos Kretinga Litwa 2 Liga
- Acs Total Sport Bucuresti - CSU Stiinta Bucuresti Rumunia 2 Liga
- BC Siauliai - Bristol Flyers Międzynarodowe ENBL
- KB Tirana - Bashkimi Międzynarodowe Liga Unike, Kobiety
- KB Penza - Bc Partizani Tirana Międzynarodowe Liga Unike, Kobiety
- Blanco Cauterucci J C / Garrone L - Cundom J / Hess S ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Onofrei M C / Zeitune G - Aguilar Cardozo F / Aguilar Cardozo J ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Depiro BC - Mellieha Libertas Malta BOV League 1st Div
- Corbett F / Lee A - Ackerman A / Laurens Jordaan D Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Jomkoh S / Kedren K - Corvee L / Labar R Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Michal Benes - Adrian Wiecek Międzynarodowe TT Elite Series
- Rahayu A / Ramadhanti S F S - Panda R / Panda S Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- GOH S F / Izzuddin N - Dong A / Yakura N Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- FTC - MTK Budapest Węgry 1 Liga kobiet
- Aleksandar Kovacevic - Zizou Bergs WTA Miami
- Harold Mayot - David Goffin WTA Miami
- Valentin Vacherot - Andrea Vavassori WTA Miami
- Yoshihito Nishioka - Emilio Nava WTA Miami
- Singhi Sim / Thaker R - Mayasari L T / Sugiarto R Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Ana Bogdan - Katerina Siniakova USA WTA Miami, singiel
- Diana Shnaider - Venus Williams USA WTA Miami, singiel
- Tuto Volley - Hurrikaani-Loimaa Finlandia 1 Liga
- Vk Bukovynka - Alanta Ukraina 1 Liga, Kobiety
- Oriveden Ponnistus - Vampula Finlandia 1 Liga, Kobiety
- Tomas Kos - Zdenek Bilek Czechy Czech Liga Pro
- Josef Vanek - Jan Smolik Czechy Czech Liga Pro
- Adam Brazda - Marek Sedlak Czechy Czech Liga Pro
- Hapoel Gilboa Galil - Bnei Kufr Qasim Izrael 2 Liga
- Maccabi Rehovot - Eliztur Shomron Izrael 2 Liga
- Kauhajoen Karhu - Joensuun Kataja Finlandia 1 Liga
- HC Stadion Litomerice - Psg Berani Zlin Czechy 2 Liga
- Kometa Brno U20 - HC Bili Tygri Liberec U20 Czechy ELJ
- FPS Forssa - Hokki Kajaani Finlandia 2 Liga
- HC Olomouc U20 - Mountfield HK U20 Czechy Puchar U20
- Team Rhino - Tmt Gambia Gfa League First Division
- Brikama United - Steve Biko FC Gambia Gfa League First Division
- Cordelier M / Reymond A - Barbier Gazeu P / Papamalamis T ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Calzi R / Mackinlay J - Ghazouani Durand Y / Massard L ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Caroline Dolehide - Clara Tauson USA WTA Miami, singiel
- Laura Siegemund - Aleksandra Krunic USA WTA Miami, singiel
- Carnando L R / Marthin D - Mezaki Sh / Nishida H Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Camaguey - Pinar Del Rio Kuba Liga Nacional, Women
- Yeung N T / Yeung P L - Bhat K A / Gautam S Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Arif J / Yap R K - Soendergaard A / Toft J Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Miantoro J P / Setianingrum F - Fruergaard M / Thygesen S Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Karlovy Vary U20 - Mlada Boleslav U20 Czechy ELJ
- Kiekko-Espoo - Hifk Helsinki Finlandia Naisten Liiga, Kobiety
- Choinski J / Yevseyev D - Barranco Cosano J / Llamas Ruiz P Challenger Murcia, debel
- Kaosamaang P / Thongsa-Nga W - Popov C / Popov T J Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Cao Hok P L / Lam L - Kobugabe H / Mbabazi G Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Farias Fa / Silva Da - LEE Y / Wang C L Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Grzegorz Poliniewicz - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Boostgate eSports - Misa eSports Riot LoL LCS
- Fantasy Gaming - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Ninja Penguins - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Ca Excursionistas Reserve - Ca Argentino De Merlo Reserves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Alan Fernando Rubio Fierros - Alex Hernandez Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Alex Rybakov - Louis Wessels Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Case Esports - UCAM Esports LVP LVP Superliga
- Anorthosis Famagusta Esports - Team Phantasma PVP Media LoL GLL Spring
- VK TU Liberec - Kralovo Pole Brno Czechy 1 Liga, Kobiety
- PVK Olymp Praga - TJ Mittal Ostrawa Czechy 1 Liga, Kobiety
- Fenerbahce Grundig - Saugella Team Monza Europa Liga Mistrzyń
- Resovia Rzeszow - SVG Luneburg Europa Puchar
- VK Spartak Komarno - Presov Słowacja 1 Liga
- VK Prostejov - SK UP Olomouc Czechy 1 Liga, Kobiety
- Parnu Spordikool - Voru VK Estonia 1 Liga, Kobiety
- MKS Lublin - MKS PR Gniezno Polska Superliga kobiet
- Alba Fehervar KC - Gyori Węgry 1 Liga kobiet
- Salaspils - Msg/Lat-2000 Łotwa 1 Liga
- Marek Sedlak - Denis Hofman Czechy Czech Liga Pro
- Radomir Benesz - Ivan Jemelka Czechy Czech Liga Pro
- Slawomir Dosz - Adrian Wiecek Międzynarodowe TT Elite Series
- HKK Siroki - KK Spartak Subotica Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Palangos Kursiai - Joniskio Delikatesas Litwa 2 Liga
- Maccabi Ma'ale Adumim - Elitzur Maccabi Netanya Izrael 2 Liga
- BC Kalev/Cramo - BK Ventspils Międzynarodowe Liga Łotewsko-Estońska
- Ocelari Trzyniec U20 - Dynamo Pardubice U20 Czechy Puchar U20
- Slovan Bratislava B - HC Preszow Słowacja 2 Liga
- HC Sparta Praga U20 - HC Dukla Jihlava U20 Czechy ELJ
- Liberec - Sparta Praga Czechy 1 Liga
- Hc Kosice - Slovan Bratyslawa Słowacja 1 Liga
- HK Indian Ziar Nad Hronom - HK Vlci Zilina Słowacja 2 Liga
- Nowa Wies Spiska - B. Bystrica Słowacja 1 Liga
- E.D.P IND. Medellin - Ferrovalvulas Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- Total Soccer FC - Politecnico J.I.C Kolumbia Colombia Liga Antioqueña de Fútbol
- CA Excursionistas - Argentino de Merlo Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Uganda U20 - Kongo U20 Afryka All-Africa Games
- Pole France - Poissy BA Francja 3 Liga
- Yeni Kadikoy - Bandirma Gelisim Turcja 4 Liga
- Carla Markus - Michaela Bayerlova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Bruna Melato - Melany Solange Krywoj ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Ekaterina Makarova - Fernanda Labrana ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Victor Alvares de Castro Rocha - Laelson Rodrigues ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Mateo Barreiros Reyes - Rafael Tosetto ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Hiroki Sakagawa - Lodewijk Weststrate ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Alexey (1998) Nesterov - Elijah Strode ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Alexander Klintcharov - Neel Rajesh ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Volodymyr Iakubenko - Miles Jones ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Mateo Berta - Igor Gimenez ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Chang C H / Yang C T - Iwanaga R / Nakanishi K Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Lulea HF/MSSK - Modo Hockey Szwecja 1 Liga, Kobiety
- Boston Red Sox - Tampa Bay Rays USA NFL Preseason
- Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles USA NFL Preseason
- Lu C / Po L-W - Wei C W / Wu G X Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Xu A / Xu K - Jolly T / Pullela G G Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Kamil Rudomina - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Alftanes - Tindastoll Islandia Puchar
- Lee C H / Teng C H - Macpherson J / Torrance C Międzynarodowe Swiss Open (WT),K.Debel
- Anadolu Efes - Olympiakos Pireus Międzynarodowe Euroliga
- Fino Kaposvar - DAG KSE Węgry 1 Liga
- Alvarado Berrospi A O / Franco T - Cigarran T / Parizzia N ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Estevez J / Romano G - Hoyos Franco A / Lehmann N ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Varazdin - RK Zagrzeb Chorwacja Croatian Cup
- Svatoslav Stempen - Adam Strelec Czechy Czech Liga Pro
- Jan Kanera - Tomas Kos Czechy Czech Liga Pro
- Pinar Karsiyaka - Hapoel Migdal Jerusalem Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Peristeri BC - Iberostar Tenerife Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Etha Engomis - APOP Pafou Cypr 1 Liga
- Anda Ramat Hasharon - Daniel Zefat BC Izrael 2 Liga
- Hapoel Ironi Nahariya - Maccabi Haifa Izrael 2 Liga
- Apoel Nikozja - Achilleas Kaimakliou Cypr 1 Liga
- Apollon Limassol - Keravnos Strovolou Cypr 1 Liga
- Kk Ulcinjska Rivijera Ulcinj - Kk Mediteran Bar Czarnogóra Prva B Liga
- Aleksander Lilien - Jakub Zochniak Międzynarodowe TT Elite Series
- Brandon Nakashima - Terence Atmane WTA Miami
- Jakub Mensik - Lukas Klein WTA Miami
- Otto Virtanen - Roberto Bautista-Agut WTA Miami
- Arthur Rinderknech - Diego Schwartzman WTA Miami
- Choong H J / Haikal M - Mammeri K / Medel Y S Międzynarodowe Swiss Open (WT),Debel
- Patrik Klos - Michal Benes Międzynarodowe TT Elite Series
- Hogsbo Basket - RIG Mark Szwecja 2 Liga
- Ajax - Chelsea Europa Liga Mistrzów kobiet
- Ajax Amsterdam - Chelsea Klubowe Liga Mistrzyń
- Zalgiris Kowno - Virtus Bologna Międzynarodowe Euroliga
- Zennit - A One Man Army Unlocked Elite Series
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Xiyu Wang - Emma Raducanu USA WTA Miami, singiel
- Clara Burel - Caroline Wozniacki USA WTA Miami, singiel
- Hapoel Ironi Bat Yam - Hapoel Jerusalem Bnei Hinuch Izrael 2 Liga, Kobiety
- UVC Graz - Steelvolleys Linz Steg Austria 1 Liga, Kobiety
- Hylte/Halmstad - VK Malmo Szwecja 1 Liga
- Al Ahli - Al Shamal Katar 1 Liga
- Lund - Linkopings VC Szwecja 1 Liga, Kobiety
- SWD Powervolleys Duren - VfB Friedrichshafen Niemcy 1 Liga
- HK S-Hof - RP Linkoping Szwecja 1 Dywizja, Sodra
- SK Interobal Pilzno - Ftzs Liberec Czechy 1 Liga
- Al Gharafa - Al Shamal Katar Puchar
- Oxygen Roma - Virtus Segafredo Bologna Włochy 1 Liga, Kobiety
- Mountfield - HC Pardubice Czechy 1 Liga
- Brynas IF - Nybro Vikings IF Szwecja 2 Liga
- AIK Sztokholm - Mora IK Szwecja 2 Liga
- Sparta Sarpsborg - Frisk Asker Norwegia 1 Liga
- Stavanger Oilers - Lillehammer Norwegia 1 Liga
- Schwenninger Wild Wings - Straubing Tigers Niemcy 1 Liga
- Valerenga - Stjernen Norwegia 1 Liga
- SV Babelsberg - Chemnitzer Niemcy 4 Liga (Northeast)
- Real Brasilia - Ferroviaria Araraquara Brazylia 1 Liga kobiet
- Belgrano - Banfield Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Sao Paulo - AE Kindermann Brazylia 1 Liga kobiet
- Orebro SK Women - Gamla Upsala Międzynarodowe Towarzyskie klubów, Kobiety
- Gimnasia y Esgrima La Plata - Instituto de Cordoba Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Defensa y Justicia - Newell's Old Boys Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- BK Livani - Bk Zemgale Jelgawa Łotwa NBL
- Deschamps A / Epee M - Dando J / Garcian A ITF Mężczyźni Toulouse-Balma, debel
- Maria Lourdes Carle - Brenda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Lucia Bronzetti - Taylor Townsend USA WTA Miami, singiel
- Ecstatic - Imperial PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- Ence - FURIA PGL CS:GO PGL Major Kopenhaga
- David Pichler - Christian Langmo Challenger Merida, singiel
- Elmar Ejupovic - Trey Hilderbrand Challenger Merida, singiel
- Vegueros de Pinar Del Rio - Lenadores de Las Tunas Kuba Serie Nacional
- Cazadores de Artemisa - Huracanes de Mayabeque Kuba Serie Nacional
- Ov Helsingborg HK - Kristianstad Szwecja 1 Dywizja, Sodra
- Fjaras HK - Ik Baltichof Szwecja 1 Dywizja, Sodra
- Knat - Chabeb Batroun Liban 1 Liga
- Xiyu Wang - Anna-Karolina Schmiedlova USA WTA Miami, singiel
- Boras Basket - BC Lulea Szwecja 1 Liga
- Umea BSKT - Sodertalje Bbk Szwecja 1 Liga
- Nassjo Basket - Uppsala Basket Szwecja 1 Liga
- Krzysztof Kotyl - Grzegorz Poliniewicz Międzynarodowe TT Elite Series
- Lyngby HK - Ksi Dania 2 Dywizja, Kobiety
- Red Bull Salzburg - HCB Sudtirol Alperia Austria 1 Liga
- LR Vicenza - Fiorenzuola Włochy 3 Liga
- SG LD Brno - Prerov Precheza Czechy 1 Liga, Kobiety
- Kecskemet RC - Mav Elore Sc Węgry 1 Liga
- Benetton Fribourg Olympic - Union Neuchatel Basket Szwajcaria 1 Liga
- EC-KAC - HC Pustertal Wolfe Austria 1 Liga
- EHC Monachium - Grizzlys Wolfsburg Niemcy 1 Liga
- Krefeld Pinguine - Eispiraten Crimmitschau Niemcy 2 Liga
- FC Suderelbe - Niendorfer Tsv Niemcy Oberliga Hamburg
- TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen Niemcy Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Sv Halstenbek-rellingen - Union Tornesch Niemcy Oberliga Hamburg
- Deportivo Merlo - Club Comunicaciones Argentyna Campeonato De Reserva De Primera Division B
- Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico Argentyna Campeonato Promocional
- Jong Emmen - HHC Hardenberg U21 Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
- Al Bidda SC - Al-Kharitiyath SC Katar QFA Cup
- Al Khor - Al Duhail Sc Katar QFA Cup
- Luiza Fullana - Jaeda Daniel ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Jose Pereira - Lucio Ratti ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Stefan Menichella - Matthew Summers ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Mitchell Harper - Toby Martin ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Victor Braga - Gustavo Ribeiro de Almeida ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Jefferson Wendler Filho - Matheus Cury Bueres ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Pablo Masjuan Ginel - Alex Jones ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Vito Tonejc - Yassine Smiej ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Jakub Witkowski - Lukasz Jarocki Międzynarodowe TT Elite Series
- Aali Club - Qalali Bahrajn 2 Liga
- Budaiya - Malkiya FC Bahrajn 2 Liga
- Al-Ittifaq Maqaba - Bahrain SC Bahrajn 2 Liga
- Alba Berlin - Real Madryt Międzynarodowe Euroliga
- Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg Dania 1 Liga
- Gimnasia Y Tiro - Almirante Brown Argentyna Primera B Nacional
- Thomas Fancutt - Dmitry Popko Challenger ATP Challenger Merida, Mexico Men Singles
- Hugo Dellien - Joao Lucas Reis DA Silva Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Orlando Luz - Liam Draxl Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Gianluca Mager - Philip Sekulic Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Intz Academy - Fluxo Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Al Tasarana - El Daklyeh Egipt 1 Liga
- Beachelors Kindberg - SG Vbs Lassnitshohe/Atse Graz Austria Landesliga
- Heluobels - Delfi VC Egipt 1 Liga
- Misr Petroleum - Qanat El Suez Egipt 1 Liga
- El Shams - AL Sayd Egipt 1 Liga
- Penzugyor Se - Debrecen Węgry 1 Liga
- Acosta D / Fumeaux Buenaventura J M - Farjat T / Ribero F ITF Mężczyźni ITF Uruguay F4, Men Doubles
- Clinicas Rincon Malaga - Rocasa Ace Gran Canaria Hiszpania 1 Liga kobiet
- Al Qadsia - Al Sahel Kuwejt 1 Liga
- Richard Skacelik - Peter Chvojka Czechy Czech Liga Pro
- Matous Klimenta - Tomas Turek Czechy Czech Liga Pro
- Artur Sobel - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Pully Lausanne Foxes - Les Lions de Geneve Szwajcaria 1 Liga
- KK Hermes Analitica - KK Marsonia Chorwacja 2 Liga
- Telenet Antwerp Giants - Groningen Donar Międzynarodowe BNXT League
- SC Bern - EV Zug Szwajcaria 1 Liga
- HC Davos - Lausanne HC Szwajcaria 1 Liga
- Calcio Padova - Catania Włochy Puchar Serie C
- Sao Paulo Macapa FC - EC Macapa Brazylia Amapaense
- AE Tiradentes - Pague Menos Brazylia Cearense
- Hull City U21 - Birmingham City U21 Anglia Development League U21
- Estudiantes de Merida - Universidad Central de Venezuela FC Wenezuela 1 Liga
- Maccabi Tel Awiw - ASVEL Lyon-Villeurbanne Międzynarodowe Euroliga
- KHL Zagrzeb - KHL Medvescak Zagrzeb Chorwacja 1 Liga, Playoff
- Caserio Ciudad Real - Atl. Valladolid Hiszpania Puchar
- Juan Pablo Paz - Nick Hardt Challenger Merida, singiel
- Gabi Adrian Boitan - Dan Martin Challenger Merida, singiel
- Arkadiusz Mugowski - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- KK Partizan Belgrad - Baskonia Vitoria Międzynarodowe Euroliga
- Jaqueline Adina Cristian - Diane Parry USA WTA Miami, singiel
- Cristina Bucsa - Yulia Putintseva USA WTA Miami, singiel
- Simona Halep - Paula Badosa Gibert USA WTA Miami, singiel
- Lesia Tsurenko - Magda Linette USA WTA Miami, singiel
- Norwid Czestochowa - Barkom-Kazany Lwow Polska Polska Liga Siatkówki
- VC Oudegem - Volley Noorderkempen Belgia 1 Liga, Kobiety
- Baekkelaget Hb Elite Ii - Nordstrand Norwegia 3 Liga
- Acanur Atletico Novas - Cisne Colegio Los Sauces Hiszpania Puchar
- Karel Zeman - Marek Volny Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Ranecky - Karel Hons Czechy Czech Liga Pro
- Ondrej Kucirek - Martin Sychra Czechy Czech Liga Pro
- Unicaja Malaga - Cholet Basket Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Strasbourg IG - Tofas SK Międzynarodowe Liga Mistrzów
- Denbigh Town - Gresford Athletic Walia 2 Liga (północ)
- Guilsfield - Caersws Walia 2 Liga (północ)
- Briton Ferry - Afan Lido Walia 2 Liga (południe)
- Caerau Ely - Pontardawe Town Walia 2 Liga (południe)
- Holywell Town - Prestatyn Town Walia 2 Liga (północ)
- Valdelsa Basket U20 - G.s. Folgore Fucecchio U20 Włochy Liga U20
- Kelty Hearts - Alloa Athletic Szkocja 3 Liga
- St. Mochtas - Dundalk Irlandia Leinster Senior Cup
- Blyth Spartans - Buxton Anglia National League, północ
- Braintree Town - Weymouth Anglia National League, południe
- NUI Maynooth - Shelbourne FC Irlandia Leinster Senior Cup
- Drogheda United - Athlone Town Irlandia Leinster Senior Cup
- Malahide United - Lucan United FC Irlandia Leinster Senior League
- Wayside Celtic - Killester Donnycarney F.C Irlandia Leinster Senior League
- Truro City - Eastbourne Borough Anglia National League, południe
- Hampton & Richmond - Welling United Anglia National League, południe
- Bishop's Stortford - King's Lynn Town Anglia National League, północ
- Barnet - Eastleigh Anglia Anglia 5 Liga
- Bradford City - Notts County Anglia Anglia 4 Liga
- Ards FC - FC Portadown Irlandia Północna 2 Liga
- Krystian Kolodziej - Karol Wisniewski Międzynarodowe TT Elite Series
- Jaroslaw Rolak - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- South Team - Volka Esports DotaPRO FastInvitational
- Portugalia - Brazylia Międzynarodowe Mecze towarzyskie (K)
- Zdenek Kasinski - Ondrej Kucirek Czechy Czech Liga Pro
- Tomas Turek - Radek Rose Czechy Czech Liga Pro
- Ales Krejci - Tomas Ranecky Czechy Czech Liga Pro
- TFT Basketball Club - MZT Skopje Aerodrom Międzynarodowe Liga Adriatycka 2
- Keflavik - Stjarnan Islandia Puchar
- Al Arabi - Al Wakrah Katar Puchar
- Ghana U20 - Senegal U20 Afryka All-Africa Games
- Benfica - Olympique Lyon Europa Liga Mistrzów kobiet
- IA/Kari/Skallagrimur/Vikingur Olafsvik U19 - HK/Ymir II U19 Islandia Liga U19
- Trevor Svajda - Emile Hudd ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Kaylan Bigun - Karue Sell ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Andres Urrea - Bejnamin Torres ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Kyle Kang - Axel Nefve ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Dominique Rolland - Ethan Quinn ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Benfica - Lyon Klubowe Liga Mistrzyń
- Don Bosco Crocetta Torino U19 - Novipiu Campus Piemonte U19 Włochy U19 Eccellenza
- Bianchini Bogo E / Valsecchi P - Alves M / Oliveira N ITF Mężczyźni Maceió, debel
- Pallacanestro Varese U19 - Varese Academy U19 Włochy U19 Eccellenza
- Texas Rangers - Oakland Athletics USA NFL Preseason
- Los Angeles Angels - Cincinnati Reds USA NFL Preseason
- Pallavolo Cernusco U19 - Desio Volley Brianza U19 Włochy U19 Junior League
- Maciej Sinicki - Jakub Grzegorczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Enzo Couacaud - Lorenzo Joaquin Rodriguez Challenger Asuncion, singiel
- Daniel Cukierman - Gonzalo Bueno Challenger Asuncion, singiel
- Preston Brown - Gerard Campana Lee Challenger Merida, singiel
- Martin Sychra - Lukas Krok Czechy Czech Liga Pro
- Rostyslav Kliuchuk - Matous Klimenta Czechy Czech Liga Pro
- Enzo Crevelaro - Quentin Folliot ITF Mężczyźni Maceió, singiel
- Kamil Rudomina - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- Piotr Strus - Jaroslaw Rolak Międzynarodowe TT Elite Series
- Juvemaia-ACDC - Maia Basket U22 Portugalia Taca Nacional de Seniores, Women
- Mb Bejaia - Omk El Milia Algieria Super Division
- Crb Bou Arreridj - Jse Skikda Algieria Superdivision
- Richard Skacelik - Karel Zeman Czechy Czech Liga Pro
- Matous Klimenta - Radek Rose Czechy Czech Liga Pro
- Lukas Krok - Ondrej Kucirek Czechy Czech Liga Pro
- Artur Sobel - Arkadiusz Mugowski Międzynarodowe TT Elite Series
- Firpo - CD Dragon Salwador 1 Liga, Kobiety
- USM Alger - ES Setif Algieria 1 Liga
- Nauhany Vitoria Leme Da Silva - Maria Kononova ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Maciej Sinicki - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- Kamil Rudomina - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Cumbaya FC - Mushuc Runa Ekwador 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Renzo Olivo - Adolfo Daniel Vallejo Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Zdenek Kasinski - Martin Sychra Czechy Czech Liga Pro
- Piotr Strus - Jakub Grzegorczyk Międzynarodowe TT Elite Series
- Ales Krejci - Karel Hons Czechy Czech Liga Pro
- Broom C / Stevenson D - Gruessing F / Zeitvogel T ITF Mężczyźni Calabasas, debel
- Rodrigues L / Wendler Filho J - Barreiros Reyes M / Oumaouche R ITF Mężczyźni Maceió, debel
- Fox D / Hanzlik C - Kirchheimer S / Vandecasteele Q ITF Mężczyźni Calabasas, debel
- Harper M / Klintcharov A - Nesterov A / Strode E ITF Mężczyźni Calabasas, debel
- Ezekiel Clark - Nathan Ponwith ITF Mężczyźni Calabasas, singiel
- Carlos Sanchez Jover - Pedro Sakamoto Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Federico Agustin Gomez - Goncalo Oliveira Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Jakub Witkowski - Tomasz Filbrandt Międzynarodowe TT Elite Series
- Deportivo La Guaira - Carabobo FC Wenezuela 1 Liga
- Artur Sobel - Dawid Kotwica Międzynarodowe TT Elite Series
- Jaroslaw Rolak - Maciej Sinicki Międzynarodowe TT Elite Series
- Estral E-Sports - Movistar R7 Riot LoL LCS
- Deportivo Maldonado - Defensor Sporting Urugwaj Urugwaj 1 Liga
- Tropa Xv - Los Grandes Academy Riot Cblol Academy Split 1
- Taubate SP - Brutos Futsal Limeira Brazylia Paulista
- LSB RJ/Sodie Doces - Santo Andre/apaba Brazylia 1 Liga, Kobiety
- Chattanooga FC - Miami United USA Puchar
- Bizarrias A / Maynard V - Dutra DA Silva D / Pereira J ITF Mężczyźni Maceió, debel
- Detroit Tigers - Philadelphia Phillies USA NFL Preseason
- Mateusz Rutkowski - Krystian Kolodziej Międzynarodowe TT Elite Series
- New York Mets - St. Louis Cardinals USA NFL Preseason
- Central Cordoba - Independiente Argentyna Superliga Cup (rezerwy)
- Jakub Grzegorczyk - Oskar Jadach Międzynarodowe TT Elite Series
- C.A.S.A. DE PADUA - Atenas La Plata Argentyna Torneo Federal
- Oana Gavrila - Sofia Omati Albieri ITF Kobiety Sao Paulo, singiel
- Dawid Kotwica - Blazej Cioch Międzynarodowe TT Elite Series
- Howard Bison - Wagner Seahawks USA NCAA Division I
- Juan Pablo Varillas - Juan Carlos Prado Angelo Challenger ATP Challenger Asuncion, Paraguay Men Singles
- Jakub Witkowski - Krystian Kolodziej Międzynarodowe TT Elite Series
- Washington Wizards - Houston Rockets USA NBA
- Orlando Magic - Charlotte Hornets USA NBA
- Tiltedboys - Saturno Esports DotaPRO FastInvitational
- Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs USA NHL
- New York Rangers - Winnipeg Jets USA NHL
- New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Boston Bruins - Ottawa Senators USA NHL
- Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets USA NHL
- Alan Fernando Rubio Fierros - Alex Hernandez Challenger Merida, singiel
- Alex Rybakov - Louis Wessels Challenger Merida, singiel
- Club Comunicaciones - Fenix Argentyna Primera B Metropolitana
- Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans USA NBA
- New York Islanders - Carolina Hurricanes USA NHL
- San Antonio Spurs - Dallas Mavericks USA NBA
- St. Louis Blues - Colorado Avalanche USA NHL
- Nashville Predators - San Jose Sharks USA NHL
- Libertad FC - LDU Quito Ekwador 1 Liga
- Orense SC - Imbabura SC Ekwador 1 Liga
- Argentinos Juniors - Rosario Central Argentyna Superliga Cup
- Dellien M / Mena F - Brown P / Martin D Challenger Merida, debel
- Ayeni A / Boyer T - Fancutt T / Reese H Challenger Merida, debel
- Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets USA NBA
- Edmonton Oilers - Montreal Canadiens USA NHL
- Stockton Heat - Bakersfield Condors USA AHL
- Colorado Eagles - Milwaukee Admirals USA AHL
- Anaheim Ducks - Minnesota Wild USA NHL
- Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Vancouver Canucks - Buffalo Sabres USA NHL
- Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks USA NHL
- Campana Lee G / Pacheco Mendez R - CID Subervi R / Hardt N Challenger Merida, debel
- Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki Japonia 3 Liga
- FC Imabari - FC Gifu Japonia 3 Liga
- Fagiano Okayama - Mito Hollyhock Japonia Japonia 2 Liga
- Blaublitz Akita - Tochigi SC Japonia Japonia 2 Liga
- Montedio Yamagata - Fujieda Myfc Japonia Japonia 2 Liga
- Vegalta Sendai - Roasso Kumamoto Japonia Japonia 2 Liga
- JEF United Chiba - Shimizu S-Pulse Japonia Japonia 2 Liga
- Oita Trinita - Kagoshima United FC Japonia Japonia 2 Liga
- Ventforet Kofu - Iwaki SC Japonia Japonia 2 Liga
- Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma Japonia Japonia 2 Liga
- Kataller Toyama - Zweigen Kanazawa Japonia 3 Liga
- Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu Japonia 3 Liga
- Matsumoto Yamaga FC - Morioka Grulla Japonia 3 Liga
- AC Nagano Parceiro - Fukushima United FC Japonia 3 Liga
- Nara Club - Vanraure Hachinohe Japonia 3 Liga
- Giravanz Kitakyushu - FC Osaka Japonia 3 Liga
- Ehime FC - V-Varen Nagasaki Japonia Japonia 2 Liga
- FC Ryukyu - Yokohama Scc Japonia 3 Liga
- Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi Japonia Japonia 2 Liga
- DRX - Gen.G Riot LoL LCS
- Chandrasekar A / Prashanth N V S - Bollipalli R C / Kaliyanda Poonacha N Challenger Murcia, debel
- Arribage T / Cornea V V - Qureshi A-U-H / Vega Hernandez D Challenger Murcia, debel
- Cabral F / Rocha H - Johnson L / Martinez L D Challenger Murcia, debel
- Kadhe A / Nedunchezhiyan J - Liutarevich I / Manafov V Challenger Murcia, debel
- Balaji N S / Begemann A - Goransson A / Pellegrino A Challenger Murcia, debel
- Lng Esports - Anyones Legend TJ Sports LoL LPL
- Sagamihara - Omiya Ardija Japonia 3 Liga
- Drozdowski T / Escurra Isnardi H J - Collarini A / Olivieri G A Challenger Asuncion, debel
- Cukierman D / Kestelboim M - Vallejo A D / Vergara Del Puerto M A Challenger Asuncion, debel
- Arias B / Zeballos F - Sanchez Jover C / Uchida K Challenger Asuncion, debel
- Gomez F A / Olivo R - Bueno G / Guillen Meza A Challenger Asuncion, debel
- Freund S / Ingildsen J - Blancaneaux G / Couacaud E Challenger Asuncion, debel
- Oliveira G / Taylor A - King E / Statham R Challenger Asuncion, debel
- Draxl L / Weis A - Demoliner M / Luz O Challenger Asuncion, debel
- Scott Taylor - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Neil Duff - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- San Diego Padres - Los Angeles Dodgers USA MLB
- Jimmy Hendriks - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Nongshim - T1 Riot LoL LCS
- Antony Allen - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Oh My God - Bilibili Gaming TJ Sports LoL LPL
- Nigel Lloyd - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Neil Duff - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Scott Taylor - Nigel Lloyd Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Antony Allen - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Nigel Lloyd - Adam Lipscombe Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Jimmy Hendriks - Scott Taylor Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Team Wkwkwk - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Nigel Lloyd - Antony Allen Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Scott Taylor - Neil Duff Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Adam Lipscombe - Jimmy Hendriks Międzynarodowe Modus Darts Online Live League
- Saryarka Karaganda - Arlan Kokczetaw Kazachstan 1 Liga
- HK Aktobe - Nomad Astana Kazachstan 1 Liga
- Bernarda Pera - Danielle Rose Collins USA WTA Miami, singiel
- Viktoriya Tomova - Tamara Korpatsch USA WTA Miami, singiel
- Claire Liu - Petra Martic USA WTA Miami, singiel
- Tatjana Maria - Emiliana Arango USA WTA Miami, singiel
- Nadia Podoroska - Ashlyn Krueger USA WTA Miami, singiel
- Katie Volynets - Sofia Kenin USA WTA Miami, singiel
- Varvara Gracheva - Maria Timofeeva USA WTA Miami, singiel
- Storm Hunter - Martina Trevisan USA WTA Miami, singiel
- Elisabetta Cocciaretto - Naomi Osaka USA WTA Miami, singiel
- Sloane Stephens - Angelique Kerber USA WTA Miami, singiel
- Donna Vekic - Karolina Pliskova USA WTA Miami, singiel
- Shelby Rogers - Linda Fruhvirtova USA WTA Miami, singiel
- Magdalena Frech - Camila Giorgi USA WTA Miami, singiel
- Elina Avanesyan - Erika Andreeva USA WTA Miami, singiel
- Marie Bouzkova - Lin Zhu USA WTA Miami, singiel
- Sara Sorribes Tormo - Arantxa Rus USA WTA Miami, singiel
- Aguilera Guerrero E / Hernandez A - Bybel N / Crawford O Challenger Merida, debel
- Brumm J / Ribeiro Lago E J - Popko D / Rybakov A Challenger Merida, debel
- Kumar P / Wessels L - Boitan G A / Hilderbrand T Challenger Merida, debel
- Paz J P / Pichler D - Vance Jac / Whiting T Challenger Merida, debel
- Goldhoff G / Trotter J K - Moreno D / Rubio Fierros A F Challenger Merida, debel
- Navi Junior - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- CS Mioveni - CSM Bukareszt Rumunia 1 Liga, Kobiety
- Dark Passage - Fut eSports Riot LoL LCS
- Thunder Awaken - Lava eSports DotaPRO FastInvitational
- Ninja Penguins - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Nord Esports - Ruddy Esports Riot LoL LCS
- San Jose Barracuda - San Diego Gulls USA AHL
- Fenerbahce Stambul - FC Barcelona Międzynarodowe Euroliga
- AS Monaco - Milano Międzynarodowe Euroliga
- KK Crvena Zvezda Belgrad - Panathinaikos Ateny Międzynarodowe Euroliga
- Chorale Roanne - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse Francja Francja 1 Liga
- Valencia - Bayern Monachium Międzynarodowe Euroliga
- Haukar Hafnarfjordur - Valur Rejkjavik Islandia 1 Liga
- Paris Basketball - Sluc Nancy Basket Francja Francja 1 Liga
- Qhali - Gods Of Hell DotaPRO FastInvitational
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Deportivo Cuenca - Deportivo Macara Ekwador 1 Liga
- Isurus Gaming - All Knights Riot LoL LCS
- San Lorenzo - Godoy Cruz Argentyna Superliga Cup
- River Atletico Clube - Altos Brazylia Copa do Nordeste
- America RN - ABC Futebol Brazylia Copa do Nordeste
- CRB - SD Juazeirense Brazylia Copa do Nordeste
- Detroit Pistons - Indiana Pacers USA NBA
- Cleveland Cavaliers - Miami Heat USA NBA
- Volka Esports - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Club Aurora - Royal Pari FC Boliwia 1 Liga
- Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds USA AHL
- Rochester Americans - Hartford Wolf Pack USA AHL
- Boston Celtics - Milwaukee Bucks USA NBA
- Toronto Raptors - Sacramento Kings USA NBA
- Washington Capitals - Toronto Maple Leafs USA NHL
- Oklahoma City Thunder - Utah Jazz USA NBA
- Dallas Stars - Arizona Coyotes USA NHL
- Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins USA AHL
- Rockford Icehogs - Chicago Wolves USA AHL
- Universidad Catolica del Ecuador - Barcelona SC Ekwador 1 Liga
- Aucas - El Nacional Ekwador 1 Liga
- Atletico Tucuman - Defensores de Belgrano Argentyna Puchar Argentyny
- Belgrano - Lanus Argentyna Superliga Cup
- Esporte Clube Bahia - EC Vitoria Brazylia Copa do Nordeste
- Fortaleza EC - Ceara SC Brazylia Copa do Nordeste
- Sport Club do Recife - Clube Nautico Capibaribe Brazylia Copa do Nordeste
- Stockton Heat - Bakersfield Condors USA AHL
- Colorado Eagles - Milwaukee Admirals USA AHL
- Phoenix Suns - Philadelphia 76ers USA NBA
- Golden State Warriors - Memphis Grizzlies USA NBA
- Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers USA NBA
- Los Angeles Kings - Minnesota Wild USA NHL
- Coachella Valley Firebirds - Texas Stars USA AHL
- Ontario Reign - Tucson Roadrunners USA AHL
- Kt Rolster - Hanwha Life Esports Riot LoL LCS
- Vici Gaming - Ninjas In Pyjamas TJ Sports LoL LPL
- Ultra Prime - Edward Gaming TJ Sports LoL LPL
- Los Angeles Dodgers - San Diego Padres USA MLB
- Dplus Kia - Kwangdong Freecs Riot LoL LCS
- HK Aktobe - Nomad Astana Kazachstan 1 Liga
- Csd San Martin Reserves - Ca Villa San Carlos Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Drammen - Bergen Handball Norwegia 1 Liga
- Fantasy Gaming - Saturno Esports DotaPRO FastInvitational
- Naerbo - Baekkelaget Norwegia 1 Liga
- Papara SuperMassive - Besiktas Esports Club Riot LoL LCS
- Sandnes HK - OIF Arendal Norwegia 1 Liga
- Kristiansand If - Halden Norwegia 1 Liga
- Anadolu Efes - Alba Berlin Międzynarodowe Euroliga
- Colegiales Reserves - Cs Dock Sud Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Sacachispas FC - Csd Liniers Reseves Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Magdeburg - HC Erlangen Niemcy Niemcy 1 Liga
- Hannover-Burgdorf - Balingen-Weilstetten Niemcy Niemcy 1 Liga
- Zalgiris Kowno - Baskonia Vitoria Międzynarodowe Euroliga
- Canuelas FC Reserves - Ca Argentino De Quilmes Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Ca Los Andes - Ca Fenix Reserve Argentyna Primera B Metropolitana - Rezerwy
- Rhein-Neckar - Fuchse Berlin Niemcy Niemcy 1 Liga
- Olympiakos Pireus - ASVEL Lyon-Villeurbanne Międzynarodowe Euroliga
- KK Partizan Belgrad - Real Madryt Międzynarodowe Euroliga
- GTK Gliwice - BM Slam Stal Polska Orlen Basket Liga
- South Team - Lava eSports DotaPRO FastInvitational
- Defensa y Justicia - Atletico de Rafaela Argentyna Puchar Argentyny
- Club Deportivo Tecnico Universitario - Independiente Del Valle Ekwador 1 Liga
- Orlando Magic - New Orleans Pelicans USA NBA
- Washington Wizards - Sacramento Kings USA NBA
- Ottawa Senators - St. Louis Blues USA NHL
- New Jersey Devils - Winnipeg Jets USA NHL
- Detroit Red Wings - New York Islanders USA NHL
- Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers USA NHL
- Boston Bruins - New York Rangers USA NHL
- Qhali - Tiltedboys DotaPRO FastInvitational
- Racing Club - San Martin Burzaco Argentyna Puchar Argentyny
- Florida Panthers - Nashville Predators USA NHL
- Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets USA NBA
- Houston Rockets - Chicago Bulls USA NBA
- Emelec - Delfin SC Ekwador 1 Liga
- Dallas Mavericks - Utah Jazz USA NBA
- Denver Nuggets - New York Knicks USA NBA
- Edmonton Oilers - Buffalo Sabres USA NHL
- Vancouver Canucks - Montreal Canadiens USA NHL
- Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks USA NHL
- Phoenix Suns - Atlanta Hawks USA NBA
- San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Vegas Golden Knights - Seattle Kraken USA NHL
- Funplus Phoenix - Royal Never Give Up TJ Sports LoL LPL
- Gen.G - Fredit Brion Riot LoL LCS
- ThunderTalk Gaming - Topsports Gaming TJ Sports LoL LPL
- Nongshim - Fearx Riot LoL LCS
- Jd Gaming - Weibo Gaming TJ Sports LoL LPL
- Giantx - Rogue Riot LoL LCS
- Team Bds - Fnatic Riot LoL LCS
- Thunder Awaken - Gods Of Hell DotaPRO FastInvitational
- G2 Esports - Sk Gaming Riot LoL LCS
- Thor - Saga Esports Iceland Icelandic El
- KK Crvena Zvezda Belgrad - Virtus Bologna Międzynarodowe Euroliga
- AS Monaco - Valencia Międzynarodowe Euroliga
- Dunkerque - USM Saran HB Francja 1 Liga
- Chambery Savoie Mont Blanc Handball - Aix Francja 1 Liga
- Chartres Metropole - Cesson Francja 1 Liga
- MT Melsungen - Lemgo Niemcy Niemcy 1 Liga
- Hermine Nantes Atlantique - ALM Evreux Basket Francja 2 Liga
- Angers BC 49 - Lille Mbc Francja 2 Liga
- AS Denain - Aix Maurienne SB Francja 2 Liga
- Stade Rochelais - Orleans Francja 2 Liga
- AS Alsace Gries-Souffel - Boulazac Francja 2 Liga
- Champagne Basketball - Antibes Sharks Francja 2 Liga
- Fos Ouest Provence Basket - Poitiers Basket 86 Francja 2 Liga
- Mad Lions - Heretics Riot LoL LCS
- Panathinaikos Ateny - FC Barcelona Międzynarodowe Euroliga
- Stjarnan - Selfoss Islandia 1 Liga
- Milano - Fenerbahce Stambul Międzynarodowe Euroliga
- Bayern Monachium - Maccabi Tel Awiw Międzynarodowe Euroliga
- Ivry - Dijon Bourgogne Francja 1 Liga
- JA Vichy-Clermont - SPO Rouen Francja 2 Liga
- St. Chamond - Pau-Lacq-Orthez Francja 2 Liga
- HK Kopavogs - Fram Rejkjawik Islandia 1 Liga
- Grotta - Afturelding Islandia 1 Liga
- Sestri Levante - AS Gubbio Włochy 3 Liga
- Saturno Esports - Universitario Esports DotaPRO FastInvitational
- Team Vitality - Karmine Corp Riot LoL LCS
- Pedro Echague - Club Pinocho Argentyna Torneo Federal
- Washington Capitals - Carolina Hurricanes USA NHL
- Lava eSports - Volka Esports DotaPRO FastInvitational
- Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Detroit Pistons - Boston Celtics USA NBA
- Dallas Stars - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Miami Heat - New Orleans Pelicans USA NBA
- San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies USA NBA
- Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets USA NHL
- Arizona Coyotes - Seattle Kraken USA NHL
- Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers USA NBA
- Golden State Warriors - Indiana Pacers USA NBA
- Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers USA NBA
- Hanwha Life Esports - Dplus Kia Riot LoL LCS
- Oh My God - Invictus Gaming TJ Sports LoL LPL
- DRX - T1 Riot LoL LCS
- Team We - Lng Esports TJ Sports LoL LPL
- Ninjas In Pyjamas - Bilibili Gaming TJ Sports LoL LPL
- Orbit Anonymo - Zero Tenacity Ultraliga Ultraliga
- Virtus Francavilla - Nuova Monterosi Włochy 3 Liga
- Sorrento Calcio - Juve Stabia Włochy 3 Liga
- AC Lumezzane - Vecomp Verona Włochy 3 Liga
- UC Albinoleffe - AC Pro Sesto Włochy 3 Liga
- Giana Erminio - Alessandria Calcio Włochy 3 Liga
- AZ Picerno - Latina Calcio Włochy 3 Liga
- Benevento - Monopoli Włochy 3 Liga
- Messina FC - US Foggia Włochy 3 Liga
- Fiorenzuola - Pro Patria Włochy 3 Liga
- Trento Calcio 1921 - AC Mantova Włochy 3 Liga
- Kiel - Flensburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- Le Portel - ADA Blois Francja Francja 1 Liga
- Kolstad Handball - Elverum Norwegia 1 Liga
- Sk Gaming - Fnatic Riot LoL LCS
- Fjellhammer - Naerbo Norwegia 1 Liga
- Naturhouse La Rioja - Atl. Valladolid Hiszpania 1 Liga
- US Recanatese - US Ancona 1905 Włochy 3 Liga
- Fc Giugliano 1928 - Avellino Włochy 3 Liga
- Delfino Pescara 1936 - Pontedera Włochy 3 Liga
- Torres - Vis Pesaro 1898 Włochy 3 Liga
- Perugia - ASD Pineto Calcio Włochy 3 Liga
- Spal - Carrarese Włochy 3 Liga
- LR Vicenza - Legnago Włochy 3 Liga
- Vipers Kristiansand - DVSC Schaeffler Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- New York Islanders - Winnipeg Jets USA NHL
- Philadelphia Flyers - Boston Bruins USA NHL
- New York Knicks - Brooklyn Nets USA NBA
- Team Vitality - Giantx Riot LoL LCS
- Fantasy Gaming - Qhali DotaPRO FastInvitational
- ES Chalon - Sluc Nancy Basket Francja Francja 1 Liga
- Nanterre - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse Francja Francja 1 Liga
- Paris-Levallois - Dijon Francja Francja 1 Liga
- Paris Basketball - Limoges CSP Francja Francja 1 Liga
- Minnesota Wild - St. Louis Blues USA NHL
- Wetzlar - HSV Hamburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- Team Bds - Mad Lions Riot LoL LCS
- Benidorm - FC Barcelona Hiszpania 1 Liga
- BM Sinfin - Morrazo Cangas Hiszpania 1 Liga
- Nimes - St. Raphael Francja 1 Liga
- Rogue - G2 Esports Riot LoL LCS
- Cholet Basket - Saint-Quentin BB Francja Francja 1 Liga
- Bm Nava - Bidasoa Irun Hiszpania 1 Liga
- Karmine Corp - Heretics Riot LoL LCS
- Gods Of Hell - South Team DotaPRO FastInvitational
- Nashville Predators - Detroit Red Wings USA NHL
- Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers USA NHL
- New Jersey Devils - Ottawa Senators USA NHL
- Orlando Magic - Sacramento Kings USA NBA
- Thunder Awaken - Tiltedboys DotaPRO FastInvitational
- Atlanta Hawks - Charlotte Hornets USA NBA
- New York Rangers - Florida Panthers USA NHL
- Houston Rockets - Utah Jazz USA NBA
- Chicago Bulls - Boston Celtics USA NBA
- San Antonio Spurs - Phoenix Suns USA NBA
- Washington Wizards - Toronto Raptors USA NBA
- Vancouver Canucks - Calgary Flames USA NHL
- Portland Trail Blazers - Denver Nuggets USA NBA
- Vegas Golden Knights - Columbus Blue Jackets USA NHL
- San Jose Sharks - Chicago Blackhawks USA NHL
- Los Angeles Kings - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Fearx - Fredit Brion Riot LoL LCS
- Vici Gaming - Lgd Gaming TJ Sports LoL LPL
- Kt Rolster - Kwangdong Freecs Riot LoL LCS
- Topsports Gaming - Anyones Legend TJ Sports LoL LPL
- Edward Gaming - Jd Gaming TJ Sports LoL LPL
- Anaitasuna - Puerto Sagunto Hiszpania 1 Liga
- Lucchese Libertas - AC Cesena Włochy 3 Liga
- Rimini Calcio Fc - Olbia Calcio Włochy 3 Liga
- Pro Vercelli - Calcio Padova Włochy 3 Liga
- US Pergolettese - Novara FC Włochy 3 Liga
- Torre Neapolis - Catania Włochy 3 Liga
- Herning-Ikast - SG Bbm Bietigheim Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Arezzo - Unione Sportiva Fermana Włochy 3 Liga
- ASVEL Lyon-Villeurbanne - Gravelines Dunkerque Francja Francja 1 Liga
- Leipzig - Thsv Eisenach Niemcy Niemcy 1 Liga
- Us Creteil Handball - Montpellier Francja 1 Liga
- CSM Bukareszt - Rk Krim Mercator Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Juventus Next Gen - Entella Włochy 3 Liga
- AC Renate - Union Arzignanochiampo Włochy 3 Liga
- Triestina Calcio - Atalanta Bc U23 Włochy 3 Liga
- Audace Cerignola - Potenza SC Włochy 3 Liga
- Gummersbach - Stuttgart Niemcy Niemcy 1 Liga
- FA Goppingen - HC Erlangen Niemcy Niemcy 1 Liga
- AS Monaco - Strasbourg Francja Francja 1 Liga
- OIF Arendal - Viking Tif Norwegia 1 Liga
- Limoges - Paris Saint-Germain Francja 1 Liga
- Washington Capitals - Winnipeg Jets USA NHL
- Baekkelaget - Drammen Norwegia 1 Liga
- Ademar Leon - BM Ciudad Encantada Cuenca Hiszpania 1 Liga
- Bergischer - Magdeburg Niemcy Niemcy 1 Liga
- IL Runar - Kristiansand If Norwegia 1 Liga
- Brest Bretagne - FTC Międzynarodowe Liga Mistrzyń
- Brindisi - Taranto Sport Włochy 3 Liga
- Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins USA NHL
- Nantes - Fenix Toulouse Handball Francja 1 Liga
- Le Mans - Chorale Roanne Francja Francja 1 Liga
- Fraikin BM Granollers - Huesca Hiszpania 1 Liga
- Detroit Pistons - New Orleans Pelicans USA NBA
- Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers USA NBA
- Puente Genil - BM Torrelavega Hiszpania 1 Liga
- New York Islanders - New Jersey Devils USA NHL
- Ottawa Senators - Edmonton Oilers USA NHL
- Philadelphia Flyers - Florida Panthers USA NHL
- Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs USA NHL
- Miami Heat - Cleveland Cavaliers USA NBA
- Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder USA NBA
- Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors USA NBA
- Arizona Coyotes - Dallas Stars USA NHL
- Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning USA NHL
- Calgary Flames - Buffalo Sabres USA NHL
- Seattle Kraken - Montreal Canadiens USA NHL
- Los Angeles Lakers - Indiana Pacers USA NBA
- Team We - Ultra Prime TJ Sports LoL LPL
- ThunderTalk Gaming - Funplus Phoenix TJ Sports LoL LPL
- Team Wkwkwk - Grin Esports Relog Media RES Regional Series, EU
- Marsbet Team - Nextup Relog Media RES Regional Series, EU
- Heretics - Giantx Riot LoL LCS
- Rogue - Sk Gaming Riot LoL LCS
- Yellow Submarine - Nemiga Gaming Relog Media RES Regional Series, EU
- Minyor 2015 - Fab Five Bułgaria BBL
- Fnatic - Mad Lions Riot LoL LCS
- G2 Esports - Team Vitality Riot LoL LCS
- Crotone - US Casertana 1908 Włochy 3 Liga
- Karmine Corp - Team Bds Riot LoL LCS
- Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets USA NBA
- Toronto Raptors - Brooklyn Nets USA NBA
- Atlanta Hawks - Boston Celtics USA NBA
- New York Knicks - Detroit Pistons USA NBA
- St. Louis Blues - Vegas Golden Knights USA NHL
- San Antonio Spurs - Phoenix Suns USA NBA
- Houston Rockets - Portland Trail Blazers USA NBA
- Chicago Bulls - Washington Wizards USA NBA
- Vancouver Canucks - Los Angeles Kings USA NHL
- Utah Jazz - Dallas Mavericks USA NBA
- Denver Nuggets - Memphis Grizzlies USA NBA
- Sacramento Kings - Philadelphia 76ers USA NBA
- Los Angeles Clippers - Indiana Pacers USA NBA
- Weibo Gaming - Invictus Gaming TJ Sports LoL LPL