AS Roma odbiera Ligę Mistrzów Barcelonie!

11.04.2018 14:23

Wtorkowy wieczór w Lidze Mistrzów był jednym z najgorętszych, jakie ostatnimi laty mogliśmy oglądać. Po historycznym golu Cristiano Ronaldo, czas na historyczny wyczyn AS Romy, która zdeklasowała u siebie piłkarzy Barcelony.

Coś czego nikt się nie spodziewał, stało się prawdą. Chyba mało kto przewidywał, że Barcelona jadąc z wynikiem 4:1 na stadion Romy, odpadnie z Ligi Mistrzów na tym etapie. Tak się jednak w istocie stało.

Roma od samego początku grała swoje na stadionie pełnym swoich kibiców. Pierwszy Gol dla Romy padł już w pierwszej połowie i dał pewne nadzieje na odrobienie wyników. Barcelona pomimo takiego stanu rzeczy, nie była w stanie nawiązać walki, co przełożyło się na gola 2:0 w drugiej połowie spotkania.

Patrząc na ostatnie 20 minut spotkania Romy z Barceloną kwestia 3 gola była już tylko formalnością. W istocie rzeczy taki gol się pojawił i dał on AS Romie wejście do kolejnego etapu Ligi Mistrzów!