Jagiellonia zdała test

12.07.2018 06:05

W swoim ostatnim meczu towarzyskim przed startem nowego sezonu, będącym próbą generalną przed grą o ligowe punkty, piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali rumuńskie Dinamo Bukareszt aż 4:1.

Podopieczni Ireneusza Mamrota do przerwy prowadzili zaledwie 1:0, za sprawą Cilliana Sheridana, który wpisał się na listę strzelców już w 3. minucie spotkania. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. „Jaga” trafiła trzykrotnie, a goście raz. Gole dla zespołu z Podlasia zdobyli: Ivan Runje, Arvydas Novikovas i Roman Bezjak.

Wicemistrzowie naszego kraju z dwóch ostatnich sezonów zmagania w Lotto Ekstraklasie rozpoczną od domowego pojedynku z Lechią Gdańsk, który zaplanowano na piątek 20 lipca (godzina 20:30).