Kolejny rekord CR7

07.05.2018 16:05

Choć Cristiano Ronaldo w niedzielnym El Clasico spędził na boisku zaledwie 45 minut, to udało mu się wyrównać rekord legendy „Królewskich”.

Portugalczyk wpisał się na listę strzelców w czternastej minucie, wyrównując stan rywalizacji na 1:1. Wcześniej bramkę dla FC Barcelony zdobył Luis Suarez. Trafienie Cristiano Ronaldo było trafieniem numer osiemnaście w historii jego występów w Grand Derbi.

Tym samym portugalski skrzydłowy wyrównał rekord należący do chyba największej legendy Realu Madryt, Alfredo di Stefano, który występował w barwach „Królewskich” w latach 1953-1964, strzelając dla niego w sumie aż 216 bramek w zaledwie 286 meczach.

Oczywiście i to osiągnięcie zostało już pobite przez CR7, który od pewnego czasu może pochwalić się ponad trzystoma trafieniami dla klubu z Madrytu.