Milik zagrał dziś z Chievo Werona

28.07.2018 18:16

Arkadiusz Milik dostał dziś szansę na grę w meczu sparingowym z Chievo Werona (Napoli wygrało 2:0). Niestety Polak nie zanotował w spotkaniu żadnej bramki, czy więc oznacza to, że będziemy widzieć Polaka mniej na boisku w barwach Napoli ?

Według źródeł prosto z klubu Napoli, trener Carlo Anchelotti wykazał się zadowoleniem wobec postawy Polaka, który pracował na boisku. Oczywiście zabrakło szczęścia które przyniosłoby oczekiwaną bramkę, lecz po przerwie jasnym dla trenera Napoli jest fakt, że Milik potrzebuję minut na boisku, aby pokazać co potrafi.

Po meczu również głos zabrał sam Carlo Anchelotti: "Trenuje z nami od czterech dni. Nie oczekiwałem od niego niczego wielkiego, a spisał się dobrze. Jest bardzo dobry, jestem z niego zadowolony."