Piątkowy hit na remis

16.06.2018 06:05

Choć za nami dopiero dwa dni rosyjskiego mundialu, to trudno sobie wyobrazić, że zobaczymy jeszcze lepszy mecz, niż to co zaserwowały nam w piątek reprezentacje Hiszpanii i Portugalii (3:3).

Rywalizujący w grupie „B” Mistrzostw Świata 2018 europejscy potentaci dali prawdziwe show. Główna rola przypadła w udziale Cristiano Ronaldo, który ustrzelił hattricka, ratując swojej drużynie narodowej jeden, jakże cenny punkt.

Gwiazdor „Królewskich” najpierw otworzył wynik spotkania wykorzystując rzut karny, który został podyktowany za faul na nim, a tuż przed przerwą wyprowadził Portugalczyków po raz kolejny na prowadzenie, po wcześniejszym wyrównaniu Diego Costy.

W drugiej odsłonie do głosu doszli Hiszpanie, którzy najpierw wyrównali (Costa), a chwilę później wyszli po raz pierwszy na prowadzenie za sprawą Nacho, który popisał się przepięknym uderzeniem z półwoleja.

Kiedy już wydawało się, że trzy punkty trafią do La Furia Roja to znowu dał o sobie znać CR7. Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w 88. minucie nie dał szans De Gei i ustalił wynik spotkania na 3:3.