Widzew Łódź jednak w 2 lidze!

16.06.2018 20:00

Mecz Widzewa Łódź z Sokołem Ostróda na pewno należy do jednego z bardziej ciekawych. Łodzianie mieli bardzo duże problemy, lecz finalnie udało im się pokonać drużyne z Ostródy wynikiem 3:2, dzięki czemu będą w 2 Lidze!

Fani Widzewa przeżyli na pewno duże nerwy podczas ostatniego ligowego spotkania Widzewa. Drużyna która ma wielkie tradycje bardzo nie chciała znaleźć się w 3 lidze rozgrywek Polskich, co przez większość meczu skandowali również i kibice. Pomimo bardzo dobrego startu, Widzew nie potrafił jednak na początku spotkania przejąć inicjatywy.

Mecz w pierwszej połowie nie układał się na tyle, że Widzew tracił z oczu już 2 ligę, która została odebrana na chwilę przez piłkarzy z Ostródy już w 35 minucie meczu, kiedy to Kamil Smyt zapakował piłkę do bramki.

W 2 połowie spotkania Widzew na szczęście przebudził się i dał popis piłkarskich umiejętności, co finalnie doprowadziło do jego zwycięzstwa już w 88 minucie, kiedy to Daniel Świderski umieścił drugi raz piłkę do bramkki!

Sokół Ostróda - Widzew Łódź 2:3 (1:0)

1:0 - Kamil Smyt 35'

1:1 - Mateusz Michalski (k.) 47'

1:2 - Daniel Świderski 77'

1:3 - Daniel Świderski 88'

2:3 - Marcin Kajca 90+2'